Чудо в декрете• 14 апреля 2025
Чи потрібен очищувач повітря? Чи викинуті гроші на вітер?
Хочу у доньки в кімнаті поставити, так як немає вікна у кімнаті, нажаль.
І от думаю чи потрібен такий галактичний чи ні?
Дякую
Чудо в декрете
• 14 апреля 2025
Ответ дляФсеСама
Ребенка жалко..
Бідна дитина попросила розділити кімнату, а ми такі погані батьки ))
ФсеСама• 14 апреля 2025
Ответ дляАноним_1858
что есть то есть - вот она и пытается что то придумать
кто то дает советы по делу, кто то отправляет в чулан
По делу - жить всем в одной комнате , если нет достаточного количества комнат нормальных для всех. Кто кого отправляет в чулан? Это автор старшего ребенка своего туда поселила. Почитайте внимательно тему
Чудо в декрете
• 14 апреля 2025
Ответ дляЗайканалужайке
по делу тут совет один - обеспечивать кратность воздухообмена.по словам автора в помещении без окна вытяжка есть. осталось разобраться с притоком, как он реализован и реализован ли в принципе.
З вулиці. Тут по техніці обовʼязково таке має бути. Коли купували квартиру, то чистили все
Аноним_1858• 14 апреля 2025
Ответ дляФсеСама
у вас очиститель есть?
Мао_Мяо• 14 апреля 2025
Який Ви хочете поставити ?
Дивіться я релокувалася в інший регіон, пртїзжаю в свою квартиру лиш раз на місяць. У нас культова охорона, тобто квартира герметично зачинена не враховуючи витяжки, і приїздаю повітря затхле. Мила, обробляла , результат марний. Зате вмикаю очищувач і досить швидко повітря стає як після дощу чисте.
Амелі на мілені• 14 апреля 2025
Ответ дляЧудо в декрете
Провели звісно. Вірніше вона була, ми її почистили.
Якщо вона працює, то і повітря має бути норм. У нас в кожній кімнаті стоїть, і якщо її вимкнути, одразу відчувається різниця. Тому працюють 24/7
Чудо в декрете
• 14 апреля 2025
Ответ дляМао_Мяо
Який Ви хочете поставити ?
Покажіть свій очищувач
Будь ласочкааааа🙏🙏🙏🙏🙏
ФсеСама• 14 апреля 2025
Ответ дляАноним_1858
у вас очиститель есть?
Есть. И окна есть во всех комнатах. А у вас?
Аноним_1858• 14 апреля 2025
Ответ дляАмелі на мілені
за счет чего поглощаются запахи?
Чудо в декрете
• 14 апреля 2025
Ответ дляАмелі на мілені
Дякую, але хочеться ще щось дашоб краще повітря було
Зайканалужайке• 14 апреля 2025
Ответ дляЧудо в декрете
в таком случае не понятно, что вас заботит, если имеется принудительный приток и вытяжка.если на самой улице качество воздуха не очень (низкий этаж, автомагистраль и т.п.), то может есть смысл глянуть в сторону фильтра приточной системы. есть ли он там, как у него дела и т.п.
ничего лучше проветривания еще не придумано. системы очистки с рециркуляцией - это уже костыли, для аллергиков, любителей домашних животных и т.п.
Амелі на мілені• 14 апреля 2025
Ответ дляАноним_1858
за счет чего поглощаются запахи?
Ми говоримо виключно про запахи? Чи про приток свіжого повітря з вулиці. Ви коли вікно відчиняєте, куди запахи діваються? Можливо я неправильно висловилася, у нас рекуператори. Він витягує з кімнати, і заганяє свіже з вулиці (через фільтри)
Аноним_1858• 14 апреля 2025
Ответ дляАмелі на мілені
нет, исключительно про запах
ага, поняла
интересует именно очиститель воздуха
ага, поняла
интересует именно очиститель воздуха
Сунуся в чужі справи• 14 апреля 2025
у нас дайсон, последняя модель. Это та вещь, которую ты к сожалению ощутить и пощупать не можешь. Допустим, когда на улице воняет гарью, то да, запах уберет, большей пользы от него не вижу. Если бы вернуть время назад, не покупали бы.
Аноним_1858• 14 апреля 2025
Ответ дляСунуся в чужі справи
ну кухне не проводили эксперимент после готовки например?
я вот проводила и запахи никуда не деваются, только проветривание
ни готовка, ни запах сигарет...
в комнате, когда стоит, за счет вентилятора который гоняет воздух кажется что воздух свежее - но при этом пыли не меньше, и обьективно проверить чище ли воздух на самом деле - сложно
ни готовка, ни запах сигарет...
Сунуся в чужі справи• 14 апреля 2025
Ответ дляАноним_1858
ни готовка, ни запах сигарет...
муж иногда приносит на кухню, когда едой пахнет. Запах убирает немного, сигарет не знаю, дома не курят. По поводу пыли он и не будет с ней бороться , для этого есть ’типа мойщики ’ воздуха, там принцип другой.
Автопортрет нурофена• 14 апреля 2025
Ответ дляЧудо в декрете
А якщо кімната без вікна? Що йому вентилювати?
Вам потрібен рекуператор
Мао_Мяо• 14 апреля 2025
Ответ дляЧудо в декрете
Покажіть свій очищувач
Будь ласочкааааа🙏🙏🙏🙏🙏
Я зараз не вдома проживаю. Звичайний девайс’мийка повітря’, купували ще до крвіду , тому по пам´яті не скажу
Мао_Мяо• 14 апреля 2025
Ответ дляЧудо в декрете
З очищувачем і без різниця суттєва
Мао_Мяо• 14 апреля 2025
Ответ дляАноним_1858
за счет чего поглощаются запахи?
В моєму дивайсі HEPA фільтр
Мао_Мяо• 14 апреля 2025
Ответ дляАноним_1858
Аналогично
Ну, так він вбирає запахи , для мене неочікувано. умова: треба вікна всі зачинити.
Мао_Мяо• 14 апреля 2025
Ответ дляАноним_1858
за счет чего поглощаются запахи?
Ще не поганий результат, коли очищення через воду(більш дорогі варіанти)
Аноним_1858• 14 апреля 2025
Ответ дляМао_Мяо
Вы видели этот фильтр?
Если да, что в нем есть такое что поглощает и удерживает именно запахи?
Мао_Мяо• 14 апреля 2025
Ответ дляАноним_1858
Вы видели этот фильтр?
Такі фільтри, лиш більш професійні і в літаках і в боксах для онкохворих. Уявіть якби в літаку не працювала система кондиціювання на випадок вбирання запахів. То саме з відділеннями по трансплантології, я була питала, там мені пояснювали