Скользкая• 11 апреля 2025
Вся правда о жизни в Англии. Без прикрас
Живу в городе под названием Рединг. Перебрались сюда из Испании (не зашла). Срок проживания 1,2 года. Вся наша семья владеет английским на высоком уровне, поэтому девочку нашу взяли в местную школу, а мы с моим мужем и братом устроились на работу. Насчёт работы - устраивались по украинским дипломам, далеко не все работодатели их признают, но если упорно искать и обзванивать, писать работодателям по 150-200 вакансий в сути, работу менее чем через месяц найдёте.
Медицина - всё очень, очень плохо. Англичане сами не стесняются ездить в Венгрию, Польшу, Румынию и Болгарию лечится, также удивило и то что многие делают операции в Турции.
Местные жители - от англичан мы лично в восторге. Добрые, участливые люди, которые всегда пытаются помочь. Отношение к нам лучше, чем даже дома. Понаехи из Пакистана и Африки 50 на 50 Есть относительно неплохие люди, а есть редкие уроды, который пользуются крайне либеральной системой законодательства. За кражи тут не сажают, у брата вырвали сумку с вещами внаглую, полиция бездействует и никого не ищет.
Отдельно отмечу британских деток. В Рединге они замечательные. Дочку нашу взяли в свою компанию с первого дня и помогли ассимилироваться, очень интересовались где Украина и какая это страна. В классе учатся преимущественно европейцы, британцы, румыны, поляки, евреи и греки. Есть школы где цветное население, туда всегда приезжает полиция, постоянно что-то происходит.
На первое время понадобятся деньги, по ощущениям минимальный порог 10 000 долларов. Если знаете язык и быстро найдёте работу, нуждаться не будете. Подхватываю тренд Советчицы по разным странам мира для жизни.
Ответ дляВикупана
Дуже дивують мене такі українці. Ви негативний імідж робите всім українцям. Продуктові набори, для людей які не можуть собі дозволити їжу. Ви працюєте! Вони не для вас! Працюючи в Англії, 3 дорослих, це дно, бути попрошайкою!
Соромно за вас!
Нажаль, багато хто дійсно ходить і бере ті продукти, хоча може купити. Мені це не зрозуміло і дивно
Викупана• 11 апреля 2025
Ответ дляО_Юми
Так 2 дорослих чоловіки і жінка. 1000 платять за аренду ну максимум 300 комуналка +40 інтернет і по 10 телефон. В них залишається мінімум 4500 тис фунтів. Які вони відкладають)))) а при цьому принижуватись брати їжу по церквам. Сюр!!!!!!
Вареничніца• 11 апреля 2025
Ответ дляО_Юми
Живу в Англії три роки. З плюсів:
- висока соціальна захищеність,
- привітні і дуже чемні люди,
- доволі дешеві продукти і одяг в порівнянні з мінімальною зп,
На цьому, на мій погляд, плюси закінчуються. Тепер мінуси:
- просто жахлива медицина. З недавнього: начальник помер від простуди за тиждень. Він так і не зміг отримати огляд лікаря, бо це не терміново. По телефону йому сказали пити парацетамол, він так і пив. Тиждень і людини нема.
- освіта в звичайних школах відстій. Щоб мати змогу поступити в універ треба йти в граммарі, яких на пару міст і купу сел лише одна. Приватні школи дають високий рівень освіти, але ціни космос навіть для англійців
- дуже дороге житло. Але проблема навіть не в цьому, а в тому, що воно жахливе: пліснява, грибок, все тримається на соплях. Є звісно більш пристойне, але цінник відповідний
- відношення до нас на словах чудове, по факту все одно ми для них другий сорт.
- висока соціальна захищеність,
- привітні і дуже чемні люди,
Питання щодо медицини- у Вас, особисто , були проблеми? Відносно начальника, не бачу взагалі проблеми приїхати до gp, чи на а&е ,де питання вирішується на місці. Можливо ви у маленькому місті , тому така проблема.
Викупана• 11 апреля 2025
Ответ дляВареничніца
Так, на швидку можна було приїхати. Важко з вузькими спеціалістами, але вирішити можна.
Якщо щось емердженсі, то нам до такого рівня, ще років 50 треба!
Сьогодні сину зняли гіпс. Я знаю про що кажу
Пекельнi Борошна• 11 апреля 2025
Ответ дляУмничка-помощничка
А я дивлюсь англійку, яка веде свій блог в Україні, живе на Одещині. Вона просто в неймовірному захваті від життя в Україні. В неї троє дітей, їй подобається медицина, продукти харчування і вона хоче садити города. Все відносно, автор.
Удалено администрацией...
Ответ дляВареничніца
У меня були особисто, болі в животі. Поїхала по емердженсі, 8 годин в приймальному, дали морфій, зробили КТ і відпустили без діагнозу. Далі gp сказав, що вони не знають що то, то просто пити знеболювальне поки не пройде. Якщо не стане краще за тиждень, то звертатись. А я на стінку лізла. Так і не дізналась, що то було
Щодо начальника, до gp за тиждень потрапити на зміг. Я чесно кажучи не зрозуміла в чому була проблема, чи то не було вільних слотів, чи він затягнув зі своїм дзвінком на 111. Ми живемо в селі, але поряд з великим туристичним містом
Вареничніца• 11 апреля 2025
Ответ дляВикупана
Вибачте, але кому і до якого рівня ще 50? Я не сперечаюся, щодо медицини, просто я живу в Лондоні, останні 7 років. І маючи 2-х дітей, чоловіка ( проблеми із жовчним) я - маю фіброаденому . Джіпі- 5 хв на авто, госпіталь - 8 хв . Мій досвід - прекрасна медицина, тільки зуби робила у Туреччині, бо дешево. Але я не можу писати за всю юк , можливо, у маленьких містечках до того госпіталя година
Ответ дляВикупана
Ви скільки особисто в емердженсі чекали? Я 8 годин. На мій погляд, це фігня. Вибачте, за 8 годин і померти можна, якщо щось серйозне.
