Колишня муза• 15 апреля 2025

За яку ціну ви готові купити паску в Європі або США?

Розмовляла вчора з родичкою, вона вже багато років живе закордоном (уточнюю, щоб не почалася сварка), і от забаглося їй пасок цього року. Спочатку казала, що буде пекти сама, але передумала, і вирішила купити. І розказує, що знайшла нашу українську пекарню, де можна замовити паски. По фото - симпатичні пасочки середнього розміру, прикрашені без фанатизму недорогим декором.
Ціну озвучу пізніше, бо та, що родичка озвучила, мене здивувала.
Тож цікаво стало, скільки ви готові заплатити за одну симпатичну "без вибриків" середню пасочку десь закордоном.

Пс: щоб не було питань - я в Україні і паски буду пекти сама.
Результат:
вже голосів: 76
42 (55.26%) Та шо там пекти!! До 10 дол/єв
24 (31.58%) Воно не варте більше 20 дол/єв
4 (5.26%) Це смак свята, тож 30 дол/єв
3 (3.95%) Це мистецтво! Тож 40 дол/єв
3 (3.95%) Пофіг, можу більше 50 дол/єв
Olga_72• 15 апреля 2025
Панеттоне 500-700 грн в Україні. Думаю що в Європі такі самі ціни. 12-17 євриків.
Слухи-руки не распускаю• 15 апреля 2025
Ответ дляАсобеннАя
Взагалі не готова таке купувати. Я не любитель. Сама можу спекти півпорції бо діти люблять. За хороший кілограмовий панетоне не шкода грошей, навіть понад 1000. Але Ось в нашому місті печуть і продають такі пасочки. Там і куплю цього року, щоб не пекти
Ой, так. Це смакота
Руда ліса• 15 апреля 2025
Автор, а ви ціну пасочок в Україні бачили? Я маю на увазі приватні пекарні, кафе і ресторани? Не мережеві супермаркети, типу Сільпо, Новус і Варус.
Мені 900 грамова італійська коломба з Метро обійшлася в чотири рази дешевше, ніж я би її купувала в Мілкбарі або Намелаці, наприклад.
Середня ціна паски на 500грамм в Києві з приватної пекарні або ресторана - 600 грн. Якщо це великодній кекс з начинкою та кремом в середині, то ціни стартують від 800 за 650-800 грамм і до 1600.
Тож, закордоном, де паски можуть бути лише сезонним крафтовим виробом в приватній пекарні, ціни на них мають бути, як мінімум, вдвічі більші, ніж на стандартний торт або пиріг, яки виробляються кожного дня цілий рік.
автор Колишня муза • 15 апреля 2025
Ответ дляТаракашечка
Ваша родничка, я думаю в курсе, что в штатах это норма, есть просто супермаркеты, а есть хелс фуд, отдельные магазины, и там ценник в 2 раза выше. А с учетом что пасочка на фермерский продуктах, это норм для нее цена.
І вона в курсі, і я в курсі.
Але мозок не сприймає, що одна звичайна паска коштує більше 1.5 тис, в той час, як в мене собівартість 12 пасок буде близько 1 тис. І теж з домашніми яйцями, маслом, молоком та з манітоби.
автор Колишня муза • 15 апреля 2025
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Удалено администрацией...
Тому в неї і дохід хороший, що вміє гроші рахувати.
А ви переходити на особистості і хамите, тому заслуговуєте скарги.
Руда ліса• 15 апреля 2025
Ответ длявсе по ГОСТу!
Цена паски 1200-1600 грн ???
Саме так. Зайдіть на сайти або в Інсту Зе кейк, Намелака, Лілікейк, Гудвайн, , Мілкбар, Завертайло - і подивіться на ціни на Великодню випічку. Ви прозрієте.
Слухи-руки не распускаю• 15 апреля 2025
Ответ дляКолишня муза
Ой, ні не тому
Вас я не образила нічим
Непонятно• 15 апреля 2025
Ответ дляMs. Dolly
Где нашли в Польше? В 22 году все магазины объехала, не нашла. Купила в Италии)) там по скидке были 3-5 евро
Та вон в бедронке за углом, полно 27 зл
Слухи-руки не распускаю• 15 апреля 2025
Ответ дляOlga_72
Кілограм від 12 євро, так
КонФФетОшка• 15 апреля 2025
Ответ дляКолишня муза
І вона в курсі, і я в курсі.
Помониторьте сколько стоят яйца в США. И сравните с нашей ценой.
Перловая Кашка• 15 апреля 2025
Ответ длявсе по ГОСТу!
Цена паски 1200-1600 грн ???
Да. Внутри фисташковые крем или шоколад
