Железобетон• 15 апреля 2025
Подскажите, что делать если у хвостика редкий стул (в домашних условиях)?
Это скорее всего п после таблеток,раздрожения кишечника
Эт вернячОк• 15 апреля 2025
Купіть пробіотик проплан для початку. Може допоможе. В нашого бульки чутливе травлення. Взяла пробіотик з Айхерб, даю
Железобетон
• 15 апреля 2025
Ответ дляСпайдерВумен
Уточните ’хвостик’ - то муж сосед любовник?
Любовник 🤣
Швабристка• 15 апреля 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
Ще такі допомагали
я нещодавно шукала - їх майже не має. але хороша штука
ми давали Пресорб (це те саме що людський ентерос гель, просто зручне дозування)
Запорожьемойдом• 15 апреля 2025
Чтобы назначить лечение,нужно знать диагноз. Жидкий стул может быть по многим причинам.