begovelik• 13 апреля в 17:33
Если откатить историю назад, то что бы вы выбрали - жить, как в Украине сегодня
Или как в Беларуси?
Результат:
вже голосів:
55 (51.4%)
Как в Беларуси
52 (48.6%)
Cлава Україні!
Колупать в ранах українців це так натхненно.
Деякі отримуюють задоволення.
Ми не могли бути як белораша через інше географічне і політичне становище, війна могла не починатися, а пуйло б доказував велич економічно -політичною експансією.
Все це зовсім зараз не має значення, адже ваші теми не про це.і стимул ваших тем не це, не політика
Деякі отримуюють задоволення.
Як цікаво. То хто з вас виїхав до Білорусі? Ой! Австрія, Ізраїль, Німеччина, Польща! А що таке? Хто вам забороняє обрати «як в Білорусі?». Але ж навіщо? Можна жити з українським паспортом під парасолькою НАТО. І вішати іншим на вуха як прекрасно в Білорусі. Анекдот.
Ответ дляFilomena
Браво!!! Абсолютно в точку!
Ответ дляLudaSHS
Деякі отримуюють задоволення.
Я тоже недавно думала про то, что русня могла бы выбрать путь не войны, а сделать лучшую экономику мира чтобы соседи сами к ним стремились.
Но неееет, эти тупые варвары решили убивать
Ответ дляМимо_шла
Я не недавно
Я з 2014 р , окрім військової є інший, і був інший шлях, вибір Зе і ’ мир в очах пуйла’ це ж прямо калька пуйлу , призив.
Ми могли стати васалами і так. ( тай були, олігархам рф тут багато чого належало)
Але ряд науковців стверджує, що у пуйла в ковід дах поїхав, інші- ствержть що пуйло мріяв тестити свої бомби , що тягав десятки років по Червоній площі. Сірія йому не підходила вже, треба було ширше театр бойових дій. Не Чечня якась.
Ну і ’ собіратель земель’ це туди ж, тут в військових темах числені дописи в 14/15 р щодо цього.
Ответ дляFilomena
Так этот выбор придется сделать тем, кто остался в Украине. ЕС в ней, увы, не построить.
Ответ дляFilomena
Ви що ...це тільки українцям, що залишаються можна дорікати нато, військовими союзами, спроб знайти рецепти захисту від агресіі, пока сам в теплі-надієшся на свободи, безпеку натівських країн.