Планшетница• 13 апреля в 11:08

Пишуть, в Сумах велика біда(((

Новини тільки що....
LudaSHS• 14 апреля в 08:37
В такій темі оце оте адвокатування рашки і знову перенесення вини на українців?
Що з вами?
В ці дні, місяці, так званого ’ перемирʼя’ будьбашки Трампа , коли рашисти свідомо і масово вбивають велику кількість людей, дітей, в інформаційному полі - поруч з цією трагедією - залишаються ’чудові’ такі пости.
Волшебні
це мозок у багатьох людей чіпляється за те, за що звик? Шукає виправдання і рецепти? І якби те , якби се. ’Ми самі винні.’’

Ось дивишся на масштаб тупих істерик і ці дописи, диву даєшся в зміні парадигми в мізках.
Ніхто не має права вбивати інших людей, ніхто.
Ніхто не має права порушувати границі, договори, насаждати сусідам своє бачення через призму сили і бомб. Ніхто не має права диктувати умови сусідам.
Це не розвʼязує їм руки і не дає привілеї чинити цей геноцид.
Vesy• 14 апреля в 08:44
Ответ дляРеверанс
Блажені тут не ми.
2014 рік Україна встояла завдяки добровольчим батальонам.Зброї було мало.Вдіті були хто в що.Саме Порошенко зробив нам армію.
А что вы имеете ввиду под Украина выстояла в 2014 году?
Клементина• 14 апреля в 08:46
Ответ дляLudaSHS
Що з вами?
Волшебні

Так, ще такі смішні.
«Надо было наращивать свой военный потенциал»
Не розуміють, що проруснявий президент і нарощування військового потенціалу для захисту від рашки - це несумісні речі.
Щось Лукашенко не дуже свій власний воєнний потенціал нарощує. А от русня, як раз, його там нарощує для війни із Заходом.
Як тільки ми позбавились проруснявого президента, то одразу і почали нарощувати військовий потенціал. Тільки русня на переговорах тепер хоче, щоб ми його позбавились))

Ось такий парадокс: не можна мирно жити з руснею і мати проти них великий військовий потенціал.
lekon-lekon• 14 апреля в 08:49
Ответ дляСоседка Маши
С таежным союзом многие работали, а сейчас в европейский так и не вышли.
В этом и весь прокол что нужно было как то и там и там остаться хз как ... по сразу после Майдана у нас началась война ....но да зато есть безвиз ...
Вы сейчас спрашиваете у кого почему напали ? Аюшка точно не знает, а вот те кто были у власти точно знают, войны просто так не начинаются всегда есть какие то экономические предпосылки...
Їдьте на кацапію та не картайте себе тут, так болить за расеюшку, Вас тут ніхто не тримає, попривикали тягнути рашу всюди, куди приїхали з отрядами нквд
Aesonne• 14 апреля в 08:50
Ответ дляКлементина
Давайте вернемся к самому началу майдана. К истокам.
Первые люди (и я в тот день была там) вышли на майдан, когда Янукович не подписал ассоциацию с ЕС.
Почему не подписал? - потому что хуйло на него давило и угрожало.
Почему я пошла на майдан? - потому что я уже тогда терпеть не могла рашку. А у Украины стоял выбор либо таеженный союз, либо ассоциация с ЕС. Вот такая «вилка» тогда была.

Теперь вопрос вам: почему рашка решила, что наш майдан дает ей право на нас нападать?
Почему никто не нападал на рашку в те времена , когда у них были митинги против хуйла на Болотной? - когда хуйло еще позволяло митинги.
Почему когда Чечня хотела отделится от рашки, они пошли на чеченцев войной, а не отпустили с миром? И никто тогда не напал на рашку.
Так почему рашка, считает своим долгом нападать на нас, когда мы определяемся со своим вектором развития? Почему они за нас решают в каком союзе нам быть и нужен ли нам их «узкий язык» на государственном уровне?

