Lesy4ka987• Изменено 16 апреля в 07:40

Дівсата, чому такий токсичний форум?

Давно не заходила. Учора вирішила спитати поради що до торта.
Наставили фейспалмів, назамили і хамство залайкали.
Поділилась історією зі школи - хамство. Залайкали і хамство.
Я вже не маю ніякого бажання тут бути і спілкуватися.
Адміни, прошу бан назавжди.
Але тема для того щоб розібратися. А чому так?
Що керує людьми писати та лайкати гидоту?
автор Lesy4ka987 • 16 апреля в 07:54
Ответ дляNatalia505
У людей особисті проблеми, відсутність грошей, заздрість, роботу втратили, війна робить злими, причин мільйон насправді. Ви не маєте все сприймати на свій, особистий рахунок. Будуйте кордони, для себе. Хамло мені нецікаве, хай там ставить рукаліцо, якщо цього потребує. Це не ваша проблема.
Я не можу не реагувати. З цього починаються всі відповіді і саме ці відповіді часто несуть усю тему в таке от русло.
Так, конструктив є, і доброзичливість, але до нього потрібно дочекатися. Як от ваш комент. Спочатку як завжди пішли фейспами, насмішки і тд.
Невже токсичних людей тут більше ніж хороших?
Moony• 16 апреля в 07:55
Ответ дляLesy4ka987
Прокинулася щойно.
Дякую за виправлення, але редагування вде заборонене
може перед тім как нажати відправити ви перечитаєте,,,,,тоді і відповіді будуть адекватні
sua• 16 апреля в 07:55
Ответ дляLesy4ka987
Ні, не пробувала. Я хочу зрозуміти навіщо і за що? Чому так? Це наші? Чи руські боти?
За поробку в школі, яку я віднесла бо живу навпроти, а її зробила сама донька, якій 10! Їй не потрібна моя допомога.
Ок, помиї вилили, бо придумали своє якесь кіно.
А за торт то за що?
Фейспалм за торт может означать ’Ну откуда же нам знать, сможете вы на уровне кондитера сделать такой торт или нет’.
По поводу озлобленных комментов или реакций - от человека, у которого в жизни все хорошо никогда не будет исходить этого. Значит в его жизни в какой-то сфере полное г. Его проблемы, не ваши. Старайтесь не воспринимать это на свой счёт.
Barkas• 16 апреля в 07:56
Ответ дляAlmamater
Коли я вперше зареєструвалась на форумі (мій перший аккаунт був роки чотири тому) теж дивувалась, а потім зрозуміла, в чому прикол. Вони ж прямим текстом пишуть те, що вам ніхто в обличчя не скаже. Це може звучати неприємно, але це привід максимально обʼєктивно аналізувати свої думки і вінегрет в головах інших. «Ну і діти пішли» - дитина хоче занадто шикарний торт, у автора цього коментаря дитина так не робила, а самій авторці скоріш за все максимум хліб варенням мазали. Завдяки таким коментарям починаєш краще розуміти себе і суспільство.
Погоджуюся, такий формат дуже корисний, але для товстошкірих, а автор не з них. Треба вчитися позиції відсторонено і трохи зверху, для життя теж корисно.
Наташа_32• 16 апреля в 07:56
Ответ для_Анна_83
Автор, люди голодные и запуганные и от этого злые
В сложившейся вокруг ситуации - это вариант нормы.
Было бы странно, если бы они излучали добро и позитив
Так, цікавились би поезією, наукою, ходили б до театрів, бібліотек. Я одна мені сказала, та я б цих вчених за шкібарки та й в лайно, і лопатою, лопатою по голові. Ось, бачили яка реакція у більшості на розум, вихованість, манери.
Natalia505• 16 апреля в 07:56
Ответ дляLesy4ka987
Ні, автор. Хороших людей за 3 останніх роки такими зробили.Коли немає спокою, руйнують сім´ї, вбивають, люди не знають що буде до вечора, вони не можуть бути іншими. В стані постійного стресу, невизначеності, проблем, це логічно. Просто сприймайте як факт. Залишатись добрим дуже складно.
Julieta78• 16 апреля в 07:57
Автор, ни в ваших темах, ни в ваших скринах нет ничего ужасного. Вы просто не закалены этим форумом.
Без сомнения, наши люди травмированы, но тем не менее тон общения на этом форуме формировался годами, скорее всего благодаря анонимности и кривой системе банов. Вот люди и привыкли вести себя здесь определенным образом, возможно, совсем не так, как общались бы в жизни.
автор Lesy4ka987 • 16 апреля в 07:57
Ответ для_Анна_83
Не думаю, що це варіант норми.
І якби люди випромінювали добро та позитив - це було б нормально, ми українці потрібні підтримувати один одного. Хто як не ми?. Чому нормально злоба до своїх же? І один олному ворог? Ні, не нормально
_Анна_83• 16 апреля в 07:57
Ответ дляНаташа_32
Это реакция не на ум, а на окружающую действительность
sua• 16 апреля в 07:57
Ответ дляLetruaa
Тому що Ви мама яка робить те,що не потрібно. Не уявляю себе яка носить у школу поробки. Це до роботи чи замість?
Кому не потрiбно? Данной маме и ее ребенку это нужно. И это их личное дело.
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 16 апреля в 07:59
Ответ дляMoony
Перепрошую, а Ви свій коментар перечитали?)
sua• 16 апреля в 07:59
Ответ для_Анна_83
Ну, на самом деле не странно было бы. В любой ситуации нужно оставаться человеком. Но это большая работа над собой, да.
So_so• 16 апреля в 07:59
Создавайте темы без анонимов
автор Lesy4ka987 • 16 апреля в 08:00
Ответ дляFervent_Heart
У вас в старпосте 3 раза упоминается слово «хамство». Вот я и спрашиваю - где там хамство в вашем скрине?
Ок.
«Ну и дети пошли»
В темі про …. Бляха, про торт!
Як ви трактуєте це? Як комплімент?
Типу пішли такі прогресивні діти? Чи як?
Бо я бачу тут яд і агресію
автор Lesy4ka987 • 16 апреля в 08:01
Ответ дляNatalia505
Ви взагалі тут не обговорюйте ні торти, ні родину, це немає сенсу. Це ваш вибір, ваше бажання, ви робіть як вам треба. У вас є своє життя, всі інші, до нього непричетні, в ліс.
А що обговорювати? Навіщо ресурс якщо тут нічого краще не писати і не запитувати
_Анна_83• 16 апреля в 08:01
Ответ дляLesy4ka987
Не думаю, що це варіант норми.
Вы серьезно это сейчас пишете?
Просто интересно где вы живёте и имеют ли все ваши мужчины бронь).
Или вам позитив должна изучать тут та, которая всю семью в Мариуполе похоронила? Или та, которая в одних носках и с ребёнком на руках осталась? Или та, которая каждый день ждёт звонка от мужа/брата/сына/отца с 0, а его нет?
В чем они должны вас поддержать? Том, какой торт выбрать? Или вашу поделку похвалить?
Barkas• 16 апреля в 08:02
Ответ дляLesy4ka987
Дивіться, може е пригадати, як в шкільні роки було мегаважливо, що скаже про вас Лєнка, Наташка чи Сєрожа? А зараз наскільки важливими вам здаються ці переживання? Зараз сину моєму 14 років, і я дивуюся, що колись такі ж малолітки смішні так всерйоз мною сприймалися. Так і зараз треба ставитися до людей, поблажливо і не сприймаючи занадто всерйоз. Прогортали тему, кому схотіли - відповіли, дурниці проігнорили. Не обов´язково взагалі всім відписувати, виховувати невихованих і наставляти правильних. Зорієнтувалися по темі, що вам треба, і пішли жити своє життя. В офлайні так само: усміхаємося і махаємо! Скільки вам років, якщо не секрет?
_Анна_83• 16 апреля в 08:02
Ответ дляsua
Оставайтесь и пишите исключительно без анонима.
А мы все будем за вами наблюдать)
Lena015• 16 апреля в 08:02
Ответ дляSo_so
Создавайте темы без анонимов
Доречі, так, підтримую
Без анонімів люди пишуть досить ввічливо і набагато рідше трапляються срачі
Але і на відверті теми не буде тих відвертих коментарів
Наташа_32• 16 апреля в 08:02
Ответ для_Анна_83
Удалено администрацией...
автор Lesy4ka987 • 16 апреля в 08:03
Ответ дляAlmamater
Це надто шикарний торт? Хіба?
Я ж пишу свято в сімейному колі, розглядала навіть варіант сама спекти. Де ви надто шикарно побачили?

