ДА да да• 12 апреля в 07:28
Экономное меню для подростков
Просто нужны идеи для сытного разнообразного и главное экономного меню на четыре человека. Все подростки.Бюджет на две недели 1500 грн.
Спасибо!
Мама Чели• 12 апреля в 15:59
Ответ дляKhmelnichanka
Я - ім шкіру і попки. І окремо попки їм, вони теж є в продажу. Точніше - їла, коли мала в тому потребу. А суп на такому бульйоні - набагато смачніший за піджарку з олії. Та у кожного власний досвід, звісно.
А я беру супові набори з качки, на суп, на борщ, ситно виходить.
Бутерброд з ікрою• 12 апреля в 16:26
Ответ дляЯ тертий жук
Гниль одна
По 25 гривен на базарі дуже гарна
Бутерброд з ікрою• 12 апреля в 16:54
Ответ длядамаБезСобачки
Про те що вона живе і харчується за значно менші суми і все ок.
1500:14:4=26.79. Значно менші суми - це які?
Бутерброд з ікрою• 12 апреля в 16:58
Ответ длядамаБезСобачки
Вона сама їх ліпить. Добре харчується і навіть червона рибка на канапку є.
Навіть для тролінгу настільки тупо,
Десь так, але...• 12 апреля в 16:58
Ответ дляДА да да
Так на фарш я поняла он для всего будет для теста и тефтели.Спасибо.
Как намазкку лучше сдела типа паштет, чтоб для перекуса если что. Можно как-то печень с салом или как, чтоб сытно и больше?
паштет з кур.печінки, печінка, багато цибулі і морква
Бутерброд з ікрою• 12 апреля в 17:02
Ответ дляПишу з калідору
Ну конечно ,только ваша дочь умеет готовить)))
У меня сын готовит без проблем
Экономно питаться можно ,но на 200 грн в неделю это даже не экономно,-это выживание ! А вы рассказываете про хорошее питание и красную рыбу
Вы по магазинам ходите? Цены знаете ?
У меня сын готовит без проблем
Вы по магазинам ходите? Цены знаете ?
Червону рибу можна наповнити, тоді вона впишеться в бюджет 200 гривень на тиждень
Бабуся мороз• 12 апреля в 17:03
Ответ дляСветлана 13
Я б робила дітям самостійно піцу, з того що є. Котлети (більше батону). Голубці. Битки (1 філе курину різати на 6 шматочків). З курячої печінки паштет й на бутерброди до чаю (відварити печінку, перекрутити, зробити зажарку морвку з цибулею й перебити). В лаваші шаурму. Млинці (2стакана муки, 4ст.л.цукру, 4яйця, 0.5ч.л. соди, 1л. молока теплого. Все взбить. стоїть 30хв. Потім + 4ст.л. олії й жарити. Сковорідку змазувати шматочком салу. Начинка фарш+гриби+цибуля, творог й т.д)
Ви все правильно пишите, але не в бюджет автора. Молоко і яйця дорогі. Творог теж.
Якого вона в селі, то там можно взяти це все бюджетно. Якщо вона в місті, то в маркеті чи на базарі зовсім не бюджетно.
Бутерброд з ікрою• 12 апреля в 17:12
Ответ дляКапризуля
Утром овсяная или кукурузная каша, чай. Вареное яйцо. Или творог с медом.
В школу обычно яблоко/банан, какой-то злаковый батончик.
На обед по-быстрому гречка, овощи и на тренировку. Или овсяный суп на воде, бутерброд с сыром.
Ужин например плов с курицей или гречка + крылышки, чай.
Из мяса обе едят только курицу, в основном в запеченом виде. Рыбу любят. Выпечку ест только младшая, старшая следит за весом и ест только хлебцы, злаковые батончики, сырники без сахара, черный хлеб и очень редко выпечку типа сырной палочки или куска пиццы.
Банани 76 грн. в АТБ. 0.233*76=17,71
Бабуся мороз• 12 апреля в 17:19
Не корисно, але максимально дешево це пиріжки. Бажано печені, бо на смажені багато олії треба. В середину картопля, капуста, але й вони ж не бюджетні.
Свина печінка сама дешева, але її не всі люблять. Краще трішки протушити (трішки!!) з морквою, цибулею. І блендером зробити паштет до дешевого хліба.
Із смачних субпродуктів це курячі шлуночки. Але і на них ціна виросла. Вони гарно ввдварюються і тушкуються з морковою та цибулею. Або йдуть, як варіант на суп. Якщо вже дууууже економити, то бульон на суп, м’ясо на підливку чи у макарони по флотски. Бульон виходить насичений..
Усі спинки, крильуя і тд насправді не економні.
Ще буває тонке тонке сало по 30-35грн (саме не вірила, але по мережевих м´ясних магазинах буває). Його можна блендером перебити з часником чи перцем+сіль. І намазувати на хліб.
Є ще рецепти з таким салом, але там ідуть додаткові інгредієнти і ціна зростає.
Пусті каші чи коли м´яса майже не має Наврядчи захочуть істи. Особливо пшеничну, пшоняну і тд. Смачна кукурудзяна каша. Якщо в неї трішки солі та сметани додати, то досить смачно, поки гаряча.
Хто пише про лаваші і тд, той грошей не рахував. Це дорого.
Яйця і все, що з яйцями дорого. Молочка дорого. Масло дорого.
Якщо ви з міста гугліть усілякі ГО, БФ типу Товариства Червоного Хреста, Карітасу(християни) , якщо є єврейські коріння Хеседу і тд. Дзвоніть і питайте чи не можуть чимось допомогти.
Бабуся мороз• 12 апреля в 17:24
Ответ дляДА да да
В паштет можно и нужно добавить сало. Другой вопрос это его цена. Норм сало дорогое для вас. Найдёте супер тонкое и дешёвое? Отлично!