Что мне дал майдан? - Он не позволил нам сблизиться с этой сраной страной, стать ее сателлитом.
Все ли нравилось после майдана? Да, все нравилось. Все было решаемо. Кроме конченых соседей, которые не могут жить без Украины. И если бы пуйло не напало , все бы у нас было отлично и с По, и с Зе. Потому что президенты у нас меняются, а не как у русни «батюшка царь»
Как вам сейчас ваша Европа, все еще хотите туда?
Оттуда откровенно говорят, что хотят, чтоб мы еще несколько лет умирали, пока они перевооружаются, что им выгодна наша война. Потужно поддерживают на словах и не берут в ЕС. Хорошие ребята? Или вам пособие платят, потому зашибись, мечта сбылась?
mymoly• 14 апреля в 08:52
Ответ дляКлементина
Так, ще такі смішні.

Лукашенко ніколи не буде воювати проти рашки, тому й не нарощує
Клементина• 14 апреля в 08:52
Ответ дляAesonne
А вы куда хотите? В рашку?
Как вам рашка сейчас?
Оттуда откровенно говорят, что украинцы- это нацисты, которых надо уничтожить.
Хорошие ребята?
lekon-lekon• 14 апреля в 08:57
Ответ дляAesonne
На Рамштайні зібрались поговорити та й виділили гроші і зброю, а так же кацапам це болить, що жах, аналізи погіршились мабуть, погано спите?
LudaSHS• 14 апреля в 08:58
Ответ дляКлементина
Так, ще такі смішні.

Я вже приносила статистику неоднаразово, при Янику саме було скорочення витрат на впк, і скорочення обронки було, окрім того що по меморандуму за часів Кучми, замирʼя після 2014 теж було , адже руский мір , ватники вибрали Зе. В Слугах ригів повно, весь електорат доволен. ’ мир в глазах путіна’, тири пирри, це ж було захід під лукашенка, олігахи рф тут купляли надра, І при такому Не мало б бути ескалаціі?
Все ж робили для миру з рашкою, розмінували південь, скоротили ракетні програми, всі заходи, стрибаючи перед пуйлом.

Дружіть хотіли. І помогло?

А путін все одно пішов війною , викативши в 2021 р Заходу умови виведення Нато до Границь 1997/98 року, тобто вивести зі всієї східної Европи, всіх Польш, Румуній, Болгарій, Балтій ...ось такий привід.
А кровʼю омиваються українці, які буцімто в чомусь винуваті
Не та помада, не такий колір.
Люди не там ходили, не треба було по центру міста з вербою ходити, не в той автобус сіли, військові не там стояли, діти не там гралися, батьки не так зробили, всі винуваті? Так? Окрім тупих виродків які жмуть на кнопки бомб з шаленими касетними снарядами, щоб жертв було більше.
прочитала пару сторінок теми - впечатлилась. Українець українцю інколи більший ворог, ніж рашист.
Ще і виправдовувачі рф, ці забембали
Olvia1987• 14 апреля в 09:05
Ответ дляКлементина
Так, ще такі смішні.

А зачем Лукашенко наращивать военный потенциал?Если на него нападёт Россия или НАТО(не,ну всякое бывает ),то никакой военный потенциал Беларуси не поможет.Это же прописные истины
Olvia1987• 14 апреля в 09:06
Ответ дляlekon-lekon
Яке щастя,вам гроші виділять.Це ж головне.А не смерті українців.
lekon-lekon• 14 апреля в 09:10
Ответ дляOlvia1987
Гроші, зброю, снаряди. Відсутність всього цього збереже життя українців? Ви рожеве поні?
Aesonne• 14 апреля в 09:10
Ответ дляlekon-lekon
Сколько выделили, вы прикалываетесь? Это слезы. Мы проигрываем. Когда у нас было много мотивированных людей - нас ограничивали в возможностях, в технике. Больше людей нет.
Кто из нас кацап, Вам в кайф смерти людей? Бусификация? Сколько еще хотите воевать? Сколько еще подобных кривому рогу и сумам вам надо прилетов? Сколько мужчин надо половить на улицах, пока зе и его потужная команда копят на 10 поколений вперед бабла себе?