Вареничніца• 11 апреля 2025
Ответ дляО_Юми
Кожного разу, а ми там досить частенько, не більше 3-х годин. Я ,в більшості випадків, одразу туди, досвіду у мене достатньо, але багато залежить від того, наскільки велике місто і яка кількість персоналу у госпіталі
Ответ дляВареничніца
Ну ви порівнюєте з Лондоном. За його межами реальність трохи інша
Вареничніца• 11 апреля 2025
Ответ дляО_Юми
З емердженсі вас не мають права відпустити без подальшого плану лікування, якщо це було типу: відправимо до Вашого ждіпі результати, то вся відповідальність нас джіпі! І от він не має права сказати - не знаю що то. Якби я таке почула- одразу б вималага мейла з таким формулюванням. Тоді вони швидко почитають розуміти.
Ответ дляВареничніца
Знаєте що мене спитав gp, коли я на наступний день після емердженсі прийшла до нього за призначеннями. Дослівно ’а як ви думаєте, що це у вас?’. Реально, я маю сама здогадатись що то в мене? Для чого тоді він сидить в тому кабінеті
ША! я прийшла!• 11 апреля 2025
Ответ дляСкользкая
У каждого свои расходы. Мы не шикуем, но при этом не голодаем. К тому же есть бесплатные наборы питания, для беженцев.
Бесплатные наборы для беженцев, украинцы не входят в эту категорию.
Вареничніца• 11 апреля 2025
Ответ дляО_Юми
Бо робота у нього така, джіпі це перша ланка , я просто звикла її ігнорувати або сперечатися . До мого , взагалі претензій не має, він тримається досить добре, навіть коли я просто вимагаю у нього щось на мою думку дуже потрібне , а він каже , типу чекаємо 2 дні , і все буде окей . І таки правда - через 2 дні все окей .
Сама купляю квіти• 11 апреля 2025
Ответ дляО_Юми
а ви працюєте в UK на місцевого роботодавця? Робота є?
Вареничніца• 11 апреля 2025
Ответ дляО_Юми
Я вище написала, що це особисто мій досвід ,моя локація і мої спостереження, щодо медицини.
Сама купляю квіти• 11 апреля 2025
Ответ дляО_Юми
Так, фул тайм
А у якій сфері? Якшо не секрет звісно
ША! я прийшла!• 11 апреля 2025
Ответ дляВареничніца
У нас не маленьке місто, але після трьох тижнів високої температури 39 і рвоти ,мені порадили пити парацетамол.Скажу чесно, не стала скандалити, пропила наш український антибіотик. Останній раз пила антибіотик років 15 тому .
Заместитель Анонима• 11 апреля 2025
Ответ дляВикупана
Комуналка 300? Вы с потолка такие мизерные цены рисуете?
Вареничніца• 11 апреля 2025
Ответ дляО_Юми
Ще з цікавого медичного: подруга чекала на МРТ 4 тижні. Ну це ще норм. А от опис його довелось чекати ще 10 тижнів! От що там можна описувати 2,5 місяці?! Звісно поки не було результатів, то і лікування ніякого не було
Це нормально, якщо не дуже важливо , то вони чекають , коли я переїхала до юк і сказала , що маю фіброаденому (узі були із Швейцарії ) то одразу перша , друга біопсія . Все перевірили і тепер огляд раз на рік.
Викупана• 11 апреля 2025
Ответ дляО_Юми
Донька коли оступилась, 3 години.
З чоловіком 1 годину. Син мав планову операцію. От і пишу про досвід з госпіталя, що українській медицині ще далеко дуже
Викупана• 11 апреля 2025
Ответ дляВареничніца
Ви мене не зрозуміли. Я писала, що українській медицині до англійської в плані доопераційного і післяопераційного періоду, ще дуже далеко. Про догляд, відношення
Вареничніца• 11 апреля 2025
Ответ дляША! я прийшла!
Після 4 -х, днів можете вільно їхати до джі пі , навіть із 39, я завжди роблю фото, що і коли було. Досвіду з укр антибіотиками не маю, всі діти мали тільки після рецепту лікаря
Ліплю вареники• 11 апреля 2025
Ответ дляУмничка-помощничка
Моя подруга німка, її чоловік швейцарець, мають 4 дітей, живуть в селі Черкаської обл. Бажання дити в Німеччині немає. Єдине, що війна і вона тривожиться.
Все відносно. Це правда
Украиночка• 11 апреля 2025
Ответ дляУмничка-помощничка
Я теж її читаю, вона така мила дівчина, дійсно в захваті від України
Незламна• 11 апреля 2025
Ответ дляО_Юми
боже недавно в Киеве сделала МРТ -описание сразу ,ну да платно..5000
ША! я прийшла!• 11 апреля 2025
Ответ дляВареничніца
Мене прийняв джі пі, в день запису. Я о 7.00 записалась , о 13 була зустріч . Єдине, що мені пальпували живіт, що немає гострого живота, тому я і спокійно почала пити антибіотики, бо в мене була підозра на гострий панкреатит.Мова не про прийом, а про лікування.