Колишня муза• 15 апреля 2025
За яку ціну ви готові купити паску в Європі або США?
Розмовляла вчора з родичкою, вона вже багато років живе закордоном (уточнюю, щоб не почалася сварка), і от забаглося їй пасок цього року. Спочатку казала, що буде пекти сама, але передумала, і вирішила купити. І розказує, що знайшла нашу українську пекарню, де можна замовити паски. По фото - симпатичні пасочки середнього розміру, прикрашені без фанатизму недорогим декором.
Ціну озвучу пізніше, бо та, що родичка озвучила, мене здивувала.
Тож цікаво стало, скільки ви готові заплатити за одну симпатичну "без вибриків" середню пасочку десь закордоном.
Пс: щоб не було питань - я в Україні і паски буду пекти сама.
Результат:
вже голосів:
42 (55.26%)
Та шо там пекти!! До 10 дол/єв
24 (31.58%)
Воно не варте більше 20 дол/єв
4 (5.26%)
Це смак свята, тож 30 дол/єв
3 (3.95%)
Це мистецтво! Тож 40 дол/єв
3 (3.95%)
Пофіг, можу більше 50 дол/єв
Цвіпканя• 15 апреля 2025
Ответ дляКинДза
У вас Европа опять цельный организм… цены в Болгарии и великобритании немного разные, не?
Слухи-руки не распускаю• 15 апреля 2025
Ответ дляКолишня муза
Ок, не триматиму інтригу)
Чесно, я прифигіла.
Це США.
Чесно, я прифигіла.
Це США.
Норм ціна для США, ви їх зарплату за годину знаєте ?
Мати драконів• 15 апреля 2025
Ответ дляКолишня муза
Ок, не триматиму інтригу)
Чесно, я прифигіла.
Це США.
Чесно, я прифигіла.
Це США.
Нормальні ціни. Німеччина - коштує 10-20 евро , українки печуть дома .
Цвіпканя• 15 апреля 2025
Ответ дляКолишня муза
Фото немає, тільки рілс.
Вагу вони не вказують, пишуть розміри - маленька, середня, велика.
Країну напишу пізніше, бо цікавлять відповіді з усіх ’закордонів’.
Так вы страну сначала напишите.
Ms. Dolly• 15 апреля 2025
Ответ дляНепонятно
Польша, Панатоне 1 кг - 25-30 зл
Где нашли в Польше? В 22 году все магазины объехала, не нашла. Купила в Италии)) там по скидке были 3-5 евро
Цвіпканя• 15 апреля 2025
Ответ дляКолишня муза
Ок, не триматиму інтригу)
Чесно, я прифигіла.
Це США.
Чесно, я прифигіла.
Це США.
Нормальная цена для Америки.
Колишня муза
• 15 апреля 2025
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Знаю.
Вона різна. В тому штаті, звідки фото - мінімальна з/п 12 доларів за годину.
В Макдоналдсі або десь на викладці товару в супермаркеті платять по 17-18 доларів за годину.
Таракашечка• 15 апреля 2025
Ответ дляКолишня муза
Ок, не триматиму інтригу)
Чесно, я прифигіла.
Це США.
Чесно, я прифигіла.
Це США.
Для США это норма, там где приписка «фермерское» сразу становится в разы дороже. Это важный момент.
Цвіпканя• 15 апреля 2025
Ответ дляMs. Dolly
В Польше в любом супермаркете
В ткмахх итальянские
Слухи-руки не распускаю• 15 апреля 2025
Ответ дляКолишня муза
Знаю.
Ну то нормально. Зможуть купити
Цвіпканя• 15 апреля 2025
Наши в Польше тоже цены загоняют дай боже.
Я как увижу цену в 100-150 зл за паску в пекарнях , то нафиг - парочку испеку сама
Мати драконів• 15 апреля 2025
Ответ дляКолишня муза
Знаю.
