Знакомая с ребенком в ЕС, я спросила где учится, в местном вузе и ли в Украине, она говорит говорит что на дистанционном в Богомольца. Мне кажется врёт, нигде он не учится. Кто тоже за рубежом с детьми, это правда что есть дистанционка там?
double-mama• 12 апреля в 18:44
Авторе,Гугл знає все. В саме він знає про платформу для дистанційного навчання у Богомольця
SantaMonika• 12 апреля в 18:50
Ответ дляIrinnkA
Это теперь придётся спрашивать не учился врач онлайн? А розтини они тоже онлайн делают?
Я цього не знаю. Можливо, практика окремо. А саме лекції дистанційно
SantaMonika• 12 апреля в 18:51
Ответ дляElena755
Ваш через эту платформу сейчас занимается?
Ні. Мої там не вчаться, знайома сина навчається
stribyl_ok• 13 апреля в 08:06
Мій син вчиться. Є лекційний день - понеділок, проходить дистанційно. Решта - це аудиторії і клініки по всьому Києву. 2 курс. Казав раніше, що всіх відрахували, хто за кордоном. Але може домовились, хто зна