Техпаспорт на медузу• 13 апреля 2025
Існують нічні таксі в Києві?
Розумію, що питання може видатись дивним. Потрібно вночі на вокзал. Потяг о 2 ночі. Приїздити до комендантської і сидіти більше двох годин не має бажання.
ВыФсеВрете• 13 апреля 2025
Вам на коли? І звідки?
Можу дати контакт, але дорого!
З лівого берега - 5
По правому -3-4
Можу дати контакт, але дорого!
З лівого берега - 5
По правому -3-4
Чу Ча• 13 апреля 2025
Ответ дляВыФсеВрете
Вам на коли? І звідки?
Можу дати контакт, але дорого!
З лівого берега - 5
По правому -3-4
Можу дати контакт, але дорого!
З лівого берега - 5
По правому -3-4
Гомосноб• 13 апреля 2025
Лучше посидеть пару часов на вокзале,чем совсем туда не попасть вовремя.
Хвильоватиша• 13 апреля 2025
Є, але мені заломили 2500 з Позняків до центрального вокзалу. Врешті решт раз винайняла за 1800 отель на вокзалі., а раз пару годин пересиділа в платному залі очікування, там дуже тепло і зручні крісла.