Lesy4ka987• Изменено 16 апреля в 07:40

Дівсата, чому такий токсичний форум?

Давно не заходила. Учора вирішила спитати поради що до торта.
Наставили фейспалмів, назамили і хамство залайкали.
Поділилась історією зі школи - хамство. Залайкали і хамство.
Я вже не маю ніякого бажання тут бути і спілкуватися.
Адміни, прошу бан назавжди.
Але тема для того щоб розібратися. А чому так?
Що керує людьми писати та лайкати гидоту?
_Анна_83• 16 апреля в 08:17
Ответ дляСемицветка
А если приходится жить среди дерьма, нужно превращаться в невоспитанное животное?
Лично вы можете этого не делать, а работать над собой.
Но остальных заставить отвечать вашим ожиданиям вы не можете. Это понятно?
Natalia505• 16 апреля в 08:18
Ответ дляСемицветка
Нє нужно. Це відбувається іноді, без особистого бажання, люди не витримують навантаження. Вони ще божеволіють від стресу.
автор Lesy4ka987 • 16 апреля в 08:18
Ответ дляBarkas
Вимогливі. Розбалувані, розбещені достатком. Просто порадіти милому ніжному торту, який вже мама купить, було б простіше для мами, легше задовольнити потреби дитини і дати їй позитивні емоції, ніж заморочуватися і терміново здобувати фах кондитера, бо якби коштів було вдосталь, то про таке і не думали б. Розшифрувала?
Я печу торти доньці, собі, чоловікові, батькам завжди. Не в цілях економії, а просто люблю.
Не думали що таке буває?
На всі сімейні свята я сама печу. Коли святкували в кафе з однокласниками, тожі замовляла в кондитера.
Зараз вагалась між вибором, бо 1. Сімейне коло, 2. У кондитера також не люкс вигляд.
Тому і спало на думку спекти самій. Але вже замовила в кондитера.
2 кг торта не така вже велика розкіш, щоб називати дітей розбалуваними.
В магазині торт святковий ніколи не купували. Іноді киівський просто до чаю. Але на свята, я печу
Семицветка• 16 апреля в 08:19
Ответ для_Анна_83
Жаль, что люди превращаются в животных)
_Анна_83• 16 апреля в 08:19
Ответ дляsua
Так вы не просто причину написали, почему так происходит, но и оправдываете это.
Ну давайте я сейчас это осужу и гневный пост на эту тему в фейсбуке выложу. Это будет достаточно потужно?)
Изменит объективную реальность?)
автор Lesy4ka987 • 16 апреля в 08:19
Ответ дляFervent_Heart
Проблема в том, что любое мнение, отличное от собственного, многими воспринимается как «яд и агрессия». Хамства там никакого нет.
Ви мʼяко зʼїхали. Так а по темі можете відповісти?
Коментар про що?
_Анна_83• 16 апреля в 08:20
Ответ дляСемицветка
Жаль, что люди превращаются в животных)
Вы можете повлиять на этот процесс?
Наташа_32• 16 апреля в 08:21
Ответ дляLesy4ka987
То це ви мені писали учора?
Стиль один. Своє кіно якесь у вас
Навіть якщо в комітеті, то що?
Щось не так?
Ха-ха! Ось й образник знайшовся.
автор Lesy4ka987 • 16 апреля в 08:21
Ответ дляFervent_Heart
А должны быть только комплименты?
На якій підставі в цій темі можна давати оцінку дитині?
Тема про торт. Що не так з тортом і дітьми які його обирають?
Fervent_Heart• 16 апреля в 08:23
Ответ дляLesy4ka987
Коментар про що?
Прочитайте вопрос, который вы задали, создавая тему. Я не вижу в нем гадости, хамства, яда, унижений и агрессии. В чем агрессия? Что человек не восхитился тортом? Спросил, зачем вы носите поделки в школу?
Wendy Rhoades• 16 апреля в 08:24
Ответ дляLesy4ka987
Можливо хтось пояснить що означає «ну и дети пошли?»
Бо автор коментаря на моє питання «що ви маєте на увазі?»
Просто мовчить.
Які діти пішли?
Щось не так з вибором торта?
В чому річ?
І цей коментар підтримали інші
А я не доганяю
моє припущення - це з десяток людей, які тут щодня, яким немає чим зайнятись в житті і все своє невдоволення вони виміщають на форумі.
Я тут більше тижня не була, і також одразу дивуюсь рівню агресії, а потім до цього звикаєш. Для людей, які тут постійно - такий рівень агресії - це норма, вони навіть не усвідомлюють цього.
Семицветка• 16 апреля в 08:24
Ответ для_Анна_83
Вы можете повлиять на этот процесс?
Все взрослые и каждый сам определяет каким ему быть. Но с каждым годом всё заметнее, что уровень доброты и человечности среди советчиц падает. И дело совсем не в войне. Я на форуме много лет.
СhanelKa• 16 апреля в 08:24
Ответ дляLesy4ka987
Далеко не у всіх є психологи і будуть. Багато негативу накопичується, не всі справляються.
А так заходять на форум, о !
Там напихали, тому напихали, якраз побачили, що в когось торт планується
Цей форум не для вразливих людей
Наташа_32• 16 апреля в 08:26
Ответ для Юлія-cc64
Удалено администрацией...
