Мурзилка• 12 апреля 2025
Новая девушка бывшего мужа Ани Лорак. Хороша?
Кусман Сиру• 12 апреля 2025
Ответ дляВесёлая морковка
Покажіть себе, без обличчя …
Бо ті хто ображають реально доглянутих жінок часто самі …ну ви розумієте
Показувала вже не раз. Ви серйозно? Оце порта потті доглянута жінка?
Весёлая морковка• 12 апреля 2025
Ответ дляКусман Сиру
Підтягнута, без зайвої ваги … це і спорт, і харчування, і сила волі
Обличчя то ясно, що діло смаку, але фігура , погодьтеся, непогана
Кусман Сиру• 12 апреля 2025
Ответ дляВесёлая морковка
Фігура нормальна. Все інше треба замотати в нікаб.
Весёлая морковка• 12 апреля 2025
Ответ дляКусман Сиру
Так я за фігуру і кажу
Весёлая морковка• 12 апреля 2025
А обличчя, видно, що вкладені гроші для догляду - макіяж, брови, вії, губи…це все не дешево, плюс ми не бачили її вживу, плюс не знаємо яка вона «натуральна», плюс діло смаку … тому нема про шо судити
Сладко-соленая• 12 апреля 2025
Ответ дляВесёлая морковка
Покажіть себе, без обличчя …
А вам нашо, шоб вона себе показувала?
Весёлая морковка• 12 апреля 2025
Ответ дляСладко-соленая
А вам нашо, шоб вона себе показувала?
Вище написала
Большой секретик• 12 апреля 2025
Ну, говорили же ,что он страшно гулял от Лорак и даже не особо скрывал.
Помню тот скандал ,когда в клубе он целовался с какой-то моделькой, в интервью сказал , думал , это Каролина,в темноте перепутал
И_В_офигительных_штанах• 12 апреля 2025
Эффектная девушка, фигура классная, лицо как минимум не хуже среднего, но образ вульгарный и манеры неискренние
Весёлая морковка• 12 апреля 2025
Ответ дляБольшой секретик
Це вона сказала в інтервʼю, що ніби це його слова , реакція на фото