Или вы просто девочка, у вас пися, Вы в Германии, вам тепло и уютно и вы имели в виду все проблемы нашего общества? Ваша то мечта сбылась, вы в Европе.
mymoly• 14 апреля в 09:12
❗️росія убила до 100 тисяч українських військових і 13 тисяч мирних жителів, — Зеленський
Olvia1987• 14 апреля в 09:15
Ответ дляlekon-lekon
Знаете,что такое сюрреализм? Именно в этом мы сейчас и живём.А такие как вы пытаются убедить остальных, что это есть норма.
lekon-lekon• 14 апреля в 09:16
Ответ дляAesonne

Це у вас піся, а я із КР, а чоловік і брат в ЗСУ. Це не ми винуваті, що срасія напала на нас, відповідальність на кацапах, не треба винуватити жертву. Як же за*бали ці всі, хто не бачить основного винуватця СРАСЕЮ.
А стосовно бусифікацій, то йдіть в тцк самі, змініть військових, що вже 3 роки на фронті, чи ви не такая і ваші чоловіки чекають поки всі депутати підуть воювати?
Olvia1987• 14 апреля в 09:19
Ответ дляlekon-lekon
Когда в решето постоянно лить воду,что будет? Именно это сейчас и происходит
Olvia1987• 14 апреля в 09:21
Ответ дляmymoly
Уже сто тисяч військових?А півроку тому було 43 тисячі.Такими темпами скоро буде цифра з шістю нулями.
mymoly• 14 апреля в 09:22
Ответ дляOlvia1987
он наверно уже забывает, что где говорит
Хотя 45 же до ста.
Aesonne• 14 апреля в 09:23
Ответ дляlekon-lekon
Это смешно, вы такая наивная, никто никого не отпустит, демобилизации не будет - вы этого не видите?

Я не пойду воевать, потому что я против войны, я за мирные переговоры и за любые уступки, лишь бы сохранить остатки людей и страны.
nennsi• 14 апреля в 09:23
Ответ дляlekon-lekon
nennsi• 14 апреля в 09:24
Ответ дляAesonne

на ютубе,в вк и на оках сотни видео бусификации на россии,гестапо отдыхает.электрошокеры в зад насилуют за отказ на эсвео
nennsi• 14 апреля в 09:26
Ответ дляAesonne

за год наступления прошедший вторая армия мира просунулась на 50км(см карту).а если б не корейцы то и суджу бы не отбили.демобилизации нет.бабье на красной площади бастует-верните мужчин.
nennsi• 14 апреля в 09:27
у нас миллионы дронов.каждому штурмуещему зеку и не зеку в бошку хватит
nennsi• 14 апреля в 09:28
а бедгороду с курском и таганрогом детей надо прятать.как бы чего не прилетело в садики да школы.война..
nennsi• 14 апреля в 09:30
Ответ дляAesonne

демобилизации нет и на россии.насильно запихали чмобиков.контрактников обманули якобы в тылу гуманитарку возить и автоматом контракт продливают кидая на бабки.менять некому.демобилизации нету ротации нету.корейцев просили суджу нещастную отбить.
gaga-48ba• 14 апреля в 09:32
Ответ дляOlvia1987
в Маріуполі тільки біля 100 тис вбито, чого він постійно бреше?
nennsi• 14 апреля в 09:32
сепаршам и матрьошкам сыновей прятать надо-пуйло гребет 18ти летних.сколько по запчастях срочников валяется по курско-белгородских полях типа безвести пропавшие .
gaga-48ba• 14 апреля в 09:33
Ответ дляnennsi
а у нас не надо?
nennsi• 14 апреля в 09:33
Ответ дляgaga-48ba
а ваш петька шо говорит?святий петро?