А я с Рио-де-Житомира!• Изменено 14 апреля в 19:21

Апеляція атестації (школа)

Хтось подавав до комісії 2 чи 3 рівня?
Розкажіть про свій досвід.
Скоро_вчера• 14 апреля в 19:26
Проще сменить школу
Леді Душка• 14 апреля в 19:36
Пишіть заяву на перездачу. Повинна бути комісія.
Бавовнятко• 14 апреля в 20:48
Дуже цікавить ваша мотивація
Не їм після шостої• 14 апреля в 23:05
Коли вчилась, біологію здавала виключно через комісію на 5, бо та придурошна біологічка ставила 3, а я йшла на медаль, тоді це було важливо.
З дітьми двічі подавала на апеляцію, успішно - один раз за ДПА, один раз за річну оцінку.
Пишеться заява, далі школа призначає дату-час, сидить завуч, методист, інший вчитель, дитина пише контрольну або усно відповідає, від предмета залежить.