ДА да да• 12 апреля в 07:28

Экономное меню для подростков

Просто нужны идеи для сытного разнообразного и главное экономного меню на четыре человека. Все подростки.Бюджет на две недели 1500 грн.
Спасибо!
Грушки-яблочки• 12 апреля в 19:10
Ответ дляДА да да
Какое мясное к ним лучше?
Воображаемое
Khmelnichanka• 12 апреля в 19:11
Ответ дляnabludatel
Я все прочитала. Додаткові 2 тис на дітей не можуть стати вирішальними в лікуванні.
І ще не може бути ніяких причин, щоб заморити голодом дітей.
У нормальних людей є купа варіантів де знайти гроші. Їх тут називали. Але автор і її сестра знайшли найлегший - прирекли своїх дітей на голод.
Ще раз - це злочин. І вся ця тема повний жах.
В людини навіть 200 гривень додаткових може не бути, не те що 2 тисячі. . Бо ми не знаємо, в яку суму виливається лікування. 2 тижні пожити в скруті заради бабусі - це злочин? 2 тижні прожити на супах та кашах - це приректи дітей на голод? Ви серйозно? 2 тижні це не 2 роки, йолки….
Партизанка• 12 апреля в 19:12
Ответ дляДА да да
Какое мясное к ним лучше?
Яке мясо? Каша+макарони все на що вам вистачить грошей. Може ще на хліб черствий по акції
Без образів• 12 апреля в 19:17
Ответ дляДА да да
Суп набор куриный для супов это понятно. Плюс спинки запечь можно. А для поливы что лучше взять?
Печінка зі сметаною та цибулею.
Звісно, все має бути по акційній ціні.
Забагаловка• 12 апреля в 19:24
Ответ дляKhmelnichanka
а вас не дивує як поставлене питання?
чому 1500 саме на дітей
вони що окремо від дорослих харчуються?
Без образів• 12 апреля в 19:25
Можна нажарити млинців і загорнути начинку, знову ж таки, з відварених субпродуктів з цибулею.
Пекти чи смажити якісь пиріжки самостійно.
дамаБезСобачки• 12 апреля в 19:27
Ответ дляПишу з калідору
Ну конечно ,только ваша дочь умеет готовить)))
У меня сын готовит без проблем
Экономно питаться можно ,но на 200 грн в неделю это даже не экономно,-это выживание ! А вы рассказываете про хорошее питание и красную рыбу
Вы по магазинам ходите? Цены знаете ?
Це як в мультіку:’Просто кто-то очень много ест’!
Коренная киевлянка• 12 апреля в 19:34
Ответ дляnabludatel
Во первых никто не знает какая там сумма, иногда и 500 грн решающие.

