Ворую вкусняшки• 13 апреля 2025

Фоп відкриття

дівчата планую відкрити фоп 2 группа в мене інтернет магазин - оплати йдуть пром оплпта, та наложки НП.

Десь 20 числа подам заявку у Дії відкриють ФОП з 1 го. Питання як бути цей період поки фоп не відкрито? оплати будуть іти - боюся щоб штраф не виписали....
Разгуляшка• 13 апреля 2025
Фоп відкривається протягом доби. Відразу ставте галочку оформити заявку на спрощену систему
Разгуляшка• 13 апреля 2025
Здається, вам рро потрібен буде
Менее Более• 13 апреля 2025
Вам спершу відкриють ФОП на загальній системі. Перейти на єдиний ви зможете тільки з нового кварталу. Заяву про перехід треба подати мінімум за 10 днів. Допоки ви на загальній-платите податки згідно вимог загальної системи, ведете повний облік товарів. Також треба реєструвати касовий апарат і видавати чеки. Геморно, Автор, дуже. А судячи з ваших питань ви зовсім не готова до того.
СкумбріяП8• 13 апреля 2025
Вы будете фоп сразу) просто на общей
Я такая наивная• 13 апреля 2025
Ответ дляМенее Более
.
Менее Более• 13 апреля 2025
Ответ дляЯ такая наивная
.
Для того, щоб видавати чеки на суми, які зайдуть через Пром і Новапей
Где тут 0?• 13 апреля 2025
Автор, вам також треба буде зразу відкрити і карту ФОП в банку.
Бо отримувати платежі по бізнесу ви маєте право тільки на рахунок ФОПа, або карту.
Тобто - вам зразу треба буде на ПРОМІ та Новий почті поміняти рахунок, на які їдуть платежі.
На НП вам прийдеться оформлювати окремий договір як ФОП.
Где тут 0?• 13 апреля 2025
Ответ дляМенее Более
Там суми їдуть на рахунок IBAN, а не через карту.
Начеб то ще можна ці суми не проводити через фіскалізацію.
А просто записувати в журнал доходу.
автор Ворую вкусняшки • 13 апреля 2025
Ответ дляГде тут 0?
А просто записувати в журнал доходу.
я знаю. Питання припиняти діяльність поки нема фоп
автор Ворую вкусняшки • 13 апреля 2025
Ответ дляРазгуляшка
навіщо на спрощену? мені треба фоп 2
автор Ворую вкусняшки • 13 апреля 2025
Ответ дляРазгуляшка
Здається, вам рро потрібен буде
питання зараз не про це-дякую. я знаю що треба буде
Где тут 0?• 13 апреля 2025
Ответ дляВорую вкусняшки
Так вас і раніше могли спіймати на контрольній закупці.
Где тут 0?• 13 апреля 2025
Ответ дляВорую вкусняшки
навіщо на спрощену? мені треба фоп 2
ФОП 2 може працювати як на спрощеній, так і на загальній системі.
автор Ворую вкусняшки • 13 апреля 2025
Ответ дляМенее Более
не в цьому питання. судити готова чи ні тут не питала. мені видніше якось.
автор Ворую вкусняшки • 13 апреля 2025
Ответ дляГде тут 0?
дякую це вже цікаво - зараз буду гуглити
Менее Более• 13 апреля 2025
Ответ дляГде тут 0?
А просто записувати в журнал доходу.
І що...? Наприклад, Автор здійснила 5 продаж по 1000 грн. Заходить єдина сума за попередній день в сумі 5000 грн (мінус комісія Новапей, фактично буде +/- 4900 грн). Тобто і сума зайде інша, ніж здійснені продажі, і контрагентом не є кінцевий споживач. Новапей не є податковим агентом Автора, вона не їм продає товар.
Менее Более• 13 апреля 2025
Ответ дляГде тут 0?
А просто записувати в журнал доходу.
Неправда, не підводьте автора під штрафи космічні
автор Ворую вкусняшки • 13 апреля 2025
Ответ дляГде тут 0?
