ПадаюВреверансах• 13 апреля 2025

Чому священники такі огрядні? Вони ж тримають пости?

Не може людина, яка тримає піст, а тимпаче всі 4, а ще ж середи і п´ятниці посні, мати таке пузо.
Рідко бачу струнких священників.
Монахи зберігають строгі пости, то вони і стрункі
Ола15К• 13 апреля 2025
Нема активності,мабуть. Поїв,помолився і на бокову
Alex_Kri• 13 апреля 2025
наоборот, углеводы способствуют набору веса
Мимо_шла• 13 апреля 2025
В церкви рядом с моим домом священник худой как щепка
ПЛЮС-МИНУС• 13 апреля 2025
А чем они вообще занимаются? Кадило качают и всё?
SantaMonika• 13 апреля 2025
Мабуть після посту переїдають
Це ж не ок
автор ПадаюВреверансах • 13 апреля 2025
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
Ну так в багатьох чоловіків тоже офісна робота і малоподвижний спосіб життя, але таких пузатих мало є.
Саме животи як вагітні
Len00K• 13 апреля 2025
А як можна схуднути на пості ? Хліб та картопля
Odetta Furs• 13 апреля 2025
Ответ дляLen00K
что-то я вообще сомневаюсь что они постятся
Blacky_Mik• 13 апреля 2025
Одна з можливих причин - таку ’кар´єру’ вибирають пасивні чоловіки, неактивні, неспортивні, флегмати. Може ж таке бути? Навряд чи хтось, у кого тестостерон аж з вух пре, піде у семінарію.
Мій однокласник дійшов у церковній ієрархії до дуже високої посади і помер у ковід. Вага була за 150. Але він і у школі був товстим.
Ася Карповна• 13 апреля 2025
Это Московского партиархата. Их прямо распирает от жира. ПЦУ как правило худые, но есть и исключения. Я в детстве ездила к бабушке на Печерск. Она жила на улице Лаврской. Так вот я видела как эти батюшки отоваривались в соседних магазинах. Брали сплошные деликатесы, а потом расплачивались пачкой мятых гривневых бумажек (явно пожертвования)
Подрысь• 13 апреля 2025
потому что они живут на широкую ногу, а вам по ушам ездят
-sofi-• 13 апреля 2025
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
Кадило крутится, лавэха мутится 👍
Вот этим и занимаются.
Ася Карповна• 13 апреля 2025
Даже если не пост... Чревоугодие - это же грех? Так как это совмещается? Жирный поп (не гормональные нарушения) - это как поп в засосах
-sofi-• 13 апреля 2025
Ответ дляBlacky_Mik
Бідняшка)
Blacky_Mik• 13 апреля 2025
Ответ для-sofi-
Бідняшка)
він насправді був ДУЖЕ крутим священиком і ще тоді розумів важливість повернення національного стилю в архітектурі сучасних храмів. Якби він (ну а раптом) очолив УГКЦ, а не малодушний боягуз Шевчук, країна могла б зберегти щось з церковної спадщини, яка за Шевчука була втрачена назавжди. Одні розписи Сосенка і Бацманюка у Славському, оббиті місцевими дядьками, чого були варті. Зараз замість унікального інтер´єру у стилі української сецесії маємо стіни, оббиті плиткою з Епіцентру у мавританському стилі.
Len00K• 13 апреля 2025
Ответ дляOdetta Furs
Ну, я знаю тих, що постять, але коли немає поста , то зовсім себе не обмежують
uma• 13 апреля 2025
Смотрю в тик-токе одного батюшку. Он отвечал на этот вопрос. Типа до службы есть нельзя по правилам, потом утренняя служба, дальше крестины, отпевания, причастия. Короче реально часам к 17 наедается за весь день… а уже вечер и пора спать. Плюс в пост едят то, что дает бока: картошка, каши. Короче, все эти качели с ем/не ем очень вредны.
Lacrimo• 13 апреля 2025
Пішки вони не ходять. Піст може і дотримують, поки інші не бачать. Але так, дуже багато таких з пивними животами. Я думала, що він пивний, але ж пиво їм не можна. Все таки думаю - малорухомий спосіб життя, фактично вони тільки язиками працюють. Любий середньостатистичний чоловік на роботу ходить хоча б до зупинки, чи пішком до роботи, чи хоча б в спортзал. А ці нікуди не ходять, до машини , часто хату їм будують селяни, церква за 100 метрів від дому. Може ще і кексу уникають з дружинами. Дім- церква- дім. Звичайна хотьба насправді дуже сильно впливає в глобальній перспективі.
Просто гостья• 13 апреля 2025
Сначала запихаются в пост кашами,картошкой,хлебом и макаронами,а потом розговляются с остервенением салом,свининой и колбасами. И кагорчиком всё это шлифуют в придачу)
HupBaHa• 13 апреля 2025
С чего вы решили, что они держат какие-то посты
Anna-08e7• 14 апреля 2025
Те що їжа пісна, не означає що вона не калорійна. Так теж можна набрати дуже багато калорій.