Разгуляшка• 14 апреля 2025
Є тут ознаки бактеріальної інфекції?
Дівчатка, хто розбирається в аналізах? Син майже 16 років, захворів на морі, і вже пару тижнів не може вичухатися. Горло, кашель, закладений ніс. Лікуємо, а воно назад повертається. Сімейна каже, що це просто простуда. Але сьгодні він пожалвся на слабкість і що дуже потіє, температура 35.9. Здали аналізи, і ось думаю, чи є сенс ще сходити на рентген легень, бо щось я не дуже вірю в слухання стетоскопом у сімейної. Якщо хтось розуміється, підкажіть, чи є чого переживати і йти на рентген?
долой_лама• 14 апреля 2025
Ответ дляРазгуляшка
ШОЕ 7, норма менше 10
Значит воспалительного процесса нет. На рентген вам не с чем идти
Масяня Я• 14 апреля 2025
Після грипу я довго кашляла і не могла нічого , навіть встати з ліжка
Але звичайно аналізи рентгени я робила бо думала що вже пневмонія
Після цього в мене дуже ослаб імунітет і виліз герпес , потім ентеровірус був
Коротше кожлен день було щось нове
Басноплетка• 14 апреля 2025
Ответ дляРазгуляшка
ШОЕ 7, норма менше 10
Нормальний аналіз крові. У дитини немає температури. Що ви хочете полікувати? Можливо є поствірусний синдром, коли підвищена слабкість і втома. Не всі скачуть після хвороби. Більше вітамін, свіжого повітря і час на відновлення
Плакулька• 14 апреля 2025
Автор, сдайте с реактивный белок, не понимаю почему не сделан этот анализ?
Разгуляшка
• 14 апреля 2025
Ответ дляПлакулька
Где с реактивный белок?
Не входив в цей пакет, на жаль.
Разгуляшка
• 14 апреля 2025
Ответ дляБасноплетка
Дякую, просто він ніколи так довго не хворів, і скакав, а тут щось не може вичухатися...
Масяня Я• 14 апреля 2025
Ответ дляРазгуляшка
Ще лікарі мені радили і прлписувалитобоаязково вітаміни для серця
Після таких болячок обовʼязково треба місяць пропити вітаміни.
Ходіть здавайте аналізи можливо лікарі ще щось порадять
Все пройде , розумію що страшно коли так .
Разгуляшка
• 14 апреля 2025
Ответ дляМасяня Я
Дякую, що поділилися!
Басноплетка• 14 апреля 2025
Ответ дляРазгуляшка
Він дорослішає, змінюється гормональний фон, змінюються самі віруси, тому інколи відбуваються такі затяжні стани. Ваша задача максимально підтримати імунітет, а не пригнічувати додатковими ліками.
УжеВотДа• 14 апреля 2025
Анализы вроде нормальные, но нужно было с-реактивный белок сдать. Если есть сомнения, то лучше перебдеть. Как правило, интуиция у мам не подводит.
Разгуляшка
• 14 апреля 2025
Ответ дляБасноплетка
Дякую
Ліками він не пригнічений, бо це такий товаріщ, що не дуже і впихнеш ліки
Разгуляшка
• 14 апреля 2025
Ответ дляУжеВотДа
Дякую! Зателефонувала в лабораторію, вони дороблять ще реактивний білок, і тоді буде більш зрозуміло.
Natal_ka91• 14 апреля 2025
Як на мене, трохи зсунута вліво формула, нейтрофілів набагато більше за лімфоцитів. Але треба дивитися по симптомам, і при можливості здайте с-реактивний. Гемоглобін високий, треба пити більше
Леплю из пластилина• 14 апреля 2025
Ответ дляNatal_ka91
Где вы видите сдвиг влево?? Вы врач? И что значит нейтрофилов больше ,чем лимфоцитов?? Так и должно быть
Natal_ka91• 14 апреля 2025
Ответ дляЛеплю из пластилина
Ок, в мене дитина трохи менша і саме при такому зсуві лікар назначав деякі препарати. Але ж аналізи не лікуються, дитину має бачити лікар. Знаєте, пневмонії бувають і при хороших аналізах, тому я радила б автору перестрахуватися
Леплю из пластилина• 14 апреля 2025
Ответ дляNatal_ka91
Для 16 лет это нормальная кровь. Здесь нет никакого сдвига. Конечно, знаю, я врач