Планшетница• 13 апреля 2025

Пишуть, в Сумах велика біда(((

Новини тільки що....
Оливиф• 13 апреля 2025
Ответ дляKriskaA
Ну в принципі так - Майдан був проплачений. Ми з чоловіком мінімум 500$ витратили - на їжу, ліки. А нам же там були десятки тисяч ! Купляли їжу, теплий одяг - і просто везли туди. Чоловік був в Автомайдані.
Удалено администрацией...
Оливиф• 13 апреля 2025
Ответ дляKriskaA
Удалено администрацией...
А ты кто ,Маша ты наша!
Реверанс• 13 апреля 2025
Ответ дляОливиф
Удалено администрацией...
Оливиф• 13 апреля 2025
Ответ дляKriskaA
Удалено администрацией...
Оливиф• 13 апреля 2025
Ответ дляРеверанс
Удалено администрацией...
Реверанс• 14 апреля 2025
Ответ дляОливиф
Удалено администрацией...
Аюшка• 14 апреля 2025
Ответ дляРеверанс
Не хотіли бути рабами кацапів.
Багато з них на фронті з 2014.
Багато з них тепер під прапорами.Бо захищали вільну Україну.
Покидьки привели до влади Антимайдан.Тому зараз так.В крові втопили Україну.
А при Порошенко вы лучше зажили?
lekon-lekon• 14 апреля 2025
Ответ дляРеверанс
Навесні 22 Зеленський називав партнерів панікерами і слав подалі з їх розвідданими про наближаючусь війну.А,зараз США стало винне?Хто це чудо зелене на президенство вибрав?Точно ж не США.Зараз нас вже всі партнери шлють Україну подалі завдяки винятковим здібностям Зеленського,як дипломата.А вигрібати ми будем.
Таких треба банити, який поганий Зеленський, а про хуйла і кацапстан ні чичирк. Не Зеленський вбиває українців, а російська зброя, ракети, шахеди, снаряди. Коли вже очі відкриються,
Оливиф• 14 апреля 2025
Удалено администрацией...
Оливиф• 14 апреля 2025
Ответ дляРеверанс
Удалено администрацией...
Соседка Маши• 14 апреля 2025
Ответ дляОливиф
А ты кто ,Маша ты наша!
++++
Реверанс• 14 апреля 2025
Ответ дляАюшка
А при Порошенко вы лучше зажили?
Удалено администрацией...
KriskaA• 14 апреля 2025
Ответ дляОливиф
Удалено администрацией...
Войну устроил хуйло и кацапы. Но никак не Майдан.
Оливиф• 14 апреля 2025
Ответ дляРеверанс
Удалено администрацией...
Аюшка• 14 апреля 2025
Ответ дляРеверанс
Удалено администрацией...
KriskaA• 14 апреля 2025
Ответ дляРеверанс
Удалено администрацией...
KriskaA• 14 апреля 2025
Ответ дляОливиф
Удалено администрацией...
KriskaA• 14 апреля 2025
Ответ дляОливиф
Удалено администрацией...
Соседка Маши• 14 апреля 2025
Ответ дляРеверанс
Удалено администрацией...
Какая армия ? Томос ?
Да он о своих магазинах только и думал, как бизнесмен он реально молодец, но президент г-но...поэтому и за Зе проголосовали 73% повелись на его актерское мастерство...:(
Реверанс• 14 апреля 2025
Ответ дляlekon-lekon
Хто з армії викинув найкращих війських?Хто їх судить?Вже взялися за всіх.Маємо побудований путінізм -
вимкнуті опозиційні телеканали, все ТБ підпорядковано узурпованому режиму, фальшиві кримінальні справи проти бойових командирів, утиски опозиціонерів, коаліція владної фракції із кремлівською опзж, відмова ЗЕрежиму заборонити ДРГ ’упц мп’.
Оливиф• 14 апреля 2025
Ответ дляKriskaA
Удалено администрацией...
KriskaA• 14 апреля 2025
Ответ дляАюшка
А при Порошенко вы лучше зажили?
Яка різниця, кацапидло, як ми зажили ? Ми були вільні. Та й зараз вільні. Тільки вбиваєте ви нас більше. Навіщо ви нас вбиваєте ?
KriskaA• 14 апреля 2025
Ответ дляОливиф
Удалено администрацией...
Аюшка• 14 апреля 2025
Ответ дляРеверанс
Удалено администрацией...
Что вам от того Томоса?? Жизнь наладилась и жить лучше стало?
Реверанс• 14 апреля 2025
Ответ дляОливиф
Удалено администрацией...
Судячи з того,що Ви видаєте в Вас конкретний понос.
Оливиф• 14 апреля 2025
Ответ дляKriskaA
Удалено администрацией...
KriskaA• 14 апреля 2025
Ответ дляОливиф
Удалено администрацией...
Реверанс• 14 апреля 2025
Ответ дляАюшка
Удалено администрацией...
Блажені тут не ми.
2014 рік Україна встояла завдяки добровольчим батальонам.Зброї було мало.Вдіті були хто в що.Саме Порошенко зробив нам армію.
KriskaA• 14 апреля 2025
Ответ дляОливиф
Удалено администрацией...
KriskaA• 14 апреля 2025
Ответ дляАюшка
Удалено администрацией...