Неваляшкина• 14 апреля в 17:15
Такий годинник завеликий для жіночої руки чи ок?
ИМХОля• 14 апреля в 17:17
Мені ок. Я маленька, але годинники у мене всі тільки великі. Я купую, щоб мені було зручно користуватися. А не щоб «Маня з сусіднього під’їзду не подумала поганого»
Неваляшкина
• 14 апреля в 17:17
Ответ дляНаташа_32
О, боже! Яке воно велитенське! А меншого нічого немає? Бо компас Андріянова шкільний нагадує.
Є менші. Але форма вже набридла
Кондуктор трамвая• 14 апреля в 17:18
Всі люди обирають на свій смак. Комусь ок, комусь ні. Мені, наприклад, абсолютно все одно, я не дивлюсь на чужі руки. Моя близька подруга, наприклад, любить такі масивні речі, при цьому сама по собі дуже тендітна. Кожному своє.
Неваляшкина
• 14 апреля в 17:20
Ответ дляНаташа_32
До чого тут фірма! Ви з ними виглядаєте як геолог в експедиції.
А до чого тут фірма? Якщо я пишу про форму
Неваляшкина
• 14 апреля в 17:21
Ответ дляАлина-1240
Смотря какой крупности и формы вам нравиться.мне вроде норм
В мене великих ще не було, не можу зрозуміти.
Алина-1240• 14 апреля в 17:21
Ответ дляНеваляшкина
Вы же видите, нравиться вам или нет
АБВГДейка• 14 апреля в 17:22
все залежить від того, що Ви очікуєте від годинника. мені останнім часом подобаються Garmin як мінімум по функціональності і заряду - до 10 днів. цей на руці виглядає не дуже, більш чоловічий
Гербарія сушу• 14 апреля в 17:24
Люблю большие часы, но эти перебор! Сама вчера меряла одни мужские, очень понравились, на даже на моей широкой руке было грубовато((
звездная галактика• 14 апреля в 17:31
у меня 3 дизеля диаметром 5,7. мне в кайф. на остальных - ровно
Гл. Амурная• 14 апреля в 19:17
Полюбляю великі годинники. Проте цей не подобається.
По темі питання - як на мене ок