Жена сантехника• 15 апреля 2025
Ситуація з кумою та хрещеницею
Кума та хрещениця не моя - чоловіка. 10 років тому він хрестив доньку друга, той вже давно розлучився та й з моїм чоловіком не спілкується. Незважаючи на це, ми (більше звичайно з моєї ініціативи) поздоровляли дівчинку, передавали НП подарунок, потім вже переводили кошти. Нас жодного разу не запросили, хоча у соцмережах бачила, що святкують. Писали: дякую. Таке. Днями знов був ДР, чоловік подзвонив привітати, слкхавку кума не взяла, потім написала, що зайняті, пишіть повідомлення:) Чоловік категорично сказав: більше ніяких «підношень». Я ніби і згодна, та дитина до чого, що її мама трохи тойво. Ви б лишили як є чи пізніше підняли цю тему з чоловіком?
Слоник-тоник• 15 апреля 2025
Ответ дляЖена сантехника
Цікавий ваш монолог. Саме така у мене відповідь на всі ваші «вічні» питання, тому ні, не можна
Это не монолог, а вопрос был, зачем ерничать. Но ок-ваша жизнь, вы не нам на эти ’вечные’, по вашему мнению, вопросы отвечайте, а самой себе, вам жить, вам возить.
Жена сантехника
• 15 апреля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Якщо вам зочеться дарувати подарунки- відправляйте далі їх НП.
Відстаньте від всіх, від куми, чоловіка, чоловіка куми і дітей куми. Ніхто ні з ким спілкуватися не хоче.
Удалено администрацией...
ЗдохниПуйло• 15 мая 2025
У еас з чоловіком теж були такі похресники, дзвонили просили, щоб вони знайшли час вийти забрати гроші, потім дійшло нам, що так немає бути