Уявіть собі в мене був такий схожий ще навіть з трояндами з крему, але квадратний)
Мама пекла.
Barkas• 16 апреля в 08:03
Ответ дляLesy4ka987
Не думаю, що це варіант норми.
Ніхто не випромінює добро і позитив, хіба що дурники, але то від непоінформованості.
Natalia505• 16 апреля в 08:04
Ответ дляLesy4ka987
Не думаю, що це варіант норми.
Для випромінювання має бути заряд. Що заряджає тим позитивом? Емоції. Як формуються емоції? Діями, враженнями. Що навколо відбувається, автор? Від чого заряджатись? Для кожного це щось своє але тут через одну теми, про пригнічений емоційний стан і депресії. Фон негативний, навіть якщо об´єкт намагається зберігати позитив, навколишній фон давить і пригнічує. Це загальна картина і ні ви, ні ваша тема тут ні до чого.
Юлія-cc64• 16 апреля в 08:04
Не знаю чи то хамство чи ні. Але торт схожий на ламбрекен із будинку Пшонки. Це правда дитина захотіла?
sua• 16 апреля в 08:04
Ответ для_Анна_83
Вы серьезно это сейчас пишете?
Так мимо темы же пройти можно. Про торты и счастье.
автор Lesy4ka987 • 16 апреля в 08:05
Ответ дляLetruaa
Воно і видно. Замість дитини в школу ходите. Ви мабуть у батьківському комітеті
То це ви мені писали учора?
Стиль один. Своє кіно якесь у вас
Навіть якщо в комітеті, то що?
Щось не так?
zajka12• 16 апреля в 08:05
Зто живе біля гучномовця тривоги і в кого тривога по декілька разів на ніч, то дах і поїхав.
Юлія-cc64• 16 апреля в 08:05
Ответ дляНаташа_32
Удалено администрацией...
_Анна_83• 16 апреля в 08:06
Ответ дляsua
Её можно даже не создавать эту тему, про торты и счастье среди всего этого дерьма, если тонкая душевная организация)
GirlSuper• 16 апреля в 08:06
Нащо ви увагу звертаєте ?
Я вже звикла 😀я тут не так давно