Планшетница• 13 апреля в 11:08
Пишуть, в Сумах велика біда(((
Новини тільки що....
lekon-lekon• 14 апреля в 00:00
Ответ дляРеверанс
Навесні 22 Зеленський називав партнерів панікерами і слав подалі з їх розвідданими про наближаючусь війну.А,зараз США стало винне?Хто це чудо зелене на президенство вибрав?Точно ж не США.Зараз нас вже всі партнери шлють Україну подалі завдяки винятковим здібностям Зеленського,як дипломата.А вигрібати ми будем.
Таких треба банити, який поганий Зеленський, а про хуйла і кацапстан ні чичирк. Не Зеленський вбиває українців, а російська зброя, ракети, шахеди, снаряди. Коли вже очі відкриються,
Соседка Маши• 14 апреля в 00:07
Ответ дляРеверанс
Удалено администрацией...
Какая армия ? Томос ?
Да он о своих магазинах только и думал, как бизнесмен он реально молодец, но президент г-но...поэтому и за Зе проголосовали 73% повелись на его актерское мастерство...:(
Ответ дляlekon-lekon
Хто з армії викинув найкращих війських?Хто їх судить?Вже взялися за всіх.Маємо побудований путінізм -
вимкнуті опозиційні телеканали, все ТБ підпорядковано узурпованому режиму, фальшиві кримінальні справи проти бойових командирів, утиски опозиціонерів, коаліція владної фракції із кремлівською опзж, відмова ЗЕрежиму заборонити ДРГ ’упц мп’.