Контрольница• 15 апреля в 18:29

Видалення зуба мудрості

Добрий вечір, поділиться досвідом хто видаляв нижні зуби мудрості.
Зуби не проблемні, прорізались, треба видалити для брекетів. Як у вас пройшло видалення нижніх зубів мудрості?
Забрызжу ядом• 15 апреля в 18:33
Видалила два місяці тому. Пройшло дуже легко , як й не було їх
Руда ліса• 15 апреля в 18:34
Видалені всі, пройшло нормально, головне не полоскати, щоб згусток не відірвався
автор Контрольница • 15 апреля в 18:36
Ответ дляЗабрызжу ядом
А ви їх за два візити видаляли? 😅 бо хотілось би за раз, але лікар каже два нижніх то не можна так
Забрызжу ядом• 15 апреля в 18:36
Ответ дляКонтрольница
Я видаляла за раз. Але ж ви розумієте , що це залежить від зуба
Швендяю містами• 15 апреля в 18:38
З гарним лікарем - не страшно
Ще дуже добре, коли в ранку кладуть спеціальну губку для утворення згустку і шви обов´язково з нормальних ниток, не ті, що самі розсмоктуються
Душа компанії• 15 апреля в 18:46
Ответ дляКонтрольница
Можна. Але тоді лікарі рекомендують седацію. Якщо влаштовує ціна - чого б і ні. Доньці 17 років, брекети вже 1,5 року, а зуби мудрості ще не прорізувалися, почнуть скоро рости в сторону сусідніх... То ми саме так плануємо, лікарю довіряю, він мені і видаляв зуби, і імпланти ставив.
автор Контрольница • 15 апреля в 18:57
Ответ дляЗабрызжу ядом
Дякую, у мене просто залишилось 2 нижніх, які я чогось більш за все боюсь і він каже що їсти нормально не зможу
автор Контрольница • 15 апреля в 18:58
Ответ дляШвендяю містами
З гарним лікарем - не страшно
А чого кращє звичайними нитками?
Забрызжу ядом• 15 апреля в 18:59
Ответ дляКонтрольница
Їла вже ввечері, через 3 години. Але мені й не боліло дуже
автор Контрольница • 15 апреля в 19:01
Ответ дляЗабрызжу ядом
Вам зашили і можна було їсти? У вас теж нижні?
Продавчиня кіз• 15 апреля в 19:01
Ответ дляКонтрольница
Нельзя две стороны одновременно, можно верх и низ с одной стороны.
Если зубы вылезли, то это намного проще. Мне удаляли из кости, были сильные отёки.
автор Контрольница • 15 апреля в 19:02
Ответ дляПродавчиня кіз
От і мені каже що тільки з однієї сторони можна.
Продавчиня кіз• 15 апреля в 19:04
Летом удаляли дочери 12 лет из кости тоже, но хоть корней не было, но были глубоко. Тоже были отёки. Но я уже знала ч о это такое, выделили месяц лета на эти удаления, заживления.
Не будь КакСвета• 15 апреля в 19:08
я видаляла ультразвуком, без болю і швидко
Я пані прохана...• 15 апреля в 21:08
Нельзя два, потому что есть не сможете, еда будет попадать в рану, может быть инфекция. Лучше по-одному. Тем более если они беспроблемные это 5 минут дела. Но лучше все равно сделать снимок, посмотреть что с корнями
Заздрість то погано• 15 апреля в 21:49
якщо Київ, підкажіть клініку, будь ласка
Заздрість то погано• 15 апреля в 21:56
Ответ дляНе будь КакСвета
Не будь КакСвета• 15 апреля в 22:22
Франківськ((
Швендяю містами• 16 апреля в 09:51
Ответ дляКонтрольница
А чого кращє звичайними нитками?
Коли мені видаляли першу 8-ку, зашили тими, які розсмоктуються самі. На другий день шви просто розлізлись. Зі звичайними нитками лікар знімає шви через 7 днів.