ДА да да• 12 апреля в 07:28

Экономное меню для подростков

Просто нужны идеи для сытного разнообразного и главное экономного меню на четыре человека. Все подростки.Бюджет на две недели 1500 грн.
Спасибо!
Khmelnichanka• 12 апреля в 21:59
Ответ дляnabludatel
Не все продано. Як мінімум телефон у автора залишився (з чогось же вона тут писала). Їй це не завадить. Може тоді трохи мізки проясняться і вона почне розуміти про допустимі і недопустимість дії. І про свою відповідальність хоча б перед своєю дитиною.
І ситуація з хворобою рідних мені знайома: мій батько хворів на рак і помер від нього коли я була дитиною. Але моя мама мене голодом при цьому не морила.
І ще. Не тривають важкі хвороби 2 тижня. Тут усі це розуміють. Тож, або автор троль, або глибоко розумововідстала, яка не розумію ситуацію і її наслідки.
Може бути операція та догляд в післяопераційний період. Може бути багато що. Та найкращим варіантом би було, щоб це просто був ’ розвод на емоції’.
Elena-eedc• 12 апреля в 22:00
Ответ дляnabludatel
Мене тут добряче розвели на емоції.
І зовсім не автор. А допусувачі, які давали поради як ’прогодувати’ дитину на 25 грн на день. І при цьому ще й знаходили виправдання таким діям.
Це жахливий жах. У мене кішка. І найдешевший пакетик вологого корму для кішки коштує 10 грн, а їх треба 3, тобто 30 грн.
Тобто тут на повному серйозні пропонують годувати підлітків з вагою 40-60 кг , дешевше, ніж 4 кілограмового кота.
Я вам сочувствую, была в опе неоднократно. И развёл вас таки автор - бо вы трошки начали успокаиваться, а он (оно) старые каки возбудили. Не ведидесь - вам дальше жить и при случае, подсказать своим, как выкарабкаться. Были в аду? Вычухалисись? Молодец!
Elena-eedc• 12 апреля в 22:07
Ответ дляnabludatel
Мене тут добряче розвели на емоції.
Эта тварь просто всех развела на эмоцмм. Мы снимали квартиру у бабки 90лет, денег не было до стипендии, я яйцо спёрла. Бабка вычислила, мне стыдно до сих пор.
Парасюха• 12 апреля в 22:07
Ответ дляnabludatel
Тобто годування у вам проходить по розряду ’розбалування’ і ’догоджання’?
Для мене ця тема остаточно - неможлива дичина і жах.
вы слишком чувствительная, уж простите
Всем понятно, что тема трольная, но пофантазировать интересно
Ничего ни с подростками, ни со взрослыми за 2 недели на таком скудном питании не случится, разве что постройнеют немного.
Нашли дичину )))
Моя улюблена страшко• 12 апреля в 22:09
Ответ дляМурзилка
у меня дочь-подросток, этого и на нее одну на 2 недели никаких не хватит. Вы тролль, должно быть.
А скільки вона їсть?
Коренная киевлянка• 12 апреля в 22:34
Ответ дляnabludatel
Дотягують до 1 числа за допомогою кредитки, швидкогрошей, беручи в борг у друзів, родичів, колег, роботодавців, продадаючи свої цінні речі або здаючи їх в ломбард...
Але ні, здається нормальні люди вже н в 13 сторінках тут надають поради як найкраще знущатися над дітьми.
Не розумію як можна таке обговорювати і чому цю тему не закриє адміністрація сайту.
Вам очень повезло, что у вас никто серьезно не болел. Когда не то, что кредиты или в долг, а продавать нечего, потому как даже телефон уже продан. Это ужасно, никому не желаю такое пережить.
Коренная киевлянка• 12 апреля в 22:35
Ответ дляnabludatel
Чомусь продаж свого телефону (з якого тут писала) автор не розглянула.
Бо вона хоче бути доброю до мами тільки за рахунок дітей, які мають голодувати.
А какой у автора телефон? Вы уверены, что его можно продать?
Коренная киевлянка• 12 апреля в 22:47
Ответ дляnabludatel
Мене тут добряче розвели на емоції.
Коты могут и кашу с пакетиком этим есть, если туго, мои так ели и норм.
Сейчас ситуация совсем иная и они на натуралке вдоволь, но пережили разное.

