Планшетница• 13 апреля в 11:08
Пишуть, в Сумах велика біда(((
Новини тільки що....
SantaMonika• 13 апреля в 13:43
Ответ дляДева Мария
Я це знаю шо в Сумах капець і буде надалі . Але читати , коли балістична загроза . Сьогодні писали за 5 хв до прильоту . Підземні переходи є ? Вибачте не знаю .
Я памʼятаю тільки два. Але я не з Сум, приїздила
Дева Мария• 13 апреля в 13:47
Ответ дляSantaMonika
Ще , поставити і на Київ сигнал тривоги . Коли балістика , Київ дає перший .
Ответ дляМаска-0b9f
Конечно на наших.Мы уже Москву сожгли.Не заметили?
Ага. А ще цікаво виходить. Рашці ми не віддамо нічого і боротися до останнього українця а ось США та Британії будь ласка, любий каприз, заходьте і беріть що хочете, якби не рашка. Хто ж нам так в голови насрав?
Ответ дляДева Мария
Дівчата . Суми та міста , де балістика часто і не збивається . Будь ласка , бережіть себе ! Дивіться що за тривога , поставте собі кучу каналів . Суми - було 5 хв шось зробити і не бути на вулиці . Тролейбус їхав з людьми … тварі рашисти . Коли вже настане розплата за все це
То безнадійно. Про перший приліт навіть попередити не встигли, 30 сек. Про другий попередження було, але все одно причитати не встигнеш. Тривоги по кілька годин... але так, нерви здають, моя дитина в тому районі мала бути годиною пізніше.... Я вже дні рахую, коли закінчиться навчання (11 кл) щоб вивезти її з міста.
Ответ дляМаска-0b9f
И что?Живут себе мирно и тихо.
Интересно спрсить у мордолапых, если они конечно из Украины : а что бы они выбрали: как сейчас в Украине воевать (хз за что....) или жить как белорусы ? Что ж там такого плохого в той Белорусии ? Президент там за свой народ переживает, вот он настоящий политик а не вот это вот все у нас...
SantaMonika• 13 апреля в 13:51
Ответ дляSovin
У вас навчання не онлайн?
Ответ дляMilisa35
Я ні в коїм разі не захищаю русню, це однозначно, гниль, падаль, нелюди, сатана в людському образі. Але ж все ж таки, люди які живуть в прифронтових містах, вони знають що якщо тривога то треба просто бігти як навіжений в укриття, менше знаходитися в місцях масових зборів. Бо ми нікому не потрібні, це вже доведено за четвертий рік війни, кожен сам відповідає за своє та за дітей життя. В Києві теж частенько прилітає, якщо тривога а я в місті, то йду хоча б в перехід, якщо нема поруч укриття. А якщо читаю і бачу що щось летить то несуся як навіжена до блищого сховища, навіть з маршрутки вибігаю не на своїй зупинці. Людоньки добрі, бережіть себе та своїх рідних благаю.
А вот знаете что у нас тревога может и сутки быть и по 20-22 часа чаще всего в среднем? Поселиться в подвал или как ? Другая планета просто ...
Ответ дляSantaMonika
У вас навчання не онлайн?
Онлайн. Але крім цього є купа справ, які не можна зробити інакше: сходити до ортодонта (брекети), до окуліста (лінзи), до репетиторів (так, дякую їм, що працюють в офлайні), просто в магазин у себе в районі... Ту ж фотосесію класом робили, всі сходилися... Навіть вальс вчать.
Звёздонька• 13 апреля в 13:57
Ответ дляSovin
Ну то не в дитині і в 11су класі справа. Я не засуджую, ні. Я дуже вас розумію. Ми свого часу відкладали виїзд з окупації декілька місяців, це дуже важко((((( але у нас тоді так ракети не літали. Але зараз вони усюди((( ми в Одесі, і тут теж постійно летить, дітей тільки в 2022 на початку вивезли, але в кінці 2022 повернули. Дай Бог нам вижити і щоб цей дах закінчився
Наталка -русалка• 13 апреля в 13:58
Ответ дляНесу добро людям
Верба неділя. Віруючі, бл.. .
