Обстановщица• 14 апреля в 13:30

Рефлюкс гастроезофагальний

Привіт, сьогодні поставили такий Рефлюкс гастроезофагальний і дуоденогастральний, я вже записалась звичайно до гастроентеролога, перечитала гугл, чого не треба було робити, і тепер в паніці, хто стикався, нерви справді впливають? Це таблетки кожен день до кінця життя? Чи можливо загнати його в ремісію?
АБВГДейка• 14 апреля в 13:36
Можна загнати в ремісію. Спати з припіднятою головою, є спеціальні подушки для тих, у кого рефлюкс, уникати провокуючих продуктів, їсти невеликими порціями і не робити занадто довгі перерви між прийомами їжі, не пити з їжею, звернути увагу на протизапальне харчування (в інеті повно інформації про це). Є деякі трави, які допомогають, навіть звичайний іван-чай покращує ситуацію. А ще важливо не давати собі фізичне навантаження одразу після їжі, але легка прогулянка у помірному темпі, - то ок, особливо ,якщо забагато з´їли.
Смурфетта• 14 апреля в 13:38
Нерви одна з самих найбільших причин, майже всіх спасають антидепресанти, і мене також
Пугачиха• 14 апреля в 14:02
У меня тот же диагноз. Не переедаю, соблюдаю диету и питьевой режим. Бывают эпизоды рефлюкса, особенно ночью, но справляюсь пакетами гиалеры единоразово. После установки диагноза пролечилась по протоколу врача. На постоянку ничего не принимаю.
кураГАЛЯ• 14 апреля в 14:13
Какая там ремиссия - такие слова громкие)) ГЭРБ - это всегда просто результат паршивого образа жизни. Поэтому лекарства простые: регулярный спорт, ПП +питаться по режиму, НЕ переедать (особенно критично на ночь), спать на высокой подушке + сон по режиму для регулирования ментального здоровья. ИПП только в первое время для облегчения, пока налаживаете режим. Но это всё меры непопулярные - все ж хотят волшебную таблетку и ничего не делать )
п.с. сразу прошу не писать мне что ’спорт и пп у меня итак есть’ - когда это реально есть гэрба почти никогда не бывает
Поросенка• 14 апреля в 14:37
У меня такой диагноз ставили лет 15 назад, я просто прошла курс лечения и всё. Таблетки никакие не принимаю. Но я ем небольшими порциями, редко переедаю.
Amalia_Ke• 14 апреля в 14:50
в мене рефлюкс, головне після прийому іжі не лягати, і на ніч не обжиратися
Бабка-ежика• 14 апреля в 16:22
Ответ длякураГАЛЯ
Отримала рефлюкс через два роки на пп. До цього все було відмінно. Виправила столом 5 і дробним харчуванням. А, вибачте, Ви ж просили не писати.