Собственно, вопрос в названии. Буду благодарна за реальные отзывы.
Акуна_Матата• 15 апреля в 12:12
Всі ці школи одного рівня приблизно. Читають одне й те саме. У мене дитина в зНО заб. Всі матеріали в доступі - зубри, тренуйся НА тестах. Без цього які б золоті викладачі не були - все марно.
Бачу_майбутнє• 15 апреля в 12:15
Моя дитина готується з ЗНО хаб, все подобається. Але дитина має бути дисциплінованою і сама налаштованою на підготовку