Яку пасху поспіль росіяни вбивають мирних...
Слів немає...
Наталка -русалка• 13 апреля в 13:59
Ответ дляСижуревувшоке
Вони ж ракети освячують. Кончєні
Це треш...
Дисней_Кребо• 13 апреля в 13:59
В Сумах тривога триває майже весь день. Люди які залишаються в місті якось навчилися з чим жити. Треба мати неабияку психуку щоб це вивозити.
Дивитися весь час в телегрм канали немає можливості, повірте, особливо це стосується людей не молодих, у яких навіть смартфонів немає ( ті ж пасажири тролейбусу не молодь).
Щодо укриттів - їх дійсно не вистачає але весь день в тих укриттях не будеш сидіти. Є поточні справи, елементарна потреба купити харчі.
Те що кац.ап.и виродки і не повинні жити на цій землі - то ми з вами розуміємо.
Якщо хто хоче допомогти сумчанам загаблим і постраждалим - є загальний збір місцевих телеграм каналів. Сюди мабуть не можна таку інформацію писати.
SantaMonika• 13 апреля в 13:59
Ответ дляSovin
Вибачте, але вальс і фотосесія в порівнянні з життям
Зараз будуть великі розбірки за цей приліт
Вже почалися.побачимо чим закінчиться
Звёздонька• 13 апреля в 14:00
Ответ дляНаталка -русалка
Слів немає...
Тому що вони не люди. Це бісячі оболонки, які тільки виглядають як люди.
Дисней_Кребо• 13 апреля в 14:01
Станом на 13:40 у Сумах внаслідок російської атаки загинула 31 особа, з них 2 дитини, — ДСНС.
Постраждало 84 особи, з них 10 дітей.
Ответ дляРеверанс
Якщо Зеленському пофіг,то чого це все має турбувати Трампа?
Відкрию велику таємницю,як правило всі люди переслідкують свої інтереси.
Є винятки,але дуже рідко.
Я це розумію. Завжди думаю, чи був у нас шанс зупинити це все ще навесні 22, поки Джонсонюк не наспівав про шалену підтримку.
Ирина-bbd0• 13 апреля в 14:04
Ответ дляNata2907
Страна Беларусь
Выбрали бы метеорит на кацапстан и весь кацапский гной в сибирских скотомогильниках!!!!
Ответ дляО_Юми
Навесні 22 Зеленський називав партнерів панікерами і слав подалі з їх розвідданими про наближаючусь війну.А,зараз США стало винне?Хто це чудо зелене на президенство вибрав?Точно ж не США.Зараз нас вже всі партнери шлють Україну подалі завдяки винятковим здібностям Зеленського,як дипломата.А вигрібати ми будем.
Ответ дляNata2907
У нас прекрасный президент.Тот таракан ему в подметки не годится с пуйлом
Ответ дляNata2907
Мы эту мертветчуковскую методичку уже напамять знаем.
Ответ дляРеверанс
Где наши хваленые Нептуна, бить по раше?
Ответ дляДисней_Кребо
До речі, так. Наші місцеві телеграм канали оголосили про збір коштів (щоразу збирали, коли багато людей гинуло), звіти завжди викладували детальні, квитанції, кому, куди, скільки і чому. Розподіл коштів адресний, конкретним людям.
Ответ дляРеверанс
Ну да,весной 22 молодые гетьманы -патриты выехали у лондоны,вместо того,что б робину и свои империи защищать?почему сыновья порошенка,кандидата в президенты,чудо патриота ,долларового миллиардера не перебирают хоть бумажки в тыловом штабе?
Ответ дляDumky
Про мир від кацапів. Матрьошки і ждуніхи, як там любов і дружба, і лише Україна не хоче домовлятися? Почитайте, істоти!!!!все норм?
Это ж какое то конченое писало, зачем таких постить.
Одно обращение ’ кривозубые’ это пишут те, у кого в принципе гнилой рот