Доктор Варвар• Изменено 15 апреля 2025
Чи варто казати чоловіку, що він перший у мене?
Це мої перші стосунки(25 років), до нього нікого не було, не цілувалась, не гуляла ні з ким, ну так склалось. На цю тему ми не говорили ще, чи варто йому це казати? Чи краще змовчати?
Доктор Варвар
• 15 апреля 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
а если у него окажется огромный.. ваши действия?
Великий це який? Мені немає з чим порівнювати, я в них не розбираюсь
Джем Шакіри• 15 апреля 2025
Ответ дляДоктор Варвар
Та ні, він не полізе просто так, напевно
Ніхто секс не планує))
Доктор Варвар
• 15 апреля 2025
Ответ дляУгги_в_горошек
Вы троллите?
Я говорю серйозно, всі пишуть, що це станеться непланово, такі речі не плануються. Але я не розумію чому не плануються? Якщо це в перших стосунках буде вперше.
Тепличная• 15 апреля 2025
Ответ дляДоктор Варвар
Ну так, а як може це статись по інакшому? А раптом я не готова буду чи ще щось, якщо це спонтанно
Главное предохраняйтесь
Доктор Варвар
• 15 апреля 2025
Ответ дляДжем Шакіри
Ніхто секс не планує))
Натяки були вже( я сказала що в мене справи і пішла. Тепер чого пишу це все, бо на вихідні запрошує в гості
Джем Шакіри• 15 апреля 2025
Ответ дляДоктор Варвар
Ну ви можете і далі ходити незайманою)))
ЖивунаБагамах• 15 апреля 2025
Ответ дляДоктор Варвар
Влюбляютсяи само собой. Явно после 25, я бы поехала в Грецию, кончить с недоразумением моего кекса
Угги_в_горошек• 15 апреля 2025
Ответ дляДоктор Варвар
Сколько вы с ним знакомы?
Шукаю стакан• 15 апреля 2025
Ответ дляДоктор Варвар
Не знаете вы, что такое страсть ))
Когда накрывает, то никто ничего не планирует, первый это раз или n-ый ))
Вы его хоть любите? Или встречаетесь, потому что надо с кем-то встречаться?
Угги_в_горошек• 15 апреля 2025
Ответ дляПрацівниця року
Звісно варто..Краще якщо він теж буде незайманий :3
Ещё чего не хватало
Працівниця року• 15 апреля 2025
Ответ дляСовбез
Не треба. Це Ваша особиста справа
В смысле? Если планируются отношения, секс, то надо знать и был ли у него секс с другими и о себе рассказать.
Я бы не стала первый раз с опытным, брезгливо.
Доктор Варвар
• 15 апреля 2025
Ответ дляТепличная
Главное предохраняйтесь
Для мене дуже важлива гігієна ще. От я чую, що багато в кого це стається в будь який момент, і я хвилююсь, що можуть бути якісь запахи(пот, несвіжість), хоча я слідкую за цим всім. Просто я вже різні сценарії в голові прокручувала. А раптом це все сианеться в другій половині дня, а я не підготовлена буду, і що перед ним в душ треба йти митись? Не смійтесь ,будь ласка, я справді не знаю що з цим робити, і прокручую все до дрібниць
Працівниця року• 15 апреля 2025
Ответ дляДоктор Варвар
Питав чи були стосунки до нього, я сказала що ні, збрехала, що просто гуляла з хлопцями і все( не знаю це саме так вирвалось, бо дивно напевно, щоб в 25 років і нікого не було(
Це не дивно, це нормально, у кожного своя норма
Шукаю стакан• 15 апреля 2025
Ответ дляДоктор Варвар
Ну, понятно, не кино смотреть он вас зовёт
Вы должны быть к этому готовы, очень этого хотеть, а не потому что надо
Фоточки нема• 15 апреля 2025
Ну до выходных можно и сказать, что ещё не было интимных отношений не с кем. Может и передумает приглашать в гости.
Працівниця року• 15 апреля 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
если он стоит этого. только, чтобы не обидел вас.
Чем он может обидеть в этом случае?
Працівниця року• 15 апреля 2025
Ответ дляДоктор Варвар
Та ні, в нього були дівчата, йому 28
Зачем он вам? Найдите помладше намного, тоже девственника.
Доктор Варвар
• 15 апреля 2025
Ответ дляШукаю стакан
Не знаете вы, что такое страсть ))
Він мені подобається, я йому теж. Дбає, хвилюється чи тепло одяглась, чи не голодна. Коли кажу, що вдома багато роботи(живу в приватному будинку), пропонує допомогу, приїхати. Подобається звісно
Шукаю стакан• 15 апреля 2025
Ответ дляДоктор Варвар
Если утром примите душ, то к обеду не завоняетесь. Можете в тот самый момент сказать ему, что вам надо в душ, ему бы тоже не помешало, это нормально, что идут сначала в душ, потом секс
Угги_в_горошек• 15 апреля 2025
Ответ дляПрацівниця року
Зачем ей девственник?
Доктор Варвар
• 15 апреля 2025
Ответ дляШукаю стакан
Я хочу, але такі відчуття наче перед іспитом якимось
Працівниця року• 15 апреля 2025
Ответ дляДоктор Варвар
Ищите другого. Мальчика лет 18-21, девственника, симпатичного и романтика. Чтобы серьезное к вам отношение, а не как к дырке. И презы с собой возьмите на случай вдруг он забудет.
Шукаю стакан• 15 апреля 2025
Ответ дляДоктор Варвар
А физическая тяга к нему есть? Чувствуете что-то когда целуетесь, обнимает вас? Бывает, что отношение хорошее мужчины, и помогает, и заботится, а химии нет
Доктор Варвар
• 15 апреля 2025
Ответ дляПрацівниця року
Взяти і кинути хлопця який мені подобається?
Працівниця року• 15 апреля 2025
Ответ дляЖивунаБагамах
Что за глупости?
Працівниця року• 15 апреля 2025
Ответ дляШукаю стакан
Не знаете вы, что такое страсть ))
Если есть разум, то никакая страсть не даст лечь под него сразу. Вдруг он окажется потасканным/жлобом/абьюзером/нариком/спит с другой и тд