Планшетница• 13 апреля в 11:08

Пишуть, в Сумах велика біда(((

Новини тільки що....
gaga-48ba• 14 апреля в 09:34
Ответ дляnennsi
а ваш петька шо говорит?святий петро?
а ваш лідор що каже? коли кордони 91 року?
nennsi• 14 апреля в 09:34
гага48 а почему сыновья порошенка официально ухилянти коль папа до корыта лезет и почему сыновтя молчат всю войну публично или на страницах в соцсетях?их не волнуют у лондонах трагедии убийств детей?
nennsi• 14 апреля в 09:36
а шо петя каже?коли вже вгодовані бички приїдуть з лондонів у вишиванках та стануть до захисту своїх імперій бабла і батьківщини?
Ольга520• 14 апреля в 09:36
Ответ дляmymoly
❗️росія убила до 100 тисяч українських військових і 13 тисяч мирних жителів, — Зеленський
Це таке, офіційно. Реальна сума значно більше
mymoly• 14 апреля в 09:37
Ответ дляОльга520
Даже страшно насколько больше
nennsi• 14 апреля в 09:42
Скоро будет по цинковому гробу в каждую кацапскую семью если россияне не выйдут на бунты против бессмысленной войны
nennsi• 14 апреля в 09:43
россияне странные люди.так боятся путина что лучше детей хоронить чем на митинг сходить
Соседка Маши• 14 апреля в 09:44
Ответ дляAesonne
Это смешно, вы такая наивная, никто никого не отпустит, демобилизации не будет - вы этого не видите?

Я не пойду воевать, потому что я против войны, я за мирные переговоры и за любые уступки, лишь бы сохранить остатки людей и страны.
++++
nennsi• 14 апреля в 09:44
при афгане именно русские матеря тогда кипишь подняли.с призывом вывести войска с афгана.все боялись повестки и цинка в дом
Will_Be...• 14 апреля в 09:47
Ответ дляnennsi
А их все устраивает. Когда-то читала, рассказывали про то, почему они не выйдут на митинг ’за своих детей’, как Вы говорите: В россии, каждый 3-4 мужчина страдает алкоголизмом, в той, или иной степени, продолжительность жизни низкая. Т.е. большинство так или иначе умрет до 50-55, только, многие успев при этом знатно попить кровушки у матери или жены. Им ВЫГОДНО отправлять своих выблядков умирать тут - за это платят, а семье, которая находится близко к черте бедности деньги нужнее, чем вот это двуногое, воняющее перегаром, ленивое создание.

Правда, там была приписка, что это касается жителей регионов, не столиц, или крупных городов.
Соседка Маши• 14 апреля в 09:47
Ответ дляgaga-48ba
а у нас не надо?
Это тролль
Манула• 14 апреля в 09:48
Ответ дляmymoly
Зовсім не розумію, навіщо він черговий раз оголошує неправдиві цифри? Щоби що?
Соседка Маши• 14 апреля в 09:48
Ответ дляgaga-48ba
Ненси тролль - манька
Манула• 14 апреля в 09:49
⚡️ Це було жахливо. Мені сказали, що вони припустилися помилки, — реакція Трампа на атаку рф по Сумах, внаслідок якої загинули 34 людини

Трампа попросили пояснити, що саме він мав на увазі, називаючи дії росії «помилкою». На це президент США відповів коротко:
Вони зробили помилку. Я так вважаю. Слухайте, запитайте в них.
На запитання, чому завершення війни в Україні затягується довше, ніж він прогнозував, Трамп зазначив: «Це війна з глибоким корінням»

Боже, яке кончене! (с.)
Natal_ka91• 14 апреля в 09:51
Ответ дляnennsi
Чому у телеведучих сини не ухилянти, а емігранти?
Natal_ka91• 14 апреля в 09:52
Ответ дляnennsi
Навіщо ви ото на компі зберігаєте? Так і уявляю, що у вас є окрема папочка, де все це сміття зберігається, яке кочує з теми в тему
Манула• 14 апреля в 09:55
Natal_ka91• 14 апреля в 09:58
Ответ дляМанула
Власне, мер Конотопа вчора про це кричав(
nennsi• 14 апреля в 10:33
Ответ дляNatal_ka91
А телеведучі лізуть до корита як порох чи обкрадали країну 20 років як порох чи на росії у них бізнеси чи вони доларові мільярдери як порох з журнала фобс 3 місце чи їм пуйло надавав політ убєжищє як пороху?чи від орбана мільйончики долярів вони отримували як порох?
Natal_ka91• 14 апреля в 10:33
Ответ дляnennsi
Лізуть, звісно
Дивно, як в цій темі і тут порох винен
nennsi• 14 апреля в 10:34
Ответ дляNatal_ka91
моя власна справа сугубо власна.що хочу те і роблю
Natal_ka91• 14 апреля в 10:34
Ответ дляnennsi
Так-так) якщо отримаєте від цього задоволення, то що казати
nennsi• 14 апреля в 10:34
я наваляю і сивій сєкті і мертветчуковським і матрьошкам.
Lisichka1307• 14 апреля в 10:36
Ответ дляnennsi
Валяйте вже, диванний воїне)
Lisichka1307• 14 апреля в 10:37
Ответ дляСоседка Маши
Ненси тролль - манька
До троля ще треба дорости, там хоч трохи фантазії є... А то так, бот
Olgusya• 14 апреля в 10:46
Ответ дляМанула
Бутусов станом на листопад казав про 105 тисяч (разом зі зниклими безвісти, що майже 100% загинули). Відтоді минуло 4,5 місяця. Думаю, втрати зросли максимум на 10-20 тисяч.
mymoly• 14 апреля в 10:58
Ответ дляМанула
А вы заметили закономерность, цифры с каждым разом увеличиваются и между последней озвученой цифрой, в этот раз разбег аж в 2 раза.
LudaSHS• 14 апреля в 11:30
Ответ дляМанула
Нічого не виправдовує рф в застосуванні страшної касетної зброї по місту і цивільним, якщо знову граблі, ці нагородження чи ні.., треба цій депутатці Марʼяні не помелом, а ділом, чому в Вр не започаткують ініціативи,( 3 роки вже, ) і правові акти по врегулюванню заходів, запобіганню і притягнення до відповідальності винних, я зараз загалом про ці всі випадки.
А то ляпати язиком в килимній війні тилового фронту, а тим часом- відмазувати рф , ось для Небензі і інших, давати інструменти відвернути вину рашистів.
Згодна з цим німецьким росіянином
Манула• 14 апреля в 11:38
Ответ дляLudaSHS
Згодна з цим німецьким росіянином
Ця зелена ’білка’ завжди переводить стрілки та звинувачує наших військових
S.s.s.• 14 апреля в 11:52
Ответ дляСоседка Маши
Ненси тролль - манька
У нее муж тцкшник , походу