Ось такі будуть тепер визначати життя та долю докторів, кандидатів наук!
В окопи готові піти за них!?
_Анна_83• 16 апреля в 08:26
Ответ дляСемицветка
И я на форуме много лет. И вижу, что пока советчиц кацапы не убивали и им было что жрать- они были намного добрее
автор Lesy4ka987 • 16 апреля в 08:27
Ответ дляFervent_Heart
Знову зʼїхали. Якби людина не захопилася тортом чи навіть розкритикувала - це одне.
Я пишу про перехід на особистості і критику дітей.
А ви далі нічого не вбачаєте «подумаєш! Не сподобався торт»
І на всі прямі запитання у вас викрутаси.
Добре, проїхали
Семицветка• 16 апреля в 08:27
Ответ дляНаташа_32
Удалено администрацией...
+1000
Семицветка• 16 апреля в 08:28
Ответ для_Анна_83
Они были немного добрее)))
Natalia505• 16 апреля в 08:28
Ответ дляFervent_Heart
Явна прихована агресія. Засудження з приводу того, що автор ´носится´ з поробками в школу, поки дитина хворіє. І питання, яке до теми взагалі не має відношення, некоректне і направлене на те щоб образити.
Fervent_Heart• 16 апреля в 08:28
Ответ дляLesy4ka987
Добре, проїхали
Где здесь критика детей? В чем критика?
Наташа_32• 16 апреля в 08:29
Ответ дляСемицветка
+1000
Значить - війна до останнього українця чи українки! Все ясно! До останнього Українця та Українки, як сказали можновладці! Незабаром й жінок поженуть мобілізуватись. Хто там останній, а ми - за кордони....
автор Lesy4ka987 • 16 апреля в 08:30
Ответ дляFervent_Heart
Где здесь критика детей? В чем критика?
Ок, можете прямо відповісти як розуміти «ну и дети пошли..»?
Або по темі пишіть, або просто закриємо цей момент. Бо я втомилася на ваші викрутаси відписувати. Реально
Irii• 16 апреля в 08:30
Я впевнена, що форум став токсичнішим, бо сюди останнім часом прийшло багато чоловіків, що вимушено сидять вдома та стікають злістю - спочатку придурювались жінками, а тепер багато хто відкрився. Тому не думайте, що цей весь негатив лише від дівчат.
Wendy Rhoades• 16 апреля в 08:30
Ответ дляAlmamater
Коли я вперше зареєструвалась на форумі (мій перший аккаунт був роки чотири тому) теж дивувалась, а потім зрозуміла, в чому прикол. Вони ж прямим текстом пишуть те, що вам ніхто в обличчя не скаже. Це може звучати неприємно, але це привід максимально обʼєктивно аналізувати свої думки і вінегрет в головах інших. «Ну і діти пішли» - дитина хоче занадто шикарний торт, у автора цього коментаря дитина так не робила, а самій авторці скоріш за все максимум хліб варенням мазали. Завдяки таким коментарям починаєш краще розуміти себе і суспільство.
ви праві, такий форум з полярними думками - це ще і профілактика ефекту ехо-камери. І це дуже шкідлива річ, навсправді, не дає можливості розвивати критичне мислення і сприяє закріпленню власних упереджень.
В соцмережах ми ж видаляємо людей, з якими у нас розходяться погляди, і залишають тільки ті, які нам близькі. Воно наче так і має бути, навіщо мені в стрічці люди, цінності яких я не розділяю.
Але зворотна сторона - людина не доповлюю своє бачення світу іншими уявленнями, не має можливості розвивати критичне мислення, і відфільтровувати власні обмежуючі переконання.
автор Lesy4ka987 • 16 апреля в 08:31
Ответ дляNatalia505
Дивно, що це треба розжовувати. Якийсь газлайтинг, чесно.
Наташа_32• 16 апреля в 08:31
Ответ дляIrii
Чоловіків ?! Ой, а я тут про такі речі писала.... Ні, мабуть треба тікати звідсіля...
Семицветка• 16 апреля в 08:32
Ответ дляНаташа_32
Не знаю кто там последний. Я уже за границей и сюда захожу только с грустью понаблюдать в кого превратились люди.
Fervent_Heart• 16 апреля в 08:32
Ответ дляLesy4ka987
Это простой вопрос. Вы говорите, сто человек перешел на личности и критикует детей. В чем критика именно для вас?
Человек мог иметь ввиду, что дети «пошли искушенные, требовательные, изобретательные, креативные» и еще столько де вариантов. В чем здесь хамство и агрессия?
coloritka• 16 апреля в 08:35
Хто чим наповнений тим і ділиться. Не звертайте уваги. Це чуді незнайомі вам люди, агресивні і неадеквати є всюди
Наташа_32• 16 апреля в 08:36
Ответ дляСемицветка
Та вони завжди були такими. Просто раніше була система соціальних та моральних цінностей, яка не давала цьому шоблу так себе вести. А тепер - гуляй поле! Навіть можна по морді дати. Й за це нічого не буде. Ех, розгорнись душа на повну, знайди інтелегента та примусь його тобі п´яти лизати, а ні то в окопи його, ату його....