Руда ліса• 15 апреля 2025
Ответ дляКолишня муза
Ок, не триматиму інтригу)
Чесно, я прифигіла.
Це США.
Від чого ви прифігіли? Абсолютно нормальна ціна на випічку яка виготовляється раз на рік для досить невеликої цільової аудиторії.
Перловая Кашка• 15 апреля 2025
Ответ дляКолишня муза
Знаю.
Вона різна. В тому штаті, звідки фото - мінімальна з/п 12 доларів за годину.
В Макдоналдсі або десь на викладці товару в супермаркеті платять по 17-18 доларів за годину.
Ну и что? Ну купит она 2-3 пачки, не разорится же. Каждый человек тратит нерационально постоянно.
Гитта Ягг• 15 апреля 2025
Килограмм панеттоне стоит 30- 40 лев. Это без скидок. Со скидкой около 20. Курс 24.5 грубо.
С цукатами, изюмом и миндалем, нежные и вкусные.
Зачем я буду что-то там заказывать?
Мне наши пекарни и кондитерские не нравятся охеревшими ценами, простите.
Но если муж попросит, я могу спечь сама, у меня вкусные паски. Себестоимость немного дешевле акционных панеттоне.
Мати драконів• 15 апреля 2025
Ответ дляКолишня муза
Не дуже)
Принаймні родичка, в якої родинний дохід десь 15 тис на місяць, сказала, що це дофіга дорого в порівнянні з цінами в тому ж Пари багет.
Це родичка сказала що дохід 15 тис .
Зазвичай про таке не говорять
Малинка• 15 апреля 2025
Германия, очень вкусный штоллен 0,5 кг 6 евро со скидкой 50%, 11,99 евро полная цена
Перловая Кашка• 15 апреля 2025
Ответ дляКолишня муза
І вона в курсі, і я в курсі.
Як вона не хоче пекти, то мусить платити за роботу. Якби всі самі все робили,то був би натуральний обмін досі і батрачили би день і ніч
СМСница• 15 апреля 2025
В Германии уже давно стоят Микс Маркт. Бумажные формы там тоже есть. Но покупать не буду, спеку одну в хлебопечке и все на этом.
СМСница• 15 апреля 2025
Ответ дляКолишня муза
Ок, не триматиму інтригу)
Чесно, я прифигіла.
Це США.
В этой цене час работы около 20 долларов, плюс ингредиенты.
Я_канеша_извиняюсь• 15 апреля 2025
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Не буду купляти, мені пече класна наша жіночка, як і всім, хто замовить, завезу їй яйця і муку
Тому цін не знаю
Она бесплатно всем желающим печет?
Я_канеша_извиняюсь• 15 апреля 2025
В Германии паски в украинских магазинах по 3-7 евро
Слухи-руки не распускаю• 15 апреля 2025
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Она бесплатно всем желающим печет?
Вона пече багато, а живе сама
Тому знайомим не відмовляє
Ми привозимо продукти, грошей не хоче брати
Соня-сонятко• 15 апреля 2025
Ответ дляКолишня муза
І вона в курсі, і я в курсі.
Вы просто завидуете, что родственница аж 30(!!!)доляров потратит на паску. В Украине тоже есть такие и даже дороже, во всяких милкбарах и тд
Lux Aeterna• 15 апреля 2025
Читаю тему, и вспоминается песенка из Буратино ’пока живут на свете дураки...’

за кекс (по сути паска - это дрожжевой кекс) платить по 2000 во всяких крафтовых пекарнях - это мощно. Под словом ’крафтовый’ в Украине обычно лютый оверпрайс, это касается всего
Асталависта бэйби• 15 апреля 2025
Я заказала одну красивую в Польше, с фисташковой начинкой, 550 гр вес - будет в районе 1100 грн. Обычные в локальных украинских магазинах будут дешевле намного
Сиренькая• 15 апреля 2025
Куплю красивую за 8 евро, вес 400 гр, украшена красиво. И это одна из самых недорогих.
В среднем за 700 гр просят 15-17 евро
Польша
Сиренькая• 15 апреля 2025
Ответ дляКолишня муза
Ок, не триматиму інтригу)
Чесно, я прифигіла.
Це США.
Ну, средняя зарплата в США, если верить Гуглу, 4500$. Большой панеттоне с фото стоит 45, это 1% от средней зарплаты.
Средняя зарплата в Украине 20000 грн. Если соотносить, то у нас она должна быть в районе 200 грн. Не такая уж и запредельная цена
Elani• 16 апреля 2025
Канада, небольшой город