Lesy4ka987• Изменено 16 апреля в 07:40

Дівсата, чому такий токсичний форум?

Давно не заходила. Учора вирішила спитати поради що до торта.
Наставили фейспалмів, назамили і хамство залайкали.
Поділилась історією зі школи - хамство. Залайкали і хамство.
Я вже не маю ніякого бажання тут бути і спілкуватися.
Адміни, прошу бан назавжди.
Але тема для того щоб розібратися. А чому так?
Що керує людьми писати та лайкати гидоту?
автор Lesy4ka987 • 16 апреля в 07:39
автор Lesy4ka987 • 16 апреля в 07:40
Можливо хтось пояснить що означає «ну и дети пошли?»
Бо автор коментаря на моє питання «що ви маєте на увазі?»
Просто мовчить.
Які діти пішли?
Щось не так з вибором торта?
В чому річ?
І цей коментар підтримали інші
А я не доганяю
Peres Lal• 16 апреля в 07:41
Бо дівсата такі.
Наташа_32• 16 апреля в 07:41
Ответ дляLesy4ka987
Просто мовчить.
Які діти пішли?
Щось не так з вибором торта?
В чому річ?
І цей коментар підтримали інші
А я не доганяю
Шось таке зустрічала. А відгризатись пробували?
королевна• 16 апреля в 07:41
чем больше вы реагируете на стеб, тем больше будут над вам стебаться.
автор Lesy4ka987 • 16 апреля в 07:42
Ответ дляPeres Lal
Бо дівсата такі.
Прокинулася щойно.
Дякую за виправлення, але редагування вде заборонене
Fervent_Heart• 16 апреля в 07:43
Так, а хамство там где?
Наташа_32• 16 апреля в 07:44
Ответ дляLesy4ka987
фото
Торт - супер! Яка краса!!! МОЛОДЕЦЬ!
автор Lesy4ka987 • 16 апреля в 07:45
Ответ дляНаташа_32
Ні, не пробувала. Я хочу зрозуміти навіщо і за що? Чому так? Це наші? Чи руські боти?
За поробку в школі, яку я віднесла бо живу навпроти, а її зробила сама донька, якій 10! Їй не потрібна моя допомога.
Ок, помиї вилили, бо придумали своє якесь кіно.
А за торт то за що?
terraarret• 16 апреля в 07:45
Из людей выходит то,чего в них больше.
Это преобладающее качество многих украинцев на сегодняшний день , к сожалению.
Особенно это выделяется в эмиграции, на контрасте с местными.
Озлобленность, желание уколоть, зависть, мое- твое( полка ,шкаф , стул,кастрюля) в местах ,где их группа собралась
Но есть , немного, и хорошие , интересные люди
Natalia505• 16 апреля в 07:45
У людей особисті проблеми, відсутність грошей, заздрість, роботу втратили, війна робить злими, причин мільйон насправді. Ви не маєте все сприймати на свій, особистий рахунок. Будуйте кордони, для себе. Хамло мені нецікаве, хай там ставить рукаліцо, якщо цього потребує. Це не ваша проблема.
автор Lesy4ka987 • 16 апреля в 07:47
Ответ дляFervent_Heart
Так, а хамство там где?
А що ви побачили у прочитаних скрінах?
Ну може і не пряме хамство

Агрессія пряма, на пустому місті
Letruaa• 16 апреля в 07:47
Ответ дляLesy4ka987
А за торт то за що?
Тому що Ви мама яка робить те,що не потрібно. Не уявляю себе яка носить у школу поробки. Це до роботи чи замість?
РусалкаДністрова• 16 апреля в 07:47
То ви ще на ФБ коментарів не читали) і це без анонімів.
Наташа_32• 16 апреля в 07:47
Ответ дляLesy4ka987
А за торт то за що?
Покиньте й не зважайте. Жіночі заздрощі. Мене тут стільки раз тролили... Й як тільки про щось таке зашкварне пишу, відразу якесь влізе й нагадує всяку муйню.
_Анна_83• 16 апреля в 07:48
Ответ дляLesy4ka987
фото
Автор, люди голодные и запуганные и от этого злые
В сложившейся вокруг ситуации - это вариант нормы.
Было бы странно, если бы они излучали добро и позитив
Letruaa• 16 апреля в 07:48
Ответ дляLesy4ka987
А що ви побачили у прочитаних скрінах?
Ну може і не пряме хамство

