БоВжеВільна• 14 апреля 2025
Завуч з рос паспортом - може працювать в укр школі?
Тема не для срачу й політики.
Чисто юридично: може чи не може?
Московський університет закінчила давно.
Укр паспорта немає.
Рос. громадянство.
Чисто юридично: може чи не може?
Укр паспорта немає.
Рос. громадянство.
БоВжеВільна
• 14 апреля 2025
Ответ дляПерекус беру завжди
Сама щира порада сестрі змінити місце роботи.
Повірте - така ситуація повсюди.
І від національності завуча це не залежить
Повірте - така ситуація повсюди.
Просто людина гнила, інших під себе підминає.
Додекаэдр• 14 апреля 2025
Ответ дляВсех анонимов аноним
Для мене і ви русня, якщо російською розмовляєте та цураєтеся мови. Але ж ви будете себе бити в груди та казати, що язик і є ваша рідна мова. Так і у неї, людини яка 20 років прожила в Україні, більше спільного вже з Україною, а не з росією. І явно за 20 років вона має достатньо законних підстав жити та працювати тут.
Ааа) хороших русских ищите?
Ну ну.
Ничему война нас не учит
Ну ну.
Ничему война нас не учит
Додекаэдр• 14 апреля 2025
Ответ дляПерекус беру завжди
О воно як.
У вас як претензії?
По місцю народження?
По місцю навчання?
Проживання?
Громадянству?
Національності?
У вас як претензії?
По місцю народження?
По місцю навчання?
Проживання?
Громадянству?
Національності?
По гражданству
Наверняка• 14 апреля 2025
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Як людина без українського паспорту може влаштуватися та ще на гос.службу?
Вчитель- це держ служба ? Ви в собі?
Наверняка• 14 апреля 2025
Ответ дляДодекаэдр
Ааа) хороших русских ищите?
Ну ну.
Ничему война нас не учит
Ну ну.
Ничему война нас не учит
Зустрічали військовиз зсу з російським паспортом? Я так . І немало
Додекаэдр• 14 апреля 2025
Ответ дляНаверняка
А вы знаете ,что они не в ЗСУ, а в интернациональных войсках?
Там есть тонкая грань,но она показывает что они немного отдельно.
А не хотите посчитать сколько людей с русским паспортам убивало наших людей, насиловала наших женщин, детей из кривого тоже не итальянцы убили.
Вы ищите хороших русских, наверное ждёте дня когда браться с ними будете.
Честно, я в шоке с таких как вы
Рву и мечу• 14 апреля 2025
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Саакашвілі і т.д ж могли
Наверняка• 14 апреля 2025
Ответ дляДодекаэдр
Честно, я в шоке с таких как вы
Во именно , что не легион , а зсу...
Додекаэдр• 14 апреля 2025
Ответ дляНаверняка
Во именно , что не легион , а зсу...
Не берут в ЗСУ людей с русским паспортном, для них только легион
Наверняка• 14 апреля 2025
Ответ дляДодекаэдр
Честно, я в шоке с таких как вы
Честно , я в шоке с таких аак вы. У меня уу брата друг с русским паспортом- волонтер . 20 лет тут живет. И больший краинец чем вы... и про брататься не кидайтесь словами . Понаучивплись искать матрешек там где их нет ... не судите всех по себе
Наверняка• 14 апреля 2025
Ответ дляДодекаэдр
Нуда, ну да... с посвидкой еще к аак
Магиня• 15 апреля 2025
Ответ дляСонячний зайчик
А разве возможна любая официальная работа без украинского паспорта, тем более в бюджете?
С видом на жительство без проблем, кроме госслужащих. Если нет вида на жительство - работодателю надо получить разрешение на трудоустройство, это несложно.