Вам круто повезло, что вы такое не переживали.
Коко На Страже• 12 апреля в 23:04
Ответ дляКапризуля
Утром овсяная или кукурузная каша, чай. Вареное яйцо. Или творог с медом.
В школу обычно яблоко/банан, какой-то злаковый батончик.
На обед по-быстрому гречка, овощи и на тренировку. Или овсяный суп на воде, бутерброд с сыром.
Ужин например плов с курицей или гречка + крылышки, чай.
Из мяса обе едят только курицу, в основном в запеченом виде. Рыбу любят. Выпечку ест только младшая, старшая следит за весом и ест только хлебцы, злаковые батончики, сырники без сахара, черный хлеб и очень редко выпечку типа сырной палочки или куска пиццы.
что из вашего перечисленного супер экономно?
Вы сейчас написали обычный рацион... не уверена что автору подходит подобное меню сейчас. бананы...сыр...батончики злаковые... творог
Вчителька з мікрорайону• 12 апреля в 23:05
Ответ дляМочалкин блюз
Бо невигідно. Вага мала, можуть бути рештки іншого хлібу з пліснявою.
У Кременчуці немає смачнішого чорного, ніж соціальний. Але за ним треба тільки зранку бігти до Атб, то він делікатес для мене. Такий, як у дитинстві був. Ммммм
Плакулька• 12 апреля в 23:47
Ответ дляУкраїна понад усе!
Ви не уявляєте у скількох людей немає овочів з села)))) Це ви з села приїхала в місто, та їздити до мамки за м´ясом і картоплею. А хто все життя прожив у місті, той це все купує.
Ви не уявляєте у скількох людей, які виросли в місті є дачі... тільки там квіточки саджають і відпочивають від міської суєти, а не на городі впахують. Тим паче в багатьох містян, є не одна кв.яка під оренду, для тих же з села, щоб купити: капусточку, картопельку та дом.м´ясо.
Мочалкин блюз• 13 апреля в 07:15
Ответ дляВчителька з мікрорайону
То у вас хлібзавод чесний. В Полтаві навіть дітям в школи хліб пекли з перемеленого пліснявого і порченого.
Автор троляка
Я тертий жук• 13 апреля в 09:00
Ответ дляПлакулька
А должны после работы ехать хз куда пахать на дачу ради мешка картошки?
Я тертий жук• 13 апреля в 09:11
Ответ дляСама вумна тутички
Покупайте субпродукты. Делайте фарш и котлеты со специями разными, чтобы детям запах перебить, если не привычно
А просто макароны с кетчупом, которые едят все дети, конечно, нельзя, да?
Я тертий жук• 13 апреля в 09:12
Ответ дляKhmelnichanka
Тому що, млже, мама в цей час взагалі одну мівіну планує їсти. Може. Сестра дала гроші сутотна дітей. Може бути ще безліч варіагтів. І один з них - що автор троль. Я нічому не здивуюсь, але знаю, що таке скррута, і що таее ’ дотягнути до 1 числа’ ( умовного).
Мивина дороже обычных макарон
Я тертий жук• 13 апреля в 09:14
Ответ дляБутерброд з ікрою
По 25 гривен на базарі дуже гарна
В Киеве нет такой цены с прошлого лета. На базаре стартует от 40
Я тертий жук• 13 апреля в 09:17
Ответ дляУкраїнська зірочка
Рис, кубики Галина бланка капуста квашенная
Рис от 70 гривен, капуста квашеная от 100. Ещё что-то? Может, авокадо?
Я тертий жук• 13 апреля в 09:18
Ответ дляnabludatel
А як діти будуть відноситися до людини, яка могила їх голодом?
Пусть к отцу едут тогда
Капризуля• 13 апреля в 09:55
Ответ дляКоко На Страже
Я писала пример рациона своих детей-подростков (которые не особо любят мясо) в ответ на вопрос другой советчицы. Не как совет для автора.
Плакулька• 13 апреля в 10:03
Ответ дляЯ тертий жук
К чему притензии? Люди работают- имеют овощи и мясо, люди отдыхают-тратят деньги на картошку и овощи!
Не хотите работать физически работайте головой и не нойте.
Бутерброд з ікрою• 13 апреля в 10:40
Ответ дляЯ тертий жук
Вчора брала на Виноградарі, була ще по 30. Але і по 25 повно. Приїзжайте до нас
Бутерброд з ікрою• 13 апреля в 10:46
Ответ дляКоко На Страже
Ага, один банан уже з´їдає майже весь добовий бюджет. Немає хліба, їжте тістечка.
Українська зірочка• 13 апреля в 10:52
Ответ дляЯ тертий жук
Ну капуста полезна, а рис экономный продукт,а гречка почём?