Весёлая морковка• 15 апреля 2025
Дівчата прийшли аналізи
Що ще перевірити ?
Лікую анемію , феритин 17
Феритин був 5
Залізо було 5
Гемоглобін 107
Насторожують базофіли? Якщо є тут знатоки порадьте що здати ще ?
Лікую анемію , феритин 17
Феритин був 5
Залізо було 5
Гемоглобін 107
Реанимация• 15 апреля 2025
Ответ дляМати драконів
Не правда, мій гемоглобін зашкалює, а залізо на нулі , вже були випадки коли мою кров (вже забрану) бракували по факту, я про це на своїй вступній донації дізналася. Тепер всі мої донації через аналіз заліза
Ну не роблять так в Україні. Не видуйте. Кров аж через 6 місяців від забору проходить перевірку. Навіть не інформують бракують чи не бракують
Реанимация• 15 апреля 2025
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Автор не правильно написала. У неё скрытая железодефицитная анемия.
Ну от.
Реанимация• 15 апреля 2025
Ответ дляТуся муся
Так автор описує, що гемоглобін був 107.
Лікує анемію, отже після препаратів виріс до 137.
Я ще більше скажу, що після лікування аналіз не інформативний(бо ще дія препаратів змащує картину ), треба почекати 4-6 тижнів після завершення терапії і перездати, тоді буде реальний стан
Мати драконів• 15 апреля 2025
Ответ дляРеанимация
Планово не інформують, але коли прийшла на чергову донацію мене перепитали, чи в курсі я що кров забракували через низький рівень заліза. І відправили здавати залізо
Те що саме ви з таким не стикалися, не означає що такого немає. Але про що я, ваше ’невидумуйте’ до не знайомої вам людини багато про що каже
Виннипуховна• 03 мая 2025
Ответ дляСумка з негодою
загрузите это в чат GPT он вам все распишет, серьезно
В бесплатной версии возможно или только в платной?
Виннипуховна• 03 мая 2025
Ответ дляВесёлая морковка
Загрузила
Дошло , у меня ж опоясывающий лишай сейчас
Прохожу лечение
Вы в платную или бесплатную версию загружали?
Весёлая морковка
• 03 мая 2025
Ответ дляВиннипуховна