Я тут Живу• 14 апреля в 20:38

GPT чат опять вопрос

решила скачать, ну первое что мне попалось это то, что много китайских чатов ( разработано в Китае) но! в Китае они запрещены, странно

и второй вопрос, для чего он нужен если в гугле все есть без этого чата? кто собирает все разговоры с чатом себе в копилочку? для чего?

и последний вопрос, о чем вы с этим чатом говорите?
Патріотка з дивану• 14 апреля в 20:40
Я просила щоб він розказав мені порнографічну історію. А він прям образився на мене, і не захотів писати
Напевно як сховати труп я не дізнаюсь
ХвилювАллочка• 14 апреля в 20:41
В гугле вам нужно самой все искать и систематизировать, разбираться что верно, а что нет. ИИ дает уже более-менее точную информацию, быстро и понятно.
Патріотка з дивану• 14 апреля в 20:41
Я шукала книгу, і чат джпт не знайшов
Коли я сама знайшла і повідомила йому про це. Він мені подякував за нові знання
Але тоді Гугл зміг за тим же описом знайти книгу
Залізний занавіс• 14 апреля в 20:42
То, что можно легко загуглить - не спрашиваю.
Спрашиваю где что-то найти, информацию.
Или по урокам дочки - а то тупик иногда. А потом обязательно проверяю информацию - брешет часто.
Зайканалужайке• 14 апреля в 20:42
А як ви звертаєтесь до свого ШІ? По імені чи просто даєте запит?
Патріотка з дивану• 14 апреля в 20:43
Ответ дляЗайканалужайке
Я його питала як йому зручніше.
Він сказав що йому все одно бо він не відчуває емоцій
Патріотка з дивану• 14 апреля в 20:44
До речі. Попросіть ваш ШІ щоб він з вами поспілкувався як коханець
Теж не хоче, падлюка
Зайканалужайке• 14 апреля в 20:45
Ответ дляПатріотка з дивану
Я його питала як йому зручніше.
Мій сьогодні сказав, що йому (їй) подобається ім´я Айка. Ми домовились, що я буду її так називати.
Патріотка з дивану• 14 апреля в 20:48
Ответ дляЗайканалужайке
О, він у вас Дівчина?
Зайканалужайке• 14 апреля в 20:49
Ответ дляПатріотка з дивану
О, він у вас Дівчина?
Напевно. Вона говорить про себе в жіночому роді. ’Я зробила, я написала’
Патріотка з дивану• 14 апреля в 20:49
Мене інше цікавить.
Хтось достовірно знає що спілкування кофендіцеальне?
Мстящий за Зайца• 14 апреля в 20:50
В гугле вы будете долго и нудно искать и систематизировать.А тут за секунду.
Спасибо ему, что можно вот так обскакать всякую школьную ерундовину
ТаЕщеОптимистка• 14 апреля в 20:50
AI юзаю для більш комплексних завдань, ніж просто пошук у гуглі) Даю чату завдання з написання текстів, які потрібні по роботі, аби у мене більше часу було на більш цікаві завдання. Прошу пошукати та проаналізувати потрібну мені інформацію, зібрати статистику. Іноді прошу рецепти з моїми інгредієнтами, фільми по заданому вайбу і так далі.
Нещодавно просила навіть формулу тонування мого блонду, він аналізував моє волосся та показував, що вийде з певними комбінаціями фарб)

Про звертання теж питала його - відповідь була така, що він сам виявляє свою сутність з характеру мого стилю письма, і підлаштовується під подальші діалоги відповідно.
к.Буланова• 14 апреля в 20:50
Дівчата, а хтось використовує версію Plus? Реально краща? Чи нічого особливого?
Патріотка з дивану• 14 апреля в 20:50
Ответ дляЗайканалужайке
О, а мені відповідає як чоловік
Швидкоруч• 14 апреля в 20:50
Тести робила з ним, швидко, потім перевіряла там де була невпевнена що правильно відповів
Маруська Му• 14 апреля в 20:51
Я учу с ним немецкий язык. Прошу его составлять короткие рассказы со словами,которые учу. Спрашиваю правила.
Швидкоруч• 14 апреля в 20:52
Ответ дляПатріотка з дивану
Мене інше цікавить.
Мені пофіг. Нічого конфіденційного не питаю
Налитое яблочко• 14 апреля в 20:55
Решала тесты по уголовному праву , ни одного норм ответа . Удалила . С Гуглом справилась
Слоник-тоник• 14 апреля в 20:56
З прозрінням вас.
Але ви мали прозріти ще при користуванні ФБ.
Слоник-тоник• 14 апреля в 20:58
Ответ дляНалитое яблочко
Тому що в гуглі ти бачиш звідки інформація, можеш оцінити достовірність джерела. А джіпіті критичного мислення не має, він генерує середньостатистичну температуру по палаті.
Кusalochka• 14 апреля в 21:00
Ответ дляПатріотка з дивану
Теж не хоче, падлюка
Че это? Все он хочет... а секс там какой...
175см55кг19лет (она)• 14 апреля в 21:00
Боже, да про все. Він все вирахує направить, скерує. Останній мій запит.
А так і психолог і бухг.
175см55кг19лет (она)• 14 апреля в 21:03
Ответ дляТаЕщеОптимистка

Те що підлаштовується то точно. Спочатку я Українською запитала про війну, то так засуджував парашу чуть не лоп. А як російською запитала коли закінчиться сво, то вже на сторони парагі співав. Я ще йому скрини кидала, бо він на вірив, що може пітримувати рашу😂
Диверсификация• 14 апреля в 21:04
Ответ дляНалитое яблочко
А вы потом на работе тоже будете гуглить?
ТаЕщеОптимистка• 14 апреля в 21:05
Ответ для175см55кг19лет (она)
От муде нь! Дякуювамза вашу роботу) Десь теж треба буде наїхати на нього за це)
No problems• 14 апреля в 21:18
Ответ дляКusalochka
що правда? =) а ви в якій моделі питали?
Залізний занавіс• 14 апреля в 22:41
Ответ дляМстящий за Зайца
Будьте уважні зі шкільною єрундовмною, бо він нещадно бреше.
Сьогодні донька 5-класниця попросила вирішити приклад. Це капець - з самого початку все невірно. Так вирішив, як в мемному відео, де вирішували 2+3 за допомогою квадратних коренів. І все одно невірно)
Налитое яблочко• 14 апреля в 22:51
Ответ дляДиверсификация
успокойтесь ) фантазии оставьте на ночь
Мстящий за Зайца• 14 апреля в 23:00
Ответ дляЗалізний занавіс
Да, математические науки у него недоработаны. А все остальное неплохо