Интересно, это какие такие куча вариантов есть у людей?
Сама вумна тутички• 12 апреля в 19:36
Ответ дляДА да да
Трое детей сестры и моя дочка. Сестра поехала в другой город. деньги на лечение мамы-это основное сейчас
Покупайте субпродукты. Делайте фарш и котлеты со специями разными, чтобы детям запах перебить, если не привычно
Хвильоватиша• 12 апреля в 19:36
Автор,вы не знаеие что приготовить и что будут есть ваши дети??на такую сумму две недели,не знаю,жалко детей((
Вчителька з мікрорайону• 12 апреля в 19:54
Ответ дляМочалкин блюз
Тільки не беріть найдешевший соціальний хліб. Вранці каші, вівсянка з варенням чи горіхами, вдень суп-борщ і друге просте,, ввечері картопля/каші/гарнір. По акціям продукти беріть, у Сільпо купа з -50 достойних продуктів. Сплануйте на тиждень меню, тоді не відступиие.
Ви без чоловіків?
)) а чого хліб соціальний не брати?
Запорожьемойдом• 12 апреля в 20:00
Пусть идут работать, голодранцы.
Пишу з калідору• 12 апреля в 20:11
Ответ длядамаБезСобачки
Или кто то много пизд@т
Elena-eedc• 12 апреля в 20:25
Тупой троллинг ’для сытного разнообразного и главное экономного’. Реально тупой. Но так как все отметились и я пукну: по два яйца, две лукквицы на каждого в день, на всех одна морковка большая в день, пачка соли, 2 кг сахару, пачка лаврового листа, чаю 500г + 2литра масла подсолнечного. Остальное - крупа, макароны, картошка. Мясо не нужно. Пост у нас. Можно стейков купить из лосося или форели.
Жена сантехника• 12 апреля в 20:27
где отцы детей?
Мамзелькіна• 12 апреля в 20:33
Ответ дляЖена сантехника
где отцы детей?
Вже запитували, відповіді нема. Для троля це дуже складне питання
Мочалкин блюз• 12 апреля в 20:34
Ответ дляВчителька з мікрорайону
)) а чого хліб соціальний не брати?
Бо невигідно. Вага мала, можуть бути рештки іншого хлібу з пліснявою.
Khmelnichanka• 12 апреля в 21:02
Ответ дляЗабагаловка
а вас не дивує як поставлене питання?
чому 1500 саме на дітей
вони що окремо від дорослих харчуються?
Тому що, млже, мама в цей час взагалі одну мівіну планує їсти. Може. Сестра дала гроші сутотна дітей. Може бути ще безліч варіагтів. І один з них - що автор троль. Я нічому не здивуюсь, але знаю, що таке скррута, і що таее ’ дотягнути до 1 числа’ ( умовного).
Українська зірочка• 12 апреля в 21:15
Ответ дляКоренная киевлянка
Вы цены видели? Ваш список уже на 200 грн
А почему от?
nabludatel• 12 апреля в 21:22
Ответ дляKhmelnichanka
Дотягують до 1 числа за допомогою кредитки, швидкогрошей, беручи в борг у друзів, родичів, колег, роботодавців, продадаючи свої цінні речі або здаючи їх в ломбард...
Але ні, здається нормальні люди вже н в 13 сторінках тут надають поради як найкраще знущатися над дітьми.
Не розумію як можна таке обговорювати і чому цю тему не закриє адміністрація сайту.
Elena-eedc• 12 апреля в 21:26
Ответ дляKhmelnichanka
она не трольь, она - скотина
nabludatel• 12 апреля в 21:30
Ответ дляElena-eedc
она не трольь, она - скотина
Чомусь продаж свого телефону (з якого тут писала) автор не розглянула.
Бо вона хоче бути доброю до мами тільки за рахунок дітей, які мають голодувати.
Elena-eedc• 12 апреля в 21:35
Ответ дляnabludatel
Вы понимаете - оно нас пытается развести на эмоции? И мы все ведёмся, к сожалению. Оно даже не автор - это ’оно’. В моём понимании ’оно’ это чмо, которое можно пинать ногами и не жалеть.
Десь так, але...• 12 апреля в 21:38
Ответ дляСоседка Маши
Очень вкусно, но это все равно недешево , + масло еще.
Спасибо, что напомнили я себе тоже такой паштет сделаю.
Без масла тоді, печінку по акції, і без моркви можна, або 1 морквину.
Це ж не на раз вийде. І в млинці можна завернути, їх колись на воді і без яєць робили.
Khmelnichanka• 12 апреля в 21:38
Ответ дляnabludatel
Ви не допускаєте думки, що вже все може бути знято- позичено-закладено?
А взагалі - це просто прекрасно, що люди навіть близьео не можуть допустити такої ситуації, значить, переважна бвльшість не знає значення вислову ’ ти ще не був в бідного на обіді’.
Я - була.
І пам’ятаю часи, коли ми виживали на пісних супах, макаронах і кабачках протягом всього сезону.
Бо такі були обставини ((((.
Нормою їх не вважаю, нікому такого не побажаю, але закрию рота кожному, хто скаже, що бвтьки знущались наді мною чи морили голодом.
Бо - не знущались.
И ми вижили, і обставини покращились, і зараз все ото лише в згадках.
На щастя.
Але якщо оті фінансові проблеми - тимчасові, і з поважної причини, то короткий період часу можна і перетерпіти.
nabludatel• 12 апреля в 21:45
Ответ дляKhmelnichanka
Я - була.
Бо такі були обставини ((((.
Бо - не знущались.
На щастя.
Не все продано. Як мінімум телефон у автора залишився (з чогось же вона тут писала). Їй це не завадить. Може тоді трохи мізки проясняться і вона почне розуміти про допустимі і недопустимість дії. І про свою відповідальність хоча б перед своєю дитиною.
І ситуація з хворобою рідних мені знайома: мій батько хворів на рак і помер від нього коли я була дитиною. Але моя мама мене голодом при цьому не морила.
І ще. Не тривають важкі хвороби 2 тижня. Тут усі це розуміють. Тож, або автор троль, або глибоко розумововідстала, яка не розумію ситуацію і її наслідки.
дамаБезСобачки• 12 апреля в 21:48
Ответ дляnabludatel
По-перше, телефон за годину ніхто не купить.По-друге- може їй ше нирку продати?Не треба догоджати дітям хто зна чим, потім розбалувані на голову лізуть .Нічого не станеться їм за тиждень.
nabludatel• 12 апреля в 21:50
Ответ дляElena-eedc
Мене тут добряче розвели на емоції.
І зовсім не автор. А допусувачі, які давали поради як ’прогодувати’ дитину на 25 грн на день. І при цьому ще й знаходили виправдання таким діям.
Це жахливий жах. У мене кішка. І найдешевший пакетик вологого корму для кішки коштує 10 грн, а їх треба 3, тобто 30 грн.
Тобто тут на повному серйозні пропонують годувати підлітків з вагою 40-60 кг , дешевше, ніж 4 кілограмового кота.
nabludatel• 12 апреля в 21:54
Ответ длядамаБезСобачки
Тобто годування у вам проходить по розряду ’розбалування’ і ’догоджання’?
Для мене ця тема остаточно - неможлива дичина і жах.
дамаБезСобачки• 12 апреля в 21:59
Ответ дляnabludatel
Діти мають зрозуміти,що треба потерпіти Ще нікому нічого не сталось як поїдять легшу їду пару днів.