Блинчики можно попробовать делать на чистом молоке, а с добавлением воды.
Вся рыба кроме карасей для вас дорого.
Дети сестры имеют статус многодетных? В школе должно быть бесплатное питание
Вся рыба кроме карасей для вас дорого.
Латвийские_Номера• 12 апреля в 17:26
овощи, каши, пупы и шеи куриные - они жирные и очень сытные. Главное - вкусно приготовить. Без сладостей.
Гл. Амурная• 12 апреля в 17:27
Ответ дляДА да да
Какое мясное к ним лучше?
У м´ясному магазині окорочка курячі по 80 грн за кг. Ріжете маленькими шматочками , на сковороду+ цибуля, морква - до будь-якої каші, макаронів, картоплі.
Латвийские_Номера• 12 апреля в 17:28
в голодные студенческие годы в 2000х готовили холодец с супных куриных наборов - спасало
Коренная киевлянка• 12 апреля в 17:29
Ответ дляМурзилка
никак вы не выкрутитесь. Либо 4 подростка включат самосознательность во имя бабушки и просидят 2 недели на кашах и сезонных овощах полуголодные.
Этого и на каши все не хватит, только на самые дешевые
Коренная киевлянка• 12 апреля в 17:33
Ответ дляУкраїнська зірочка
Рис, кубики Галина бланка капуста квашенная
Вы цены видели? Ваш список уже на 200 грн
Коренная киевлянка• 12 апреля в 17:36
Ответ дляЛатвийские_Номера
Этих денег не хватит даже на это
nabludatel• 12 апреля в 17:49
Ответ дляМама Никитки-2
Мене б моя мама прокляла б, якби я так над своїми дітьми знущалась. 26 грн на день це ж навіть на хліб не вистачить, яке меню? Голод в повному сенсі. Ну і ті 2 дорослі жінки, що будуть ці 2 тижні їсти? Підлітки ж жити самі не будуть і готувати?
Хоч хтось один в цій темі нормальний.
Дивуюсь людям, які на 10+ сторінок розказують як краще морити голодом дітей.
Тема - жах. У дітей є як мінімум 2 мами, які не можуть навіть пальцем поворушить, щоб дітей нагодувати.
Коренная киевлянка• 12 апреля в 18:01
Ответ дляnabludatel
Хоч хтось один в цій темі нормальний.
Автор написала, что деньги на лечение мамы идут
nabludatel• 12 апреля в 18:05
Ответ дляКоренная киевлянка
Я все прочитала. Додаткові 2 тис на дітей не можуть стати вирішальними в лікуванні.
І ще не може бути ніяких причин, щоб заморити голодом дітей.
У нормальних людей є купа варіантів де знайти гроші. Їх тут називали. Але автор і її сестра знайшли найлегший - прирекли своїх дітей на голод.
Ще раз - це злочин. І вся ця тема повний жах.
Соседка Маши• 12 апреля в 18:08
Ответ дляДА да да
Трое детей сестры и моя дочка. Сестра поехала в другой город. деньги на лечение мамы-это основное сейчас
Очень сочувствую, но вы теперь решили детей морить голодом ?
nabludatel• 12 апреля в 18:13
Ответ дляКукарикуууууу
Ви б покинули свою матір у хворобі? Як до Вас потім діти будуть відноситися?
А як діти будуть відноситися до людини, яка могила їх голодом?
Соседка Маши• 12 апреля в 18:13
Ответ дляДесь так, але...
Очень вкусно, но это все равно недешево , + масло еще.
Спасибо, что напомнили я себе тоже такой паштет сделаю.
Соседка Маши• 12 апреля в 18:14
Ответ дляДА да да
Вы точно тролль, где вы раньше питались ?
дамаБезСобачки• 12 апреля в 18:28
Ответ дляПишу з калідору
Ну в вашей семье же есть специалистка по хорошему питанию с красной рыбой на 200 грн в неделю ,так пусть научит бабушку
Так і живе.Ви її не годуєте
Куда_бежать• 12 апреля в 18:31
В голодні часи ми їли макарони, картоплю засмажені цибулею або шкварками + закрутка, можна у родичів друзів попросити. У нас є баки по 65 грн якраз на шкварки. Плюс булочки і чай. Ні про яке м´ясо на ці гроші й мови нема.
Парасюха• 12 апреля в 18:34
Ответ дляБаррикадница
Масло в варусе часто по акции, до 70 грн можно взять. Редиску я беру по 45-60, капуста синяя - 45, капуста молодая - 60. Можно выделить 150 грн из бюджета, чтоб хоть через день добавить овощи. Остальной бюджет потратить на макароны, каши, плюс мясо. На мясо в таких сетях как Сильпо и Варус часто акции. Мы в бедные годы вообще варили суп на курином окороке, потом окорок доставали - мясо с него в кашу. И вкусно. Выкрутиться можно даже с таким бюджетом.
выкрутиться можно, кто спорит. Но без масла, молодой капусты и редиски. 4 подростка сожрут эти продукты за один день
У меня сыну 16, иногда хочется закрыть холодильник на ключ. После обеда в нем куча остатков еды, а к утру - пусто
Невгамовна• 12 апреля в 18:44
Авторе ,у вас Ашан є? Там яйця сьогодні по 2.99.
Можете взяти кілька десятків.
Бутерброд з ікрою• 12 апреля в 18:54
Ответ дляКуда_бежать
Ситно і ранообразно
Куда_бежать• 12 апреля в 19:06
Я розумію що тема трольна, але може хто в скруті читає. Зараз в Атб на акції пельмені Левада, з них можна зварити каструлю супу, додавши картоплі, морквину і засмажки.