ПесиКот• 15 апреля 2025

Стоимость в день

Делаем ремонт в хруще, ремонтнику платим с расчета за день работы , он поставил свою цену 3500 в день, это Киев, что имеется ввиду, электрика, штукатурка, демонтаж И так далее, дорого или нет?
ГендиреХтор• 15 апреля 2025
Вони вам ремонт будуть робити вічність. Тільки за роботу платили, не погодинно.
Вільний митець• 15 апреля 2025
Я видела только расценки за квадрат, за день еще не встречала.
автор ПесиКот • 15 апреля 2025
Ответ дляГендиреХтор
Чому така думка?
ГендиреХтор• 15 апреля 2025
Ответ дляПесиКот
Чому така думка?
Тому що їм вигідно тягнути час. Це разводняк, автор
ГендиреХтор• 15 апреля 2025
Електрики ніколи не працюють погодинно, демонтаж не оплачується погодинно, як і все інше доречі. На кожну роботу є середня ціна по країні, зайдіть на працівники юа. Там є всі ціни
автор ПесиКот • 15 апреля 2025
Ответ дляГендиреХтор
Але ми обговорили строки роботи, щоб без затримок, застоїв, наче швидко все робить та звіти про роботу надає
Аленький носочек• 15 апреля 2025
Это не дорого, это бред.
Оплачивается работа, а не время
автор ПесиКот • 15 апреля 2025
Ответ дляГендиреХтор
В нього ціна за день, він різноробочий
ГендиреХтор• 15 апреля 2025
Ответ дляПесиКот
Автор, вас розводять. Люди так не працюють зараз. Я маю справу з людьми які ремонтами заробляють.
Мона_Лиса• 15 апреля 2025
Ні, ні, і ще раз ні
Оплата обговорюється за конкретно виконану роботу - демонтаж - стільки-то, електрика - стільки-то…
Ніякої по денної оплати за щось таке загальне… будуть рік, як не більше
От мабуть, вони раді, що знайшли таких добрих замовників))
ГендиреХтор• 15 апреля 2025
Ответ дляПесиКот
В нього ціна за день, він різноробочий
На всі руки мастер? Це кідалово.
Аленький носочек• 15 апреля 2025
Ответ дляПесиКот
Вы серьезно это пишете?
Сколько ремонтов делала- такую норму оплаты как день - слышу первый раз
Аленький носочек• 15 апреля 2025
Ответ дляПесиКот
В нього ціна за день, він різноробочий
Вам разнорабочий делает электрику и штукатурку?
ГендиреХтор• 15 апреля 2025
Ответ дляАленький носочек
І шпалери клеїть і труби сантехнічні поміняє і вечерю ще зварить.
автор ПесиКот • 15 апреля 2025
Ответ дляМона_Лиса
Ні, ні, і ще раз ні
Демонтаж, то окрема ціна, обговорена, є деякі роботи також окремо обговорені
автор ПесиКот • 15 апреля 2025
Ответ дляГендиреХтор
Та ні, сантехніка то інше
ГендиреХтор• 15 апреля 2025
Ответ дляПесиКот
То що конкретно він має робити за 3500?
Аленький носочек• 15 апреля 2025
Ответ дляГендиреХтор
Похоже, что так)
Аленький носочек• 15 апреля 2025
Ответ дляГендиреХтор
То що конкретно він має робити за 3500?
Быть на обьекте)
ЖующаЯКонфету• 15 апреля 2025
Ответ дляПесиКот
В нього ціна за день, він різноробочий
Разнорабочие не делают все, просто потому что не умеют. Цена разнороба в день 1200
У людей скорость работы совершенно разная, понятие быстро очень относительно
Для примера одно окно моют один за 20 минут, другой 1,5 часа. Естественно что у них ЗП разная за день
автор ПесиКот • 15 апреля 2025
Ответ дляАленький носочек
В нього є майстри ще по окремим роботам, які він не робить
Мона_Лиса• 15 апреля 2025
І ще, оплачують вже за виконану роботу, тобто провели електрику - оплатили, по штукатурили - оплатили.
А зараз вони можуть піти і залишити недороблену роботу в будь-який момент, бо гроші заплачені
ГендиреХтор• 15 апреля 2025
Ответ дляАленький носочек
Быть на обьекте)
Я так хочу.
ЖующаЯКонфету• 15 апреля 2025
Ответ дляПесиКот
Так он прораб у вас или разнорабочий?
ГендиреХтор• 15 апреля 2025
Ответ дляПесиКот
Що він має робити, автор? Конкретика вам потрібна в першу чергу, за що ви збираєтесь йому платити?
Аноним_Русалка• 15 апреля 2025
Повезло мужику найти таких как Вы) сколько если не секрет Вам обещали по срокам? Месяц, три.... это в месяц 105000 грн). А за месяц н хрена он не сделает
Поторописька• 15 апреля 2025
он вам будет делать бесконечно
цену ставят за сделанную работу
ГендиреХтор• 15 апреля 2025
Автор, малесенький підрахунок 20робочих днів стандартних по 3500 це 70 тисяч. Хто в наші країні заробляє такі гроші, що він має на них робити? Вони вже зовсім оху....ли?
БоВжеВільна• 15 апреля 2025
Ответ дляПесиКот
То в кінці відмінусує вам поденні і сплатите різницю
автор ПесиКот • 15 апреля 2025
Ответ дляАноним_Русалка