Пирожкиня• 14 апреля 2025
Чи може стрептокок бути причиною кашлю?
Гемолітичний, наприклад
Пирожкиня
• 14 апреля 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Частіше за все збудниками кашлю є пневмококи.
Ну у мене стрептокок знайшли, кашель
Пирожкиня
• 14 апреля 2025
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Ні
Хм
А шо від нього?
Горло вагалі не болить. А стрепто-тест позитивний, вже і антибіотики на 10 днів дали
А шо від нього?
Полонянка SexShop-а!• 14 апреля 2025
Ответ дляПирожкиня
Ну у мене стрептокок знайшли, кашель
Де знайшли?
Мадам Тю-лю-лю• 14 апреля 2025
Ответ дляПирожкиня
Хм
А шо від нього?
Він може жити у вас десятиліттями
Пирожкиня
• 14 апреля 2025
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Він може жити у вас десятиліттями
Та він і живе думаю , і не в одної мене. Мені б зрозуміть чи лікар розуміє, що відбувається, чи наваляв антибіотків мені «на всі случаі жизні»
Полонянка SexShop-а!• 14 апреля 2025
Ответ дляПирожкиня
У горлі
Зараз популярний розводняк, робити швидкі стрептотести. Цей тест показує наявність стрептокока, а не його кількість. Може у вас кашель від соплів стікаючих по задній стінці, може алергічний, може від серця чи таблеток для зниження тиску... Якщо горло не болить, значить в горлі не так багато стрептокока
Пирожкиня
• 14 апреля 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Ну це да, швидкий
Просто вона каже що горло теж «так» виглядає. Вона спершу побачила ж горло, потім на тест послала
Полонянка SexShop-а!• 14 апреля 2025
Ответ дляПирожкиня
Ну це да, швидкий
То вас розвели на гроші. Якщо горло не болить, немає пробок, то там точно стрептокока не так багато, щоб його антибіотиком добивати. Як довго кашляєте? Кашель продуктивний? Аналіз крові здавали?
Пирожкиня
• 14 апреля 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Нормальний аналіз був пару трійко днів тому назад, вірусний але там проценти нейтрофілів трохи зросли (абсолютне - в межах норми).
То не у мене а у дитини, я про дитину пишу. Побув два дні продуктивний вже, а сьогодні знов «подразнений» - типу як в горлі щось шкребе і вона кожні 5 хв закашлюється. Без продуктивності.
На гроші мене не розводили, я безплатно таке роблю. Мені головне щоб якось толк був. Бо я якщо чесно не дуже зара розумію що відбувається. Антибіотик я вже не обговлрюю так як дала🤷♀️вже все. Наскільки я знаю, не можна так взять, і кинуть приймати
Пирожкиня
• 14 апреля 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Пздц якийсь з цими лікарями. Мені там інша лікар більше сподобалася, в минулий раз - рвз раз , і полікувала. А тут якийсь брєд - в пт горло ивилася, сказала все ок, світле. А сьогодні вже чеовоне як жопа орангутанга чи кого там, тест цей і антибіотики. Ну як це.