Кумедний ґудзик• 13 апреля в 13:05
Чоловікові виставили штраф
Чоловік поїхав з України ще до повномасштабного вторгнення.
Ніде не реєструвався...резерв і т.п.
По місцю його прописки мешкає сестра, з якою не спілкується більш ніж 10років.
Тобто чи були чоловікові повістки чи взагалі якісь листи - не знаємо.
І ось просто в один момент банки арештували його українські рахунки(грошів та забаргованостей там не було).
Банк зіслався на роботу виконавчого провадження та заборгованість 37...тис.грн. Як я розумію був якийсь суд, про який ми нічого не знаємо. А ось тепер борг такий з´явився.
Чи стикався хтось з такою ситуацією? На що це може вплинути в подальшому закордоном? Чи можна спокійно подорожувати світом (наприклад) ?
У моїх знайомих ні в кого такого нема.
Наразі не плануємо повертатись, але мати якісь проблеми не хотілосяб🫣
Ніде не реєструвався...резерв і т.п.
У моїх знайомих ні в кого такого нема.
Хвець-тець• 13 апреля в 13:07
Я так переживаю, що ваш чоловік не зможе подорожувати світом .
Кумедний ґудзик
• 13 апреля в 13:09
Ответ дляХвець-тець
Тіільки не дуже переживайте🙏бережіть себе🙏
Кумедний ґудзик
• 13 апреля в 13:10
Ответ длячаревна
На фоне того, что в Сумах произошло...
На фоні багатьох подій😢
Кумедний ґудзик
• 13 апреля в 13:11
Ответ дляНесемо світло разом
ГрошІв там не було
40гривень🙂
Раз одела не бу• 13 апреля в 13:13
Це може вплинути на його майно (арешт) а також на отримання закордонного паспорта та інших документів.
Кумедний ґудзик
• 13 апреля в 13:14
Справа не в тому що заблокували рахунки.
Вони не потрібні зовсім)
Сумно що про якісь питання та заборгованності в нашій країні - ми дізнались тільки таким чином. Тобто ли банк зумів донести інформацію про заборгованість🤷♀️
Вони не потрібні зовсім)
Лінива, не каюсь• 13 апреля в 13:15
Ответ дляКумедний ґудзик
Вони не потрібні зовсім)
Ну начнем с того,что Ваш муж нарушил закон- не обновил свои данные. Такова реальность. Считайте, что это цена его жизни.
Сон і дрімота• 13 апреля в 13:15
Ответ дляКумедний ґудзик
Вони не потрібні зовсім)
Ще подивитеся, як бюрократична європейська машина буде вас сповіщати.
Несемо світло разом• 13 апреля в 13:16
Ответ дляКумедний ґудзик
Вони не потрібні зовсім)
Як вас мали сповістити?
Кумедний ґудзик
• 13 апреля в 13:16
Ответ дляРаз одела не бу
Дякую
Майна немає там ніякого
Тобто потрібно вирішити питання для отримання консульських послуг.
Майна немає там ніякого
Дуб береза• 13 апреля в 13:17
Який суд?В Україні вже нема ні суда,ні слєдствія.Штраф за неявку по повісткам без всякого суда тцк накладають.
Кумедний ґудзик
• 13 апреля в 13:17
Ответ дляНесемо світло разом
Як вас мали сповістити?
Банк зміг же
Кумедний ґудзик
• 13 апреля в 13:17
Ответ дляДуб береза
Не знала цього, дякую.
Фиона Шрековна• 13 апреля в 13:18
Так узнайте, что за виконавче впровадження, найдите судебное решение в базе.
Кумедний ґудзик
• 13 апреля в 13:19
Ответ дляСон і дрімота
Як це?
Соседка Маши• 13 апреля в 13:20
Ответ длячаревна
На фоне того, что в Сумах произошло...
Так написали , как вроде автор в этом виноват...
Вам спасибо, я в шоке, не видела эту новость
но автор точно не при чем
ЗдесяЯ• 13 апреля в 13:20
Если штраф от ТЦК, то это вопрос времени, когда второй наложат, после выплаты первого. Вы же не собираетесь отправлять мужа в Украину. Консульские услуги? Ну вы наивная
ЗдесяЯ• 13 апреля в 13:21
Ответ дляКумедний ґудзик
Як це?
Она вас запугивает. Мол в ЕС будут преследовать из-за штрафов от ТЦК.
Кумедний ґудзик
• 13 апреля в 13:22
Ответ дляЗдесяЯ
Ну виходить що це вже другий штраф.
Бо два рази по 17тищ+якісь збори
Я не вивчала весь закон...але начебто за третій притягують до кримінальної відповідальності.
Бо два рази по 17тищ+якісь збори
Нехай щастить• 13 апреля в 13:22
Ответ дляКумедний ґудзик
Вони не потрібні зовсім)
Так это ваши проблемы. Вам уведомляли про суд, пол открытие исполнительного производства. То, что муж не общается с сестрой - ни судью, ни исполнителя не волнует.
Кумедний ґудзик
• 13 апреля в 13:23
Ответ дляНехай щастить
Фактично його нема там з 2021р.
Як його могли увідомити?
Нехай щастить• 13 апреля в 13:23
Ответ дляКумедний ґудзик
Ну виходить що це вже другий штраф.
Бо два рази по 17тищ+якісь збори
Будет в розыске. Но вас это не волнует.
Ласую колобками• 13 апреля в 13:23
Ответ дляКумедний ґудзик
Ну виходить що це вже другий штраф.
Бо два рази по 17тищ+якісь збори
А Ваш чоловiк недієздатний? Сам не може визначитись за що рахунки заблокували?
Нехай щастить• 13 апреля в 13:24
Ответ дляКумедний ґудзик
Фактично його нема там з 2021р.
Як його могли увідомити?
Уведомления приходят по месту прописки. Или надо было почтовыми голубями вам повестку отправлять?
Кумедний ґудзик
• 13 апреля в 13:25
Ответ дляЛасую колобками
За повістки.
Мене цікавлять лише наслідки того що вони зробили.