Пуки-куки• 16 апреля в 19:27

Можно ли в пятницу ставить тесто на опару вечермо?

Прочитала что типо в пятницу нельзя печь паски(
КоКоКоКоКоКо...• 16 апреля в 19:27
Страстная пятница
Без Баяна• 16 апреля в 19:28
Це дивлячись по якому стилю
Первоклашка Я• 16 апреля в 19:28
Якщо ви віруюча, дотримуєтесь посту і т.д то ні, якщо паска більш як традиція то вважаю що можна
ЛЮБА• 16 апреля в 19:29
Пеку когда мне удобно, паски всегда получаются хорошие .
Элька-Карамелька• 16 апреля в 19:29
Поставьте в 00:01
Chaterbox• 16 апреля в 19:29
Я буду ставить в пятницу вечером
жар-птица Нюра• 16 апреля в 19:29
Это для тех, кто чтит церковные правила, а не показательные выступления как у вас.
МатьЧасть• 16 апреля в 19:33
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Страстная пятница
И шо
Невгамовна шахиня• 16 апреля в 19:40
Ви піст тримали, на сповідь підете, в п´ятницю строгий піст буде?
Маю сечі• 16 апреля в 19:45
Автор, дайте свій рецепт
автор Пуки-куки • 16 апреля в 19:48
Ответ дляМаю сечі
Автор, дайте свій рецепт

и второй рецепт.

Я у неё все рецепты беру. особенно торты это бомба
Маю сечі• 16 апреля в 20:01
Ответ дляПуки-куки
https://www.youtube.com/watch?v=EPa_B9FvG5A

и второй рецепт. https://www.youtube.com/watch?v=pBylYG22cGM

А ви вже пробували за ціма рецептами готувати? Получилось?В олександрійському, дивлячись на відео, то бачу що вона грам 100 борошно не додала. Тому і шапочки маленькі получились
Бесбардак• 16 апреля в 20:04
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Страстная пятница
А красить яйца, мясо готовить можно?
Не боюся осуду• 16 апреля в 20:16
Я завжди роблю опару та тісто в п´ятницю ввечір, ставлю в холодильник на 12 годин, печу в суботу.
Эскиз бесконечности• 16 апреля в 20:17
Я в минулому році пекла паски в п´ятницю-таких вдалих в мене ще жодного разу не було. В цьому році теж планую в п´ятницю пекти
Привіт з ботойбіччя• 16 апреля в 20:30
Можно.
Щастя-здоровля• 16 апреля в 20:37
Ответ дляПуки-куки

Закваска для пантеоне на воді? Ну таке
Svitlo_• 16 апреля в 20:42
По церковному календарю новий день починається у 18.00. Так що не переживайте, якщо ви вже так дотримуєтесь всіх забобонів.
Допоможіть знайти• 16 апреля в 20:50
Я сьогодні спекла три шт на пробу по новому рецепту з тік току.Не паска, я якийсь кекс.Не сподобалося.Завтра на вершках спробую.
А так завжди в суботу
Самая СоветЧиваЯ• 16 апреля в 22:37
Все життя моя мама пекла у пʼятницю. У неї на роботі цей день був вихідним. І нічого, життя її складається пречудово)