Лера-495c• 12 апреля в 19:36

Дерматит у ребенка

Дівчата, допоможіть 🙏хто чим рятувався при дерматиті? Ціна не важлива аби було дієво. У дівчинки 9,5 місяців з´явився дерматит на статевих органах. Раніше такого не було..допоможіть будь ласка 🥺
Solar Cloud• 12 апреля в 19:43
Вы уверены, что это дерматит? Я ничего Вам не посоветую. Помойте пока ребенка там хорошо и запишитесь в частную клинику
Киппи• 12 апреля в 19:43
Атопічний дерматит (АД)? Якщо АД, то він знімається гидрокортизоновой маззю або кутівейтом (це теж кортикостероїд), а потім молочко для сухої шкіри. тут треба пробувати. Якщо дерматит , то вияснити причину і її усунути. При подразненнях шкіри треба її очистити і повітря в поміч. Тобто повітряні ванни. Якщо дитина в підгузку, то зніміть його і хай шкіра дихає.
Solar Cloud• 12 апреля в 19:44
Ответ дляКиппи
Атопический дерматит в тех местах не бывает
Киппи• 12 апреля в 19:45
Ответ дляSolar Cloud
У моєї дитини було.
Solar Cloud• 12 апреля в 19:47
Ответ дляКиппи
У моєї дитини було.
У меня у сына атопический дерматит, там никогда не было высыпаний, это не те места
Solar Cloud• 12 апреля в 19:48
Автор может ребенок покакал и раздражение пошло, а вы напридумывали? Купите мазь спасатель
Киппи• 12 апреля в 19:49
Ответ дляSolar Cloud
При чому тут Ваш син? Ваш випадок не може бути каноном.
Solar Cloud• 12 апреля в 19:50
Ответ дляКиппи
А я говорю точно, что подобные пятна там не вылазят. Хоть у моего сына, хоть не у моего
Киппи• 12 апреля в 19:50
Ответ дляSolar Cloud
Де там? В паху? Вилазять. Заспокойтеся.
Solar Cloud• 12 апреля в 19:50
Ответ дляКиппи
Де там? В паху? Вилазять. Заспокойтеся.
Нет
Аноним ФЕЯ• 12 апреля в 19:52
Можливо це реакція на пелюшки. Змініть на інші, частіше залишайте дитину без підгузника на повітрі.
Solar Cloud• 12 апреля в 19:53
Ответ дляКиппи
Де там? В паху? Вилазять. Заспокойтеся.
Атопический дерматит лезет где сухо, под памперсом сухо бывает?
Киппи• 12 апреля в 19:55
Ответ дляSolar Cloud
Мадам, хоть загугліть чи що. Я не збираюся витрачати час на Вашу необізнаність.
Solar Cloud• 12 апреля в 19:57
Ответ дляКиппи
Вы сама необразованная, я про атопический дерматит я знаю все. Под памперсом его не бывает, пеленочный дерматит , ой как чаще там бывает
Solar Cloud• 12 апреля в 20:02
Автор , узнайте в аптеке про мирамистин от дарницы, мазь. У моего ребёнка прям ожоги на попе были, после поноса( ротовируса) только она помогла.