Мой завтрак• 15 апреля в 09:59
Подивіться на шкіру, шо то таке?
В сина є така шкіра на обличчі наче капіляри видно чи як . Ніяк не турбує,лише зовнішній вигляд. Що то таке і чи це лікується? Може якийсь догляд правильний треба? Вмивалку чи крем . Син підліток, 12 років
Поросенка• 15 апреля в 10:00
Така особливість. Косметологи називають це купероз. Слідувати, щоб у харчуванні вистачало вітаміну С, рутину, колагену і тоді судини не будуть крихкими. Ну і ніяких жорстких впливів типо протирання льодом, абразивні скраби і т.п.
Мой завтрак
• 15 апреля в 10:03
Ответ дляАль де Барановна
Купероз, тонкая кожа
Дякую. А може є якийсь догляд? Щоб зменшити зовнішні прояви?
Мой завтрак
• 15 апреля в 10:04
Ответ дляПоросенка
Дякую. А догляд? Креми, вмивалки?
МояХатаЗкраю• 15 апреля в 10:04
Тонкая кожа и близко сосуды . Может с возрастом кожа утолщится нарастет…,
Поросенка• 15 апреля в 10:06
Ответ дляМой завтрак
Дякую. А догляд? Креми, вмивалки?
Це вже краще порадьтеся з дерматологом. У мене така сама шкіра, але я не користуюся кремами взагалі, а виготовляю собі бальзами, тому мій дикий догляд не приклад.
Ондатрова шуба• 15 апреля в 12:53
Ответ дляМой завтрак
Це лікується?
Це можна стримувати. Йдіть до дерматолога.