Садова гойдалка• 14 апреля в 08:38

Повернення в Україну із-за кордону.

Повернення в Україну. Яке б місто розглядали? Вимоги такі: знайти місце у дитячому садочку, знайти роботу. За рахунок роботи сплачувати оренду та харчі. На скільки це реально. Дякую
КАПСЛОЧНИЦА• 14 апреля в 09:42
Ответ дляДобрая свекровь
Європа буває різна. Не треба узагальнювати. В Іспанії безробіття страшне
та скрізь все різне, Україна також різна в плані пошуку роботи.
Фантазерша• 14 апреля в 09:42
Ответ дляСадова гойдалка
За кордоном також
Так в Германии, в случае чего, вы на улице не останетесь и будет чем ребенка накормить. В отличие от Украины
Миллениалка• 14 апреля в 09:42
Ответ дляЕлькиПальки
На приёме? Ага уже увезли на кладбище. Какой же бред
На прийомі може і ні, але робити хімчистку - це важка робота з наслідками.
автор Садова гойдалка • 14 апреля в 09:42
Ответ дляЕлькиПальки
Нюнберг
Бамберг
Я матуся, мені можно• 14 апреля в 09:43
Ответ дляЗалізна пані
Ну да, всі хто живуть, заробояють і розвиваються злодії, прастітутки і наркомани
Це позиція ніщебродів, які сраку з дивана не хочуть підняти навіть заради себе.
Ото сидить таке, ниє і кляне весь білий світ.
Бжоли-бандерівці• 14 апреля в 09:43
Ответ дляНаливайКа
Удалено администрацией...
а что нелогичного? мама финансово не вытягивает, если отменят пособие и хочет чтобы ребенок учился в украинской школе, думает наперед
автор Садова гойдалка • 14 апреля в 09:43
Ответ дляChaterbox
а приглашения на собеседования были? если нет, то проблема в резюме, если да, то проблема в поведении на собеседованиях.
В любом случае вас же никто не гонит, пока вы не работаете то и садик до 14 часов не проблема. Выдохните, наслаждайтесь свободой.
Були і багато
Миллениалка• 14 апреля в 09:43
Ответ дляФантазерша
В Україні демократія, свобода слова і відосики)))
Chaterbox• 14 апреля в 09:43
Ответ дляСадова гойдалка
Бамберг
шикарный город. красивый, уютный
ЕлькиПальки• 14 апреля в 09:43
Ответ дляМиллениалка
Никто автора туда не гонит.
Миллениалка• 14 апреля в 09:43
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Ні, кляне тільки проституток ніжинських)))
Фантазерша• 14 апреля в 09:44
Ответ дляМиллениалка
Ну да, прям жирнючий плюс в пользу Украины )
СкрипяСердцем• 14 апреля в 09:44
Ответ дляМиллениалка
Дивно, як ви замовляєте, якщо тут все по рецепту, навіть високі дози вітамінів теж по рецепту!)))) брешіть більш правдиво.
І всюди ви були, і все бачили) Вчіться жити, все можливо.
автор Садова гойдалка • 14 апреля в 09:44
Ответ дляБжоли-бандерівці
Ну думаю буде перегляд в цьому або наступному році
Миллениалка• 14 апреля в 09:44
Ответ дляФантазерша
Що правди таїти.
Ответ дляChaterbox
шикарный город. красивый, уютный
Це так.
Зілля до весілля• 14 апреля в 09:45
Ответ дляСадова гойдалка
В Німеччині теж складно
В Україні ще складніше, не знаю які можуть бути розумні причини, щоб повертатися, ще й з дитиною . Якщо Німеччина вам не підходить, то краще розгляньте зміну країни
НаливайКа• 14 апреля в 09:45
Ответ дляБжоли-бандерівці
Вы слышите себя со стороны?
Пособия ещё никто не отменяет
И если мама имеет во, как она заявляет, то она должна уметь посчитать свои расходы и доходы в Украине. Не?
Chaterbox• 14 апреля в 09:45
Ответ дляСадова гойдалка
Були і багато
тогда что-то не так с поведением на собеседовании. Посмотрите видео, почитайте, потренируйтесь. Вы же знаете на первом собес. смотрят на человеческие качества. Как себя подаете,как общаетесь.
КАПСЛОЧНИЦА• 14 апреля в 09:45
Ответ дляСкрипяСердцем
В Іспанії середня зп 1900 евро, а в Україні 530. І українські ціни дуже швидко наближаються до европейських. Все інше, розмови ні про що. Я замовляю ліки закордоном і вони мені дешевші, ніж тут. Ось-ось знімуть мораторій на ціну газа, в буде дуже цікаво. Звісно не для вас, а для тих у кого 500евро середньомісячна.
ніколи не розуміла, який сенс конкретному спеціалісту орієнтуватись на середню з/п по країні?
Це у одного 5000 дол, а у двох інших - по 500, отже середня - 2000 дол?
nennsi• 14 апреля в 09:47
Ответ дляЗілля до весілля
как она за границей на тяжелой работе будет вытягивать аренду и жизнь?она здоровье угробит
Миллениалка• 14 апреля в 09:47
Ответ дляСкрипяСердцем
Не хочеться вчитись, хочеться як було. От взагалі не хочеться коли тебе гвалтуюиь морально і заставляють .
Ви знаєте мене ніколи в дитинстві батьки нічого не заставляли і я все вміла , і все знала))) тепер бісить, що якісь ушльопки хочуть свою опу в тепло прилаштувати і змушують зруйнувати своє життя, щоб на ньому свій замок збудувати. Я їх не те що проклинаю, а просто все життя буду нити поки їх діти, і онуки це все не проп´ють, як прийшло, так і піде.
автор Садова гойдалка • 14 апреля в 09:47
Ответ дляНаливайКа
Вы слышите себя со стороны?
Пособия ещё никто не отменяет
А чим я зара займаючь
Я матуся, мені можно• 14 апреля в 09:47
Ответ дляМиллениалка
Там долари і євро з неба падають)))
А повинні?))
Не пробували працювати?

Як добре, що хтось емодзі-ригачку поставив. Всі Ваші пости саме її заслуговують.
НаливайКа• 14 апреля в 09:48
Ответ дляСадова гойдалка
А чим я зара займаючь
Зарабатываете свои пару гривен на форуме
СкрипяСердцем• 14 апреля в 09:48
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Конкретному звісно немає сенса, та й ще шкідливо для власного розвитку)) Я про рівень життя в країнах. Ваша подруга має середню зп у своїй країні, а ви-ні. Тому порівняння некоректне.
автор Садова гойдалка • 14 апреля в 09:48
Ответ дляChaterbox
Ну что не так. Прям смешно. Графики не подходят.
Фантазерша• 14 апреля в 09:48
Ответ дляБжоли-бандерівці
А как она финансово в Украине вытянет? При чем, совсем одна. Вы думаете сильно хотят брать на рабо одиноких мам с детьми в садиках?
Бжоли-бандерівці• 14 апреля в 09:48
Ответ дляНаливайКа
Вы слышите себя со стороны?
Пособия ещё никто не отменяет
это вы других не слышите, кто то сидит до последнего на халяве, а кто то думает наперед. и понимает что дебет с кредитом сходиться не будет и всеравно рано или поздно станет вопрос о возвращении домой. почему не подумать наперед. за это время можна найти нормальную работу в Украине. я как специалист, который начисляет зарплату, знаю какие сейчас зп в киевских офисах, например
Миллениалка• 14 апреля в 09:48
Ответ дляChaterbox
Особливо в Україні, який манікюр, яка зачіска, одяг, ...