Агрессія пряма, на пустому місті
Нема там агресії констатація факту
Barkas• 16 апреля в 07:49
Це не форум, люди такі є, на жаль. Відео від росіянина, можливо, когось тригерне. Але автор за Україну. І гарно все розкладено по поличках.
автор Lesy4ka987 • 16 апреля в 07:49
Ответ дляLetruaa
Хто вирішив чи це потрібно чи ні? Ви?
Це у вашій сімʼї непртрібно. А у нашій, якщо дитина старалася, то я віднесу. І ні, я не працюю. Я домогосподарка
Lena015• 16 апреля в 07:49
Автор, не беріть так близько до серця.
Негатив пишуть невдоволені життям зміючки, вони не можуть існувати по-іншому, бо самі наповнені отим лайном, що виплескують назовні.
Діліть все на 10
Є тут хороші і адекватні, ті, хто порадить та зрозуміє
Я сама декілька разів зверталася за порадами, та отримувала гарні відповіді.
Так були і насміхання та знецінювання, але я на не звертаю уваги, бо розумію причину і наслідок)
natlem• 16 апреля в 07:50
Ответ дляLesy4ka987
А що ви побачили у прочитаних скрінах?
Ну може і не пряме хамство

Агрессія пряма, на пустому місті
Люди випромінюють те, чим наповнені. По темам на цьому форумі гарно видно, наскільки форумчанки ’щасливі’ у житті.
mymoly• 16 апреля в 07:51
Ответ дляLesy4ka987
Хто вирішив чи це потрібно чи ні? Ви?
Ви все правильно зробили. Кому не треба той не понесе до школи нічого, то їх проблеми
Julieta78• 16 апреля в 07:52
Белопальтовые в первых рядах в своем святом стремлении обосрать остальных)))
Fervent_Heart• 16 апреля в 07:52
Ответ дляLesy4ka987
А що ви побачили у прочитаних скрінах?
Ну може і не пряме хамство

Агрессія пряма, на пустому місті
У вас в старпосте 3 раза упоминается слово «хамство». Вот я и спрашиваю - где там хамство в вашем скрине?
Natalia505• 16 апреля в 07:52
Ответ дляLesy4ka987
Хто вирішив чи це потрібно чи ні? Ви?
Ви взагалі тут не обговорюйте ні торти, ні родину, це немає сенсу. Це ваш вибір, ваше бажання, ви робіть як вам треба. У вас є своє життя, всі інші, до нього непричетні, в ліс.
Наташа_32• 16 апреля в 07:52
Ответ дляLesy4ka987
Просто мовчить.
Які діти пішли?
Щось не так з вибором торта?
В чому річ?
І цей коментар підтримали інші
А я не доганяю
Дуже часто можуть відповідати боти. А що було у Вас в середині після прочитаного? Які емоції переважали?
Elitist• 16 апреля в 07:53
Люди зливають негатив і поводяться тут вільно, в житті приховують своє чорне і мерзенне его, бо по писку можна вихватити)
Almamater• 16 апреля в 07:53
Коли я вперше зареєструвалась на форумі (мій перший аккаунт був роки чотири тому) теж дивувалась, а потім зрозуміла, в чому прикол. Вони ж прямим текстом пишуть те, що вам ніхто в обличчя не скаже. Це може звучати неприємно, але це привід максимально обʼєктивно аналізувати свої думки і вінегрет в головах інших. «Ну і діти пішли» - дитина хоче занадто шикарний торт, у автора цього коментаря дитина так не робила, а самій авторці скоріш за все максимум хліб варенням мазали. Завдяки таким коментарям починаєш краще розуміти себе і суспільство.
Letruaa• 16 апреля в 07:53
Ответ дляLesy4ka987
Хто вирішив чи це потрібно чи ні? Ви?
Воно і видно. Замість дитини в школу ходите. Ви мабуть у батьківському комітеті
_Анна_83• 16 апреля в 07:53
Ответ дляnatlem
А вас удивляет, что они несчастливы? Должно быть иначе среди всего этого дерьма?