Це я знаю. Ось і питання треба знач зараз припинити діяльність на днів 10 - так як поки людина забере кошти прийдуть це днів 1-10 +/- щоб не вийшло так що вже відкрилося фоп а посилка УП тіки доїхала і кошти зайшли на карту фіз особи... Правильно я розумію...слідкує за цим податкова????
автор Ворую вкусняшки • 13 апреля 2025
Ответ дляСкумбріяП8
Вы будете фоп сразу) просто на общей
а яка різниця спрощена загальна. як на загальну перейти і навіщо
Менее Более• 13 апреля 2025
Ответ дляВорую вкусняшки
Ясно. Справді готова була вам допомогти, веду 30+ ФОП. Але якщо вам видніше, то бажаю удачі.
автор Ворую вкусняшки • 13 апреля 2025
Ответ дляГде тут 0?
А просто записувати в журнал доходу.
питвання - зараз припинити мені незаконну діяльність поки чи ні - поки Фоп не відкрила. Зараз же з березня податкова бачить по виплатам хто отримувач- і звісно вони розуміють що я отримую платежі з пром- значить я незаконно продаю без фоп.....
Області пітьми• 13 апреля 2025
Ответ дляГде тут 0?
А просто записувати в журнал доходу.
Нельзя, с октября прошлого года. На все, что зайдет через мультимаркеты или новапей выдаются чеки.
Області пітьми• 13 апреля 2025
Ответ дляВорую вкусняшки
навіщо на спрощену? мені треба фоп 2
Слушайте, наймите бухгалтера хотя бы на несколько первых месяцев. Сегодняшний ФОП уже далеко не тот, что был ещё 2 года назад. Там требований вагон. Вы пока не имеете элементарных знаний, это очевидно. Будете штрафы отрабатывать долго и нудно.
автор Ворую вкусняшки • 13 апреля 2025
Ответ дляОбласті пітьми
спасибо за совет - вопрос не в єтом был. бухгалтер на дороге не валяется- те которых я знала 5 чел не мало- ответ я в нет торговле не разбираюсь! тянуть далее не буду
Разгуляшка• 13 апреля 2025
Ответ дляВорую вкусняшки
навіщо на спрощену? мені треба фоп 2
Вам треба спрощену систему на фоп одразу вибрати, бо потім на спрощену з нового квартала зможете перейти. Там галочка. Одразу подавайтесь на рро, бо все потрібно мати перед тим, як почати працювати. З ваших відповідей розумію, ви до кінця не вивчили питання.
Дон Пэдро• 13 апреля 2025
Автор, открывать ФОП нужно числа 25, сразу подавать заявку на спрощену систему. На спрощеній вы будете с 1 числа нового месяца, до 1 числа не работаете и не принимаете платежи - это важно, чтобы потом не было головняка с отчётами и не надо было платить налоги, пока были на общей системе.

Посмотрите на ютубе канал Смоковича, ще есть Біблія для ФОП от Олени Синюк.
Прро вам обязательно нужно, есть Вчасно.каса бесплатное. Все наложки новой почты - обязательно нужно бить чеки сразу после отправки посылки, чтобы клиенту сбросить до момента получения
СкумбріяП8• 14 апреля 2025
Ответ дляВорую вкусняшки
Сразу всех регистрируют на общую. Изучите вопрос. Только с 1 числа следующего месяца Вы будете фоп 2 группа.
автор Ворую вкусняшки • 14 апреля 2025
Ответ дляСкумбріяП8
дякую за відповідь.
автор Ворую вкусняшки • 14 апреля 2025
Ответ дляМенее Более
дух советчиці - попіаритися-допобачення.
Показушница• 16 апреля 2025
Ответ дляДон Пэдро

Подскажите, пожалуйста, я так понимаю, при открытии Фоп в заявлении ставится отметка об переходе на спрощену систему. Нужно еще дополнительно подавать заявление о переходе на спрощену систему и кому подавать, спасибо.