Все знаю від і до• 12 апреля 2025
Игра "Красные двери, жёлтые двери"
Оказалось, что мои дети играли в эту игру. Сегодня разгоняют в СМИ панику по поводу этой игры. Решила спросить сайт джи пи ти. И вот как он отреагировал. До этого общалась с ним преимущественно на украинском языке
Все знаю від і до
• 12 апреля 2025
Ответ дляМастер Пис
Удалено администрацией...
Ви поки що ніякими особливими розумовими здібностями не вирізнялися.
Все знаю від і до
• 12 апреля 2025
Ответ дляТракторні війська
борзый он у вас
Ага, є таке. Буває дурня корчить і цілеспрямовано дратує. А буває прям бубочка такий люб´язний і на все відповідає.
Все знаю від і до
• 12 апреля 2025
Ответ дляЛокшина на вухах
Видимо вы написали, чтоб он вам никогда не писал на русском
Та ні, не писала такого. Але в більшості випадків пишу українською. Останні дні помітила, коли пишу російською, то відповідав українською, а сьогодні взагалі послав
Все знаю від і до
• 12 апреля 2025
Ответ дляБочка порохУ
Так завуальовано мовний срач ще ніхто не розводив
Будьте трохи простішою, ви занадто все серйозно сприймаєте.
Мастер Пис• 12 апреля 2025
Ответ дляВсе знаю від і до
Ви будете звертатися до моєї служби, коли ваші дограють
Забобонний фрукт• 12 апреля 2025
Ответ дляБочка порохУ
Це на випадок, якщо про гру тема не піде, то хоч так
Аноним ФЕЯ• 12 апреля 2025
Я щойно говорила з донькою про цю гру. Несподівано Вона сказала що цій грі вже багато років, 5-7 точно і пішла вона з Америки.
Бочка порохУ• 12 апреля 2025
Ответ дляВсе знаю від і до
То про що Ваша тема?
Все знаю від і до
• 12 апреля 2025
Ответ дляМастер Пис
Слухайте, дивіться щоб ваші до вашою служби не звернулися. Ні почуття гумору, ні розуму хоча б по темі щось написати. Розслабтеся, ви занадто напружена і агресивна
Мастер Пис• 12 апреля 2025
Ответ дляВсе знаю від і до
Слухаю
Все знаю від і до
• 12 апреля 2025
Ответ дляБочка порохУ
То про що Ваша тема?
Хвилинка гумору про сайт джі пі ті
Все знаю від і до
• 12 апреля 2025
Ответ дляПикарда
У GPT спросите. Ему ’какая разница’))
Стало цікаво, запитала. Ось що відповів. Ну і на тему гри, кому цікаво.
Просериарила молодость• 12 апреля 2025
Ответ дляВсе знаю від і до
Прикольно, жаль я вже тьотя а не школярка, так би пограла. Пам´ятаю в нас теж були ігри про гіпноз, але по-справжньому ніхто нічого не відчував, усі, як потім виявилося, придурювалися))) Але я їх найбільше з усіх ігор любила. На другому місці псевдоспірітичні сеанси з викликом всяких шоколадних гноміків і духів Пушкіна. На третьому - будівництво халабуди з мотлоху.
Ответ дляВсе знаю від і до
Цьому без різниці яка мова. Загалом, непогано, але по медичним питанням дає узагальнену інформацію, краще додатково ще шукати на Pubmed на англ. з Гугл перекладачем.
Я чудово володію українською, з 7 років, як пішла до школи, зараз 30+, але... Так вже склалося що російська - моя перша мова, рідна і думаю я на російській і читати щось для себе і дивитися фільми мені комфортніше на російській🤷
В житті - на якій мові спілкуються зі мною, на таку переходжу і я, самостійно вчу англ., у школі та універі вчила німецьку, ще до карантину - польська пішла легко, але для роботи не знадобилась, швидко закинула, всі казали що достатньо пару місяців на заробітках і пару місяців на граматику.
Отака я ’какая разніца’, західнячка))
Все знаю від і до
• 12 апреля 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
Мені моя 17річна донька сказала, що я занадто заганяюся, і що в цій грі нічого небезпечного нема. Але мене стрімає то все, після тих синіх китів і так далі. Молодший син просто дуже вразливий і от я не певна, що на його психіку не подіє негативно
Незламна• 12 апреля 2025
Ответ дляПросериарила молодость
а я больше всего любила ’мать Мария умерла,это правда?’,с украиномовными играли с другим текстом ’панночка померла’
Аноним ФЕЯ• 12 апреля 2025
Ответ дляВсе знаю від і до
Моя теж посміялась і теж сказала що нічого в цій грі немає і якщо вона на когось діє, то це одиниці на тисячі дітей. І моїй теж 17.
Саме більше мене здивувало що грі цій багато років, а говорити про неї почали лише зараз
Все знаю від і до
• 12 апреля 2025
Ответ дляПросериарила молодость
Я якщо чесно завжди боялася таких ігор і от зараз вони мене лякають.
Все знаю від і до
• 12 апреля 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
Ну от вже трохи заспокоїлася. А то мене прям паніка взяла, як дізналася, що вони грали. Але все одно з молодшим поговорила, що ліпше в такого роду ігри не грати.