Планшетница• 13 апреля в 11:08
Пишуть, в Сумах велика біда(((
Новини тільки що....
Соседка Маши• 13 апреля в 22:54
Ответ дляМаска-0b9f
Я вот думала недавно.Был же голодомор,репрессии,но основная масса населения жила,как ни в чем не бывало.Ходили на работу,в кино,рестораны,гуляли,ездили на отдых,а ближайших селах люди умирали от голода или в тюрьмах расстреливали политзаключенных.Наше время очень похоже.
Да и еще кричала ура ...
Трактовали по другому как и сейчас...
Признать что тебя убивают свои их действия или бездействия может не каждый, лучше всегда искать врагов среди чужих ...
Трактовали по другому как и сейчас...
Соседка Маши• 13 апреля в 22:57
Ответ дляMilisa35
Я ні в коїм разі не захищаю русню, це однозначно, гниль, падаль, нелюди, сатана в людському образі. Але ж все ж таки, люди які живуть в прифронтових містах, вони знають що якщо тривога то треба просто бігти як навіжений в укриття, менше знаходитися в місцях масових зборів. Бо ми нікому не потрібні, це вже доведено за четвертий рік війни, кожен сам відповідає за своє та за дітей життя. В Києві теж частенько прилітає, якщо тривога а я в місті, то йду хоча б в перехід, якщо нема поруч укриття. А якщо читаю і бачу що щось летить то несуся як навіжена до блищого сховища, навіть з маршрутки вибігаю не на своїй зупинці. Людоньки добрі, бережіть себе та своїх рідних благаю.
Вы серьезно ?
1. У нас нет укрытий!
2. Наши не видят балистику, тревога и прилет через 3 минуты !
3. И если говорить о Сумах люди просто ехали в транспорте, шли по дороге...куда бежать ?
1. У нас нет укрытий!
Ответ дляМанула
Після ворожого ракетного удару в Сумах загорівся автобус. Усередині був і 13-річний Кирило Ілляшенко з мамою. Двері були заблоковані. Хлопець, маючи поранення, через розбите вікно вибрався з охопленого вогнем транспорту та допоміг врятуватися іншим пасажирам, які ще були живі.
Так, Кирило зазнав поранень – три уламки влучили в голову. Один із них лікарям уже вдалося дістати. Наразі хлопець перебуває під наглядом медиків, – розповів в.о. міського голови Сум Артем Кобзар.
Як розповіла мама хлопчика Марина, Кирила ще будуть обстежувати медики. У жінки ж обличчя посічене склом, загрози здоров’я немає, її тільки-но відпустили додому.
Кирило навчається у 8 класі Сумської школи №4, а також він вихованець ДЮСШ «Факел», де займається вільною боротьбою.
▪️Унаслідок атаки більшість пасажирів автобуса і водій, загинули. Але, якщоб не Кирило, то загинули б всі. На таких дітях не лише тримається Україна, а і саме такі, як Кирило Ілляшенко, допоможуть відродити Україну!
Честь і повага Кирилу!
(с.)
Честь і повага Кирилу!
(с.)
Знову реву в голос(((.
Наші діти - наше майбутнє. Ну чому, чому саме наші діти повинні жити в цьому пеклі(????
Соседка Маши• 13 апреля в 23:00
Ответ дляKriskaA
І чо дєлать прєдлагаєтє ?
Боюсь писать, забанят тут же все... хотят умереть в бою...
Соседка Маши• 13 апреля в 23:01
Ответ дляKriskaA
То хуйло не винуватий ? не ворог ?
Вы это ...перечитайте что я написала...
Конечно враг И?
Соседка Маши• 13 апреля в 23:06
Ответ дляStar39
Еще есть версия, что одну из двух ракет отклонило РЭБ
Да ну, нет это они так ’метко’ стреляют примерно +- ....
Соседка Маши• 13 апреля в 23:07
Ответ дляasjaua
Є версія що наступна ракета влупить по адвокатам кацапів. Але скоріше не ракета. А якась осиротіла мати чи батько зустріне у під´їзді 15рубльове чмо з будівничим пістолетом, заправленим цвяхами 10го розміру.
Вы решили что Стар адвокат ?
Соседка Маши• 13 апреля в 23:09
Ответ дляKriskaA
ЧТо И ?? Ви тут українців звинувачуєте в тому, що чинять супротив. І ? пропонуєте здатися ?
Какое сопротивление ? Обе ракаты прилетели и попали и убили людей !
Вы плохо понимаете написанное к сожалению : (
Соседка Маши• 13 апреля в 23:10
Ответ дляKriskaA
Пишите, пишите - принеситє пользу Украине. Давайте, не стесняйтесь.
Вот именно от того что я напишу ничего не поменяется :(
Ответ дляСоседка Маши
Це у вас проблеми з розумінням написаного. Що робити пропонуєте ? А те, що кацапи вбили людей - це ми якось і без вас помітили, прикиньте ??
Соседка Маши• 13 апреля в 23:15
Ответ дляРеверанс
Вас там не було.Досить брехати.І дураки,це не про Майдан.Раби ніколи не зрозуміють вільних.
Удалено администрацией...
Ответ дляСоседка Маши
Удалено администрацией...
Не брешіть.Зупиніться.
Майте совість.
Ким проплачен?Про печеньки й апельсини забули...
Комусь потрібен був безвіз,комусь залізний занавіс Зеленського.Сподівають при цій владі,яка стрімко наближає Україну до совка Ви щасливі.
Майте совість.
Соседка Маши• 13 апреля в 23:37
Ответ дляРеверанс
Не брешіть.Зупиніться.
Майте совість.
Я нет, мы всегда были при власти котороя приближала нас к совку, но потому что все президенты выходцы из совка ...
А как Зеленский приближает нас к совку ? Квартиры вроде не начали давать, в больницах все платно...
Или вы о насильственной мобилизации ? Железный зановес для мужского населения ? Или о том что нам нужна одна Победа, она на всех мы за ценой не постоим ?
Кем проплачен не знаю, возможно РФ или ...не знаю, теми кому нужна была война ...конфликт интересов который приведет к войне.
Ответ дляСоседка Маши
Феєричний набір слів :))) трумп, ти ??