Пік Антна• 15 апреля в 08:46

Атеросклероз - як його лікувати? Проблема з судинами

Осліпло око
Порадьте можливо до якого лікаря звернутися щоб спасти ще 2-е око
Діабет 2-го типу глюкозаний гемоглобін тримається на рівні 6,5
Холестерин
Атеросклероз
Налогообложу• 15 апреля в 09:13
Яке місто у вас ? У Дніпрі знаю хорошого лікаря, який і офіційний лікар, і фітотерапевт. Він міг би допомогти в плані дієти, схеми лікування, а також направити до офтальмолога за потреби.
автор Пік Антна • 15 апреля в 09:55
Ответ дляНалогообложу
Київ
Налогообложу• 15 апреля в 09:59
Ответ дляПік Антна
Київ
То може у вас там знайдеться теж такого типу лікар 2 в 1, щоб у нього і традиційна освіта була, і альтернативна типо фітотерапії, бо потрібен комплексний підхід. Діабет 2-го типу добре коригується харчуванням та правильним фізичним навантаженням, але оскільки є проблема з очима вже, то потрібен особливий підхід.
автор Пік Антна • 15 апреля в 10:03
Ответ дляНалогообложу
Я боюся що якщо буде все продовжуватись то і ще з іншим оком буде така сама проблема.
мадамГрицацуева• 15 апреля в 10:34
Вы же понимаете, если не будет компенсирован диабет, то так и будет. Важно контролировать уровень глюкозы несколько раз в день, принимать препараты и придерживаться диеты. Многое зависит от человека. Статины принимает?
автор Пік Антна • 15 апреля в 11:04
Ответ длямадамГрицацуева
Не приймає статини
Не приймає від діабету, бо лікар сказав глікований до 7% це безпечно
мадамГрицацуева• 15 апреля в 11:09
Ответ дляПік Антна
Не приймає статини
А какая глюкоза натощак и через 2 часа после еды? Нужно купить глюкометр. Не знаю врач может ошибся или не так его поняли, но 7,0 это уровень глюкозы при котором ставят диабет, а гликированный должен быть до 6,5. Вам к хорошему семейнику надо, и липидограмму расширенную. Какой возраст ?
автор Пік Антна • 15 апреля в 11:27
Ответ длямадамГрицацуева
70 років
Глюкоза натще 7.2-7.5
Глікований гемоглобін 6.5-6.6
мадамГрицацуева• 15 апреля в 12:52
Ответ дляПік Антна
70 років
Глюкоза натще 7.2-7.5
Глікований гемоглобін 6.5-6.6
К сожалению это уже диабет, препараты для снижения сахара уже нужны на постоянной основе