Бавовнятий Пупс• 15 апреля в 18:04
Поговоримо про
мікрофлору ?
Напишіть історію , пліз
Пургену мне• 15 апреля в 18:07
Уезжала на две недели в командировку, забыла помыть чашку от сметаны, вернулась, а в ней выросла микрофлора...
Непереможна• 15 апреля в 18:07
На рубеже раннего и среднего рифея (около 1,35 млрд. лет назад) появляются первые микроорганизмы, имеющие ядро - эукариоты. В доломитах Биг-Спринг (Калифорния) обнаружены одноклеточные эукариотные зеленые водоросли возрастом 1,3 млрд. лет.
Обращеница• 15 апреля в 18:09
Мікрофлора може заводиться в гречаній каші. В ковбасі, пельменях, чебуреках і різних марципанах - ніколи.
Бавовнятий Пупс
• 15 апреля в 18:10
Ответ дляОбращеница
серйозно ?
размахер• 15 апреля в 18:11
После очищения организма,обязательно пропиваю проботики и прибиотики,для хорошей работы ЖКТ
Обращеница• 15 апреля в 18:12
Ответ дляБавовнятий Пупс
серйозно ?
Ще й як. Мої сожителі легко загублять в холодильнику кашу, все після неї перечислене - ніколи😁
Пургену мне• 15 апреля в 18:13
Ответ дляБавовнятий Пупс
серйозно ?
Съедается раньше, чем в них успеет завестись микрофлора...
Забрала і не сказала• 15 апреля в 18:16
Колись-колись, просто всередині людини, жило собі ціле царство на ім’я Мікрофлорія. Це була країна, якої ніхто не бачив, але без якої не міг вижити жоден мешканець планети Земля. Царство було велике — воно простягалося від рота до самого кінчика кишківника, а також жило на шкірі, в носі, легенях і навіть у ніжних куточках душі… ну, майже.
У Мікрофлорії жило мільярди мешканців. Одні з них були бактерії-добряки — Лактобацилки, Біфідо-вартові та Кишкові Енергоносці. Вони обожнювали порядок: перетравлювали їжу, виробляли вітаміни, підтримували імунітет і піклувались про настрій своєї людини. Навіть серотонін допомагали синтезувати!
Але іноді в Мікрофлорію проникали Тіні — Поганюки: Кандиди, Псевдомонади чи якісь там умовно-патогенні бродяги. Вони жили тихо, але тільки-но відчували слабкість (стрес, антибіотики, недосипання) — одразу влаштовували бунт: гази, здуття, дивний настрій, а іноді й хронічну втому.
І тоді на допомогу приходила Леді Фібра — чарівниця, яка розсипала клітковину, овочі, кисломолочні еліксири і ферментовані закуски. Завдяки їй добрі бактерії ставали сильнішими, а поганюки — засинали.
А ще Леді Фібра товаришувала з добрим героєм Пробіотиком, що приїздив у капсулах, йогуртах або кефірі. Разом вони влаштовували бал для Лактобацилок — і в Мікрофлорії знову панував баланс.
І хоч ніхто ніколи не бачив Мікрофлорію на власні очі, кожна людина її відчувала: по тому, як легко прокидалася зранку, як добре працював живіт і як радісно було на душі.
Непереможна• 15 апреля в 18:20
Ответ дляБавовнятий Пупс
у мене щось не так з мікрофлорою, сказав чоловік
Он не прав. Это не с микрофлорой проблема))))
На циголках• 15 апреля в 18:21
Ответ дляБавовнятий Пупс
Грунт смените
Леди Репях• 15 апреля в 18:22
Ответ дляАнгелок з ріжками
Жила -была микрофлора, вышла замуж и умерла, конец.
Топчик😆
Бавовнятий Пупс
• 15 апреля в 18:23
у мене труси з рясною мікрофлорою, чоловік сказав до лікаря сходити
Леди Репях• 15 апреля в 18:24
Ответ дляБавовнятий Пупс
Автор, мало инфы. Хотите совета - опишите ситуацию.
А лучше к гинекологу пойдите и узнаете, всё там ок или нужно лечение.
Забрала і не сказала• 15 апреля в 18:26
Ответ дляБавовнятий Пупс
з жіночою
Та будь ласка -
Таємний сад жінки
У тілі кожної жінки є особливе місце, яке сама природа задумала як священний сад. Цей сад зветься Інтимна Мікрофлорія — тендітна, але сильна екосистема, яку оберігають мільйони добрих бактерій. Найвірніші з них — Лактобацилочки, малі, але дуже хоробрі охоронці.
Їхнє головне завдання — підтримувати кисле середовище (pH близько 3.8–4.5), у якому ніхто зайвий не виживає. Вони створюють молочну кислоту, тримають вологу й аромат квітів, невидимих, але справжніх.
Але бувало, що у саду ставало тривожно. Занадто гарячі ванни, синтетична білизна, антибіотики чи надмірне очищення — і Лактобацилочки слабшали. Їх місце займали дріжджі, або ж бактерії-нелегали, які починали гудіти, створювати незручність, свербіж або дивний запах.
І тоді приходила вона — Жінка-Садівниця, яка з любов’ю відновлювала баланс:
• носила бавовну, давала тілу дихати,
• пила кефір і їла йогурт з живими культурами,
• уникала агресивної хімії, надмірної гігієни,
• і, головне, чула себе — як змінюється стан у різні фази циклу, як реагує тіло на стрес або ласку.
Її мікрофлора відповідала їй вдячністю: ніжністю, приємним ароматом, відчуттям гармонії та внутрішньої цілісності.
Бо жіноча мікрофлора — це не просто захист. Це інтуїція тіла, мова, якою воно говорить з жінкою, підказує їй, коли обійняти себе ніжніше, коли сповільнитись, коли полюбити себе ще трохи сильніше
Таємний сад жінки
• носила бавовну, давала тілу дихати,
Бавовнятий Пупс
• 15 апреля в 18:27
чоловік побачив мої труси користовані і сказав що я не здорова, але у мене завжди були рясні виділення білі, це ж флора
він мабуть не знає що для жінок виділення - це нормально
размахер• 15 апреля в 18:30
Ответ дляБавовнятий Пупс
Это молочница,грибковая инфекция
Бавовнятий Пупс
• 15 апреля в 18:32
Ответ дляразмахер
Это молочница,грибковая инфекция
у мене завжди такі виділення кислуваті
Бавовнятий Пупс
• 15 апреля в 18:33
Ответ дляЗабрала і не сказала
Та будь ласка -
Таємний сад жінки
• носила бавовну, давала тілу дихати,
Таємний сад жінки
• носила бавовну, давала тілу дихати,
це дам почитати чоловікові
размахер• 15 апреля в 18:39
Ответ дляБавовнятий Пупс
у мене завжди такі виділення кислуваті
Нужно лечить
Бавовнятий Пупс
• 15 апреля в 18:40
Ответ дляразмахер
Нужно лечить
у жінок що виділень не буває ?
размахер• 15 апреля в 18:40
Ответ дляБавовнятий Пупс
у жінок що виділень не буває ?
У здоровых-нет не бывает