Скільки коштує в Україні, я думаю тоже можно трохи здивуватися
Колишня муза
• 15 апреля 2025
Ответ дляЦвіпканя
Нормальная цена для Америки.
Не дуже)
Принаймні родичка, в якої родинний дохід десь 15 тис на місяць, сказала, що це дофіга дорого в порівнянні з цінами в тому ж Пари багет.
Пилосмок працює• 15 апреля 2025
Ответ длявсе по ГОСТу!
Цена паски 1200-1600 грн ???
Да, это правда, есть и такие
И поверьте, их охотно покупают. Далеко не всем нужны только верхушки из Сильпо
ЧукИГеки• 15 апреля 2025
В этом году заказала в украинки паски. Средняя с шоколадным ганашем 17€. Маленькая классическая 10€. Доставка + 5€
Цвіпканя• 15 апреля 2025
Ответ дляКолишня муза
Не дуже)
Ну так всегда ж есть выбор.
Вон в Украине по 1500 грн паски. И берут же.
Міряно-переміряно• 15 апреля 2025
Ответ дляНепонятно
Польша, Панатоне 1 кг - 25-30 зл
Это ж в супермаркете? Тоже их берем, но с нашей паской она ничего общего не имеет.
Цвіпканя• 15 апреля 2025
Ответ дляМіряно-переміряно
А мои дети паннатони едят, а наши паски нет. И в Украине не ели.
КонФФетОшка• 15 апреля 2025
Ответ дляКолишня муза
Знаю.
За два-три часа работы купит пасочку. Что не так? Посчитайте наш час работы и стоимость паски. Только не среднюю зп, а минималку, на которую вы ссылайтесь в США.
Луковая• 15 апреля 2025
Я покупаю Панетонне за 6 с чем - то франков. Больше платить не согласна. Сделаю сверху глазурь с посыпкой, яйца покрасим с ребёнком и всё. Платить 10, 20 или больше за паску не буду.
Слухи-руки не распускаю• 15 апреля 2025
Сусановна• 15 апреля 2025
я купила маленьку пасоку 300 грам за 8 евро. були й по 3. але ця гарна запакована і з багатьма добавками по опису
Якби була не сама, з родиною чи гостями і мала б вільні гроші, то можна і дорожче. В Києві купувала в мілка барі
Таракашечка• 15 апреля 2025
Ответ дляКолишня муза
Не дуже)
Ваша родничка, я думаю в курсе, что в штатах это норма, есть просто супермаркеты, а есть хелс фуд, отдельные магазины, и там ценник в 2 раза выше. А с учетом что пасочка на фермерский продуктах, это норм для нее цена.
Слухи-руки не распускаю• 15 апреля 2025
Ответ дляКолишня муза
Не дуже)
Удалено администрацией...
Міряно-переміряно• 15 апреля 2025
Мы в Польше.Есть пекарня (наши держат) и там можно купить пасочку. Самая дешёвая- больше 400 грн (в граммах не помню, но точно не больше 0.5 кг, а скорее всего сильно меньше). В ресторане предлагали заказать (тоже наши собственники) - около 700 грн пасочка 300 г . Да, она красиво украшена и с начинкой внутри, но цена просто жесть. Продукты в Польше не сказать чтобы в разы дороже. Некоторые даже дешевле, но вот такие цены. И покупают - наших много, а конкуренция небольшая. Я в том году за паской за 400 грн буквально ганялась, их разгребали быстро. В этом году точно куплю в этой пекарне паску за 400 грн. Если не зажму, то куплю еще одну с начинкой (она уже больше 650 грн).
АсобеннАя• 15 апреля 2025
Взагалі не готова таке купувати. Я не любитель. Сама можу спекти півпорції бо діти люблять. За хороший кілограмовий панетоне не шкода грошей, навіть понад 1000. Але Ось в нашому місті печуть і продають такі пасочки. Там і куплю цього року, щоб не пекти