ТрамвайGirl• 12 апреля 2025
Чи треба сину
Чи треба сину розказувати про місячні її дівчини ? а про мамині
Печенюшка• 12 апреля 2025
Дивні справ твої,Боже. Син- це вона, і ця син має дівчину, і якимось чином не знає як вона влаштована....
Без QR коду• 12 апреля 2025
Я рассказала. У меня болит живот на месячные, потому я поясняла почему мы не гуляем и мама лежит.
Головний кошак• 12 апреля 2025
Ответ дляТрамвайGirl
чи варто говорити з сином про місячні його дівчини ?
скільки років сину? це його ініціатива чи Ваша? з якою метою Ви хотіли б з ним про це поговорити?
Розбещена цяточка• 12 апреля 2025
Ответ дляТрамвайGirl
21 рік, моя ініціатива , хочу бути в курсі
Мы тебя узнали, троль месячный
. Лікуйте голову