Бритоножка• 16 апреля 2025

А ви б поїхали до чоловіка жити закордон?

Чоловік виїхав через Крим.
Працює в Польщі на будівництві.
Поки що живе в гуртожитку.
Вже три роки гукає до себе будувати нове життя.
Але мене зупиняє страх перед заводами.
Тут я маю житло (не моя власність але живу скільки хочу без оплати оренди)
Маю гарну роботу, адміністратора і гарну зарплату ( як для України) близько 35 тис.
Дітей немає.
І ось це мені треба зняти манікюр, вії, одягти робу.
Це мене лякає.
Чоловік з однією зарплатою не потягне оренду плюс двох утримувати
автор Бритоножка • 16 апреля 2025
Ответ дляХвець-тець
35 тис для адміністратора - нормальна зарплата, вам на все вистачає..
а що він вам пропонує? борщ варити і на завод?
Так.
Укол Разума• 16 апреля 2025
Ответ дляБритоножка
Люблю, але не розумію чому саме я в цій парі маю жертвувати заради любові?
три роки гукае, а вы сидите с бананами в ушах и просто любите на расстоянии)))
даже не смешно..
тема глупая..
а может и не только тема)
автор Бритоножка • 16 апреля 2025
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
гарна жиночка с нарощеными ресницами?
ну разве что в определенном кругу
Я собі подобаюсь. Це головне
220В• 16 апреля 2025
Ответ дляБритоножка
Я на рахунок зради не парюсь.
Він же теж не може бути впевнений в мені тут в Україні
теж так вважаю, у такої кралі як ви напевно багато тут залицяльників!
Мадам Подлинник• 16 апреля 2025
Автор у мене ситуація схожа, я не їду.
Редиска Я• 16 апреля 2025
Не поехала бы при таких условиях
автор Бритоножка • 16 апреля 2025
Ответ дляМороженная курица
А, ну тогда все ок
Он вам свои зппп, вы ему - свои)
Ви так мені намагаєтесь нав´язати що всі навколо зраджують прям тільки відвернулись.
Не вийде.
По перше є презервативи, по друге зрадити можна в Україні - поки сміття виносиш
Непогодка• 16 апреля 2025
мой муж уехал, а я поехала за ним.
ну точнее мы то вместе уехали, но перед этим было почти 3 года дискуссий, споров, разговоров и обсуждений. т.к. я не хотела уезжать, а он хотел. я сейчас живу на две страны. часто езжу в Украину. но у меня условия получше, меня никто не заставлял работать на заводе, у меня хорошая работа в Украине и я работаю удаленно.
я согласилась только потому что люблю мужа. если б не любила - мы бы развелись.
автор Бритоножка • 16 апреля 2025
Ответ дляУкол Разума
даже не смешно..
тема глупая..
а может и не только тема)
Три роки він сидить там
Спочатку як і всі думали ось ось закінчиться.
З 2023 почав кликати будувати. Нове життя
Мадам Подлинник• 16 апреля 2025
Ответ дляБритоножка
Не вийде.
Не звертайте уваги, тут в кожній темі токсики підтягуються і намагаються обісрати, мабуть самостверджуються так, за чужий рахунок.
Дякую_аж_підскакую• 16 апреля 2025
Если спрашиваете и спустя 3 года - значит не нужен он вам. Поэтому зачем ехать к тому, кто не нужен?
Огірок та Помідорчик• 16 апреля 2025
Судя по написанному, вам оно не нужно.
А сколько вам лет?
автор Бритоножка • 16 апреля 2025
Ответ для220В
Шваль одна. Я не зраджувала чоловікові жодного разу. Мені це не цікаво.
Гарантую неперелевки• 16 апреля 2025
Ответ дляБритоножка
Тут я гарна жіночка, макіяж, зачіска, друзі, повага колег.
А там ким я буду?
Жінкою свого чоловіка. В мене навіть питання таке не стояло б. Питання його цінності для вас.
Щось не спиться• 16 апреля 2025
Как он бросил жену в войне и уехал.. это прям «мужчина настоящий»
220В• 16 апреля 2025
Ответ дляБритоножка
та ви просто ідеальна жінка, все при вас і доглядаєте за собою і вірна як лебідь, готуєте певно смачно?
Мороженная курица• 16 апреля 2025
Ответ дляБритоножка
Не вийде.
Я вам стараюсь навязать?)
Вы уже выше написали, что он в вас не должен быть уверен)
автор Бритоножка • 16 апреля 2025
Ответ для220В
Ні, хозяйка я відверто погано. Їжу готую тільки щоб з голоду не вмерти, прибираю тільки тоді коли в бруді на полу редиску сіяти можна
Укол Разума• 16 апреля 2025
Ответ дляБритоножка
Три роки він сидить там
милая, даже те кто думал, что все закончится быстро не расставался с мужьями и разделили их участь , находясь в Украине.
А вы фигню какую-то транслируете )) Когда действительно любят, то все тяготы и радости делят на двоих, каждый день.
Будувальщики
Майданщица• 16 апреля 2025
Ответ дляБритоножка
а чем он может пожертвовать в этой ситуации? Вернуться в Украину?
Мир Мир Мир!• 16 апреля 2025
Ответ дляБритоножка
Віями? Ого яка жертва
автор Бритоножка • 16 апреля 2025
Ответ дляМороженная курица
Я вам стараюсь навязать?)
Я написала що якщо пара живе на відстані, кожен з партнерів може ревнувати.
А не тільки дружина чоловікп
Хвець-тець• 16 апреля 2025
якщо не боїтеся формально ’розійтися’, бо ви вже давно не разом, я б не їхала
це не так часто буває, коли і сам собі, і власне життя, робота - все подобається
carpe diem
220В• 16 апреля 2025
Ответ дляБритоножка
ну то не важливо, головне ж гарна.
автор Бритоножка • 16 апреля 2025
Ответ дляУкол Разума
Будувальщики
А ви прям про всіх можете сказати?
Мороженная курица• 16 апреля 2025
Ответ дляБритоножка
А не тільки дружина чоловікп
Если пара живёт на расстоянии 3 года- то это не пара
Платье Длинное бальное• 16 апреля 2025
Ответ дляБритоножка
Чим жертвувати? Роботою адміністратора? Віями? За 3 роки спокійно можна було вивчити польську і якесь навчання пройти з нормальної професії
автор Бритоножка • 16 апреля 2025
Ответ для220В
ну то не важливо, головне ж гарна.
Я теж так вважаю.
автор Бритоножка • 16 апреля 2025
Ответ дляМороженная курица
Це ваші особисті стереотипи.
Війна їх ламає на раз два.
автор Бритоножка • 16 апреля 2025
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Наприклад якої професії?