Планшетница• 13 апреля в 11:08

Пишуть, в Сумах велика біда(((

Новини тільки що....
Аюшка• 13 апреля в 14:36
Ответ дляДева Мария
А что непонятного ?
Обьясните. Так капец может быть в Харькове, Херсоне, Кривом роге, Запорожье, Одессе, Днепре и тд
Olvia1987• 13 апреля в 14:36
Ответ дляrudko1992
Так да, виноват уже Артюх этот, а не русня. Потом напишут, что водитель тролейбуса тоже виноват, в котором сгорели люди
Есть вина,а есть неосторожность.Не следует путать эти два понятия.
Дева Мария• 13 апреля в 14:37
Ответ дляАюшка
Не хочу . Читайте , анализируйте .
Vlada-Maria• 13 апреля в 14:38
Ответ дляDumky
Про мир від кацапів. Матрьошки і ждуніхи, як там любов і дружба, і лише Україна не хоче домовлятися? Почитайте, істоти!!!!все норм?
тому казала і буду казати: путін - і є нутро ’простого русского ваньки’, вони виплодили своїм сучим нутром хуйла. Тому зі смертю хуйла нічого не зміниться, на жаль
Olvia1987• 13 апреля в 14:38
Ответ дляАюшка
Может потому, что главнокомандующий сказал,что идёт наступление на Сумскую область?
Аюшка• 13 апреля в 14:39
Ответ дляДева Мария
Не хочу . Читайте , анализируйте .
Потому что сами не знаете. Абы шо ляпнуть
чаревна• 13 апреля в 14:40
Ответ дляАюшка
Можно один Киев бомбить так, что придётся идти на условия раши.
Как бы печально не звучало
О_Юми• 13 апреля в 14:40
Ответ длячаревна
Сейчас благодаря ’ своим же’ которые там между собой кресла делят, найдут оправдание кацапам и ’ случайным’ смертям мирного населения 😡
Виправдання кацапам нема і не буде. Але ті, хто підставляють під удар своїх теж мають відповідати
Аюшка• 13 апреля в 14:41
Ответ дляOlvia1987
Так ваш главнокомандующий сказал что наступление на Харьковскую область пойдет, и на Днепропетровскую, и на Запорожскую.....а до этого за шашлыки втирал
Аюшка• 13 апреля в 14:41
Ответ длячаревна
Как бы печально не звучало
Согласна
Дева Мария• 13 апреля в 14:42
Ответ дляАюшка
Я не хочу с вами вести диалог . С людьми, лишенными напрочь отсутствия критического и логического мышления .
Аюшка• 13 апреля в 14:43
Ответ дляДева Мария
Удалено администрацией...
чаревна• 13 апреля в 14:48
Марʼяна Безугла заявила, що Сирський разом із командувачем ТрО нібито організували у Сумах нагородження військових, що могло стати причиною ворожого удару

Соловйов та інші русняві помийки вже підхопили цей пост та висрали у себе в каналі.

Буквально легітимізувала російськи удари.

