Басноплетка• 13 апреля 2025
На рахунок паски питання, підкажіть, будь-ласка.
Багато років пекла на маслі, молоко, яйця з ізюмом паску. В цьому році з донькою лишились вдвох і вона просить шоколадну спекти. Звичайну сказала, щоб не готувала, бо їсти не буде.
Питання, якщо в звичайній замінити трохи муки на какао чи вийде норм так? Бачила ще в інтернеті бездрожджові варіанти. Не знаю який краще обрати.
Джага-джага• 13 апреля 2025
Ответ дляРусланка з гілки
Ось рецепт
перевірені? робили за цим рецептом?
Алгонавт• 13 апреля 2025
Без дріжджові це по суті шоколадний кекс в формі паски .
Не уявляю пасхальнну злобну випічку з присмаком какао, але Ви можете спробувати.
Пульт от линолеума• 13 апреля 2025
Просто добавьте в вашу паску какао на стадии замешивания. Но слышала, что от какао выпечка становится жёстче, более тугая
Пульт от линолеума• 13 апреля 2025
А может, поломать шоколадку кусочками и в вашу паску добавить в тесто? Будет как рошеновская, у них с шоколадными дропсами и сверху белый шоколад
Я только за!• 13 апреля 2025
Поясніть дитині, що таке паска .
Що значить ’ їсти не буде ’?
Нехай не їсть.
Що значить ’ їсти не буде ’?
Нехай не їсть.
ЦібаФу• 13 апреля 2025
Вчора на ютубі бачила шоколадну паску від Ксенії Тарасенко.
Сама не пекла, але іншими її рецептами користувалась, правильні логічні рецепти з детальними поясненнями.
пані Солоха• 13 апреля 2025
спробуйте паску від Лілії Цвіт, я завжди печу за її рецептами, все гарно виходить
ЦібаФу• 13 апреля 2025
Ответ дляРусланка з гілки
Ось рецепт
30 гр дріжджів на 550 гр муки, 2 яйця та всього 60 гр масла? Це ж дуже багато, вона дріжджами конкретно смердітиме.
Алгонавт• 13 апреля 2025
Ответ дляТоска в носках
Дочка може має на увазі, щоб всередині був шоколад?
Теж здається що це малося на увазі
ЦібаФу• 13 апреля 2025
Ответ дляПульт от линолеума
З простим шоколадом не вийде, як рошенівська, там термостійкі дропси.
Голубец• 13 апреля 2025
Ответ дляАлгонавт
Я тоже не представляю злобную паску
Бентливуман• 13 апреля 2025
Додайте всередину дропси, замість ізюму і зверху шоколадну глазур, замість білкової
Люблю пиво• 13 апреля 2025
Автор,вот я может не по теме. Но купите ребёнку итальянский панетонее с шоколадом. Вы такое вжизни не спечете (я не про ваше умение,там просто технология такая да и мука)
Они божественны!
Анютины ласки• 13 апреля 2025
Можно спечь краффин с шоколадной начинкой. Я думаю, что это будет лучше, чем просто тесто с какао.
Ms. Доброта• 13 апреля 2025
Мої діти не їдять родзинки, то я завжди печу з шоколадними дропсами. Так і смачніше . Може спробуєте?
Чавонадо• 13 апреля 2025
Ответ дляАлгонавт
пасхальная злобная выпечка это шедевр
Соображалочка• 13 апреля 2025
Я пробувала додавати в тісто какао, ідея погана. Важко піднімалося, в результаті піднялося, але потім середина впала.
Краще замість родзинок додайте шоколадні дропси і прикрасьте шоколадною глазур´ю.
Голубец• 13 апреля 2025
Ответ дляЛюблю пиво
Они божественны!
Знаете ,может они и есть божественные ,но все ,что я покупала в Киеве в магазинах ( наверное божественные нужно покупать в дорогих кондитерских или у итальянских хозяек ),то даже вкусным не могу назвать
И испечь такое возможно и дома ,муку ( манитобу) купить не проблема и замесить тесто по технологии. Я кстати до войны еще пекла Коломбо .
Басноплетка
• 13 апреля 2025
Ответ дляТоска в носках
Ні, саме хоче коричневу паску. В минулому році і крафіни пекла. То запропонувала замість ізюму шоколадні дропси- не хоче.
Тепличная• 13 апреля 2025
Я пекла в прошлом году,рецепт из интернета.Там был шоколад .Очень вкусная получилась.
Тепличная• 13 апреля 2025
Ловлю капці• 13 апреля 2025
Ответ дляПульт от линолеума
Конечно, будет тугая, если добавлять какао в дополнение к муке. Если какао добавлять туда, где его изначально не было, нужно в таком же объеме минусовать муку.
Люблю пиво• 13 апреля 2025
Ответ дляГолубец
Ну если вы печете как на итальянской фабрике то могу только шляпу снять!
Голубец• 13 апреля 2025
Ответ дляЛюблю пиво
Пеку я не плохо
Голубец• 16 апреля 2025
Ответ дляБасноплетка
Автор,посмотрите рецепт
Как раз шоколадный краффин