Планшетница• 13 апреля в 11:08
Пишуть, в Сумах велика біда(((
Новини тільки що....
Соседка Маши• 14 апреля в 09:44
Ответ дляAesonne
Это смешно, вы такая наивная, никто никого не отпустит, демобилизации не будет - вы этого не видите?
Я не пойду воевать, потому что я против войны, я за мирные переговоры и за любые уступки, лишь бы сохранить остатки людей и страны.
++++
Will_Be...• 14 апреля в 09:47
Ответ дляnennsi
россияне странные люди.так боятся путина что лучше детей хоронить чем на митинг сходить
А их все устраивает. Когда-то читала, рассказывали про то, почему они не выйдут на митинг ’за своих детей’, как Вы говорите: В россии, каждый 3-4 мужчина страдает алкоголизмом, в той, или иной степени, продолжительность жизни низкая. Т.е. большинство так или иначе умрет до 50-55, только, многие успев при этом знатно попить кровушки у матери или жены. Им ВЫГОДНО отправлять своих выблядков умирать тут - за это платят, а семье, которая находится близко к черте бедности деньги нужнее, чем вот это двуногое, воняющее перегаром, ленивое создание.
Правда, там была приписка, что это касается жителей регионов, не столиц, или крупных городов.
Соседка Маши• 14 апреля в 09:48
Ответ дляgaga-48ba
а ваш лідор що каже? коли кордони 91 року?
Ненси тролль - манька
⚡️ Це було жахливо. Мені сказали, що вони припустилися помилки, — реакція Трампа на атаку рф по Сумах, внаслідок якої загинули 34 людини
Трампа попросили пояснити, що саме він мав на увазі, називаючи дії росії «помилкою». На це президент США відповів коротко:
Вони зробили помилку. Я так вважаю. Слухайте, запитайте в них.
На запитання, чому завершення війни в Україні затягується довше, ніж він прогнозував, Трамп зазначив: «Це війна з глибоким корінням»
Боже, яке кончене! (с.)
Natal_ka91• 14 апреля в 09:51
Ответ дляnennsi
гага48 а почему сыновья порошенка официально ухилянти коль папа до корыта лезет и почему сыновтя молчат всю войну публично или на страницах в соцсетях?их не волнуют у лондонах трагедии убийств детей?
Чому у телеведучих сини не ухилянти, а емігранти?
Natal_ka91• 14 апреля в 09:52
Ответ дляnennsi
Скоро будет по цинковому гробу в каждую кацапскую семью если россияне не выйдут на бунты против бессмысленной войны
Навіщо ви ото на компі зберігаєте? Так і уявляю, що у вас є окрема папочка, де все це сміття зберігається, яке кочує з теми в тему
Ответ дляNatal_ka91
А телеведучі лізуть до корита як порох чи обкрадали країну 20 років як порох чи на росії у них бізнеси чи вони доларові мільярдери як порох з журнала фобс 3 місце чи їм пуйло надавав політ убєжищє як пороху?чи від орбана мільйончики долярів вони отримували як порох?
Natal_ka91• 14 апреля в 10:33
Ответ дляnennsi
Лізуть, звісно
Дивно, як в цій темі і тут порох винен
Natal_ka91• 14 апреля в 10:34
Ответ дляnennsi
моя власна справа сугубо власна.що хочу те і роблю
Так-так) якщо отримаєте від цього задоволення, то що казати
Lisichka1307• 14 апреля в 10:36
Ответ дляnennsi
я наваляю і сивій сєкті і мертветчуковським і матрьошкам.
Валяйте вже, диванний воїне)
Lisichka1307• 14 апреля в 10:37
Ответ дляСоседка Маши
Ненси тролль - манька
До троля ще треба дорости, там хоч трохи фантазії є... А то так, бот
Ответ дляМанула
Зовсім не розумію, навіщо він черговий раз оголошує неправдиві цифри? Щоби що?
Бутусов станом на листопад казав про 105 тисяч (разом зі зниклими безвісти, що майже 100% загинули). Відтоді минуло 4,5 місяця. Думаю, втрати зросли максимум на 10-20 тисяч.
Ответ дляМанула
Нічого не виправдовує рф в застосуванні страшної касетної зброї по місту і цивільним, якщо знову граблі, ці нагородження чи ні.., треба цій депутатці Марʼяні не помелом, а ділом, чому в Вр не започаткують ініціативи,( 3 роки вже, ) і правові акти по врегулюванню заходів, запобіганню і притягнення до відповідальності винних, я зараз загалом про ці всі випадки.
А то ляпати язиком в килимній війні тилового фронту, а тим часом- відмазувати рф , ось для Небензі і інших, давати інструменти відвернути вину рашистів.
Згодна з цим німецьким росіянином
Ответ дляLudaSHS
Згодна з цим німецьким росіянином
Ця зелена ’білка’ завжди переводить стрілки та звинувачує наших військових