ША! я прийшла!• 14 апреля в 20:08

Як навчитись думати перед тим, як говорити?

Раніше я не дуже зважала на таку свою особливість і могла, як максимум отримати лише зауваження, що перебиваю. Та не так давно, було кілька ситуацій, які додали мені сивого волосся. Як навчитись говорити так, щоб потім мої ж слова не були використані проти мене чи краще взагалі мовчати?
Бибер-анонимер• 14 апреля в 20:37
Така ж проблема. Наче нічого образливого не сказала, а накрутять собі в голові таке, що аж страшно рота розкривати. Прийшла до висновку, що вдома теж краще промовчати.
Вельми шановна• 14 апреля в 20:40
Треба вчитись відслідковувати той порив говоріння, який ви поки що не помічаєте. Ви робите це на автоматі. Тренуйтесь, це робиться поступово. Нема чарівного методу, завдяки якому можна навчитись мовчати з першого разу.
Джага-джага• 14 апреля в 20:43
Ответ дляША! я прийшла!
Тому що можу дуже поплатитись за свої слова, зіпсувати стосунки з близькими людьми чи вилетіти з роботи. Ні того, ні іншого я зараз собі дозволити не можу
Если часто перебиваете разговор, означает что вы обладаете способностями: это может быть ясновидение или очень развитая интуиция и т.п.Перебиваете потому, что человек еще не досказал а вы интуитивно уже знаете о чем он скажет дальше и вам становится в этот момент уже не интересно продолжать разговор.Таким людям не стоит молчать, а другим людям стоит к вашим словам прислушиваться, для них это подсказки, даже если вы говорите правду в глаза которая людям может и не нравиться.Возможно со временем вы сможете научиться управлять вашим даром.
автор ША! я прийшла! • 14 апреля в 20:46
Ответ дляБибер-анонимер
Я просто дуже обпеклась на роботі, тому тепер боюсь будь що коментувати, навіть просто погодитись з думкою колеги. Бо йому або сходить з рук або я підозрюю, що ці питання чи коментарі провокативні
Julieta78• 14 апреля в 20:46
Ответ дляДжага-джага
Во все времена это называлось просто невоспитанностью и отсутствием такта.
Ответ дляВельми шановна
Щипати себе щоразу, як відкривається рот?)
автор ША! я прийшла! • 14 апреля в 20:48
Ответ дляДжага-джага
Та ні, я перебиваю, бо тема справді цікава і я дуже хочу сказати)))
Julieta78• 14 апреля в 20:56
Ответ дляША! я прийшла!
И как это потом можно использовать против вас?
Джага-джага• 14 апреля в 20:58
Ответ дляША! я прийшла!
Тогда это ваши эмоции зашкаливают и вам нужно научиться их контролировать, держать в узде, для этого нужно научиться концентрации при помощи специальных практик и это месяцы или даже годы тренировок.То с чего необходимо начать это выделять себе 10-15 минут в день и побыть на едине в тишине и послушать свое дыхание вдох-выдох.
автор ША! я прийшла! • 14 апреля в 20:59
Ответ дляJulieta78
Тут просто ображаються домашні) на роботі не перебиваю, бо прилітає) а проти мене використовують те, що сказала. Тепер треба навчитись думати, бо потім так перекручують, що огого
автор ША! я прийшла! • 14 апреля в 21:04
Ответ дляДжага-джага
Дякую
Астоновитесь!• 14 апреля в 21:07
Человек 3 года учится говорить,а потом всю жизнь учится чтоб молчать.
Не помню чьё высказывание, но я для себя выбрала - лучше молчать.
Бавовнятко• 14 апреля в 21:18
Ответ дляША! я прийшла!
Всеодно ляпну. Хочу навчитись якійсь універсальній фразі, щоб і відповідь дати і мені не зашкодило
пусть не провоцируют вас
Царевна в уггах• 14 апреля в 21:51
Ответ дляБавовнятко
пусть не провоцируют вас
«Не бесите меня!»
Так автору говорить?
Царевна в уггах• 14 апреля в 21:52
Ответ дляША! я прийшла!
Напевно, недарма мовчання золото
И пока молчите, вспоминайте хорошее, за что этот человек вам дорог)
Соседка Маши• 14 апреля в 21:57
Ответ дляБелочкой зови
Просто скажите: «я тебя услышала» и больше ничего не говорите.
Это как иди на ...у меня свое мнение ...
Соседка Маши• 14 апреля в 22:01
Ответ дляJulieta78
Как вы только что, уличить в невоспитанности и отсутствит такта.
Вельми шановна• 14 апреля в 22:33
Ответ дляША! я прийшла!
Я би надала перевагу тому, щоб просто старатись говорити усвідомлено.
автор ША! я прийшла! • 14 апреля в 22:41
Ответ дляВельми шановна
Треба виховувати в собі нову звичку. Тут дали гарну пораду, починати з коротких відповідей ’так, ні, не знаю’. Це допомагає не наговорити лишнього
Зупка_цем• 14 апреля в 23:02
В мене теж є така біда. Але я й ще можу особисті речі розказуввти не близьким людям, а потім жалкувати про це. Наприклад, коли починають обговорювати звички дітей або свекрух і я замість того, щоб помовчати - зачіпаюсь тією розмовою і вже на емоціях може розказати щось особисте. Навіть, якщо воно не інтимне або взагалі не критичне - мені все одно неприємно за свою нестриманність. Картаю себе потім, а через якийсь час знову ведусь на провокації. Ніяк не навчуся язика за зубами тримати
Julieta78• 15 апреля в 08:05
Ответ дляСоседка Маши
Конечно. И ничего, что я отвечала не автору, да.
Бибер-анонимер• 15 апреля в 12:00
Ответ дляША! я прийшла!
Відповідайте: я тебе почула. Або нічого не відповідайте, якщо відповідь не обов´язкова.
Соседка Маши• 15 апреля в 18:34
Ответ дляJulieta78
Ничего, у автора таже ситуация