.
Ключевое слово ’нібито’ т е она не уверенна в этом, но может освещать это в народ во время войны...когда ей уже рот заткнут или выгонят с ВР к чертям собачим
Реверанс• 13 апреля в 14:50
Ответ длячаревна
Где наши хваленые Нептуна, бить по раше?
Той,що був зроблений при попереднику використали коли втопили крейсер Москва.
А де ті,що зробив Зеленський запитайте в нього на офіційній сторінці.
Я тільки нагадаю Вам,що перше,що було зроблено після коронування Зеленського це заборона на виготовлення ракетного топлива до 2024 року.Потім згортання виробництва ракетних програм.Потім заборона аеророзвідки.Потім заборона розвідки.Затим штрафи на відкриття вогню по росіянам.
Мені продовжити список досягнень Зеленського в боротьбі проти ЗСУ?
Манула• 13 апреля в 14:52
В Кривому Розі теж по ’ресторану з 85 військовими’ вцілили ... а 8 квітня шахед прилитів у сусідній двір нашого спального житлового масиву, напевно в багатоповерхівках солдати НАТО відпочивали ...
Реверанс• 13 апреля в 14:53
Ответ дляnennsi
Ну да,весной 22 молодые гетьманы -патриты выехали у лондоны,вместо того,что б робину и свои империи защищать?почему сыновья порошенка,кандидата в президенты,чудо патриота ,долларового миллиардера не перебирают хоть бумажки в тыловом штабе?
То Ви їх з Скумбрією переплутали.Скумбрія повернулась,щоб з щасливою мордою пофизуватись на фоні розбитої країни і втраченого літака Мрія.Дебільні фото вийшли.
Olvia1987• 13 апреля в 14:53
Ответ дляАюшка
А ваш что сказал?
Реверанс• 13 апреля в 14:55
Ответ дляМанула
Сьогодні потужнік з хрипотою в голосі черговий раз прочитає написану литвином проникливу промову, де пообіцяє, що незабаром у нас буде мільярд ракет ...
Посеред мільярда дерев,де й досі збирають обіцяні президентом Зеленським українській армії мільйон дронів.
Кожне слово Зеленського суцільна брехня.
Кожна обіцянка його-брехня.
І вірити йому можуть лише розумово відсталі.
sky-labs• 13 апреля в 14:56
Ответ дляХомякПавлова
Весь мир против нас
Весь мир преследует только свои интересы
Реверанс• 13 апреля в 14:58
Ответ длячаревна
А есть вариант жить в Украине на своей территории, развивать страну, выбирать того, за кого проголосовали, иметь конституцию. И не лезть к нам с войной и своими диктаторскими условиями?
Ви так гарно і влучно написали,іметь Конституцію.
Так як її імєє Зеленський ще нікому до нього не вдавалося.Навіть не заморочуються законністю.
Dumky• 13 апреля в 14:59
Ответ дляМанула
Маня та інші поціновувачи таланту гумористичного персонажу, насолоджуйтесь
https://www.facebook.com/chernobaiev/videos/105006...
Ви хочете цим сказати, що росія не зовсім винна?
автор okrukana • 13 апреля в 14:59
Ответ дляРеверанс
да куди йому браться до пороха ,якому пуйло полит убежище пропонував
автор okrukana • 13 апреля в 14:59
Ответ дляDumky
то у сивої сєкти і мертветчуковської ботні одна методичка
автор okrukana • 13 апреля в 15:00
Ответ дляРеверанс
Кожна обіцянка його-брехня.
ага да да.зато пєця отлічний пацан
Реверанс• 13 апреля в 15:00
Ответ дляnennsi
Манула почему всю войну молчат сыновья вашего порошенка?хоть бы слова сочувствия в соцсетях или публично.хоть бы слово....жрут,бухают ,тусят по лондонах водзяра телки петефон а папик до корыта опять лезет.мало награбил.и боится что б в тюрьму не посадили
Так його ж намагаються посадити за велиуі кошти витрачені на ЗСУ.Почитайте.Це зараз головна претензія Зеленського до Порошенка.Занадто багато коштів на зброю для ЗСУ з особистих рахунків Порошенка.
Мали б радіти,але чомусь Зеленського це дуже засмучує.
natali ja• 13 апреля в 15:01
Ответ дляtala-li
прифронтове місто...
Ну так не вся ж Украина во Львове живёт
автор okrukana • 13 апреля в 15:01
Ответ дляРеверанс
ну да .то ж не марина яка у лондонському ресторані побила українську журналістку на камеру
автор okrukana • 13 апреля в 15:02
Ответ длячаревна

.
вона тю тю
Реверанс• 13 апреля в 15:02
Ответ дляnennsi
а где сыновья кандидата в президенты порошенка?они ж мужики или хто?
Нагадайте,чому мобілізацію проводить чотирижди уклоніст від армії.Зеленський навіть себе не зміг мобілізувати.
Манула• 13 апреля в 15:02
Ответ дляDumky
Це відповідь відомій тут зе-ботчихе, яка весь час у всі політичні теми тягне і винуватить Порошенко, який вже 6 років як не президент ...
У вас до неї ніяких питань не виникає?