Репетиторша• 16 апреля 2025
Ура ! 5 дней пасхальных выходных начались, для тех, у кого тоже так
Какие планы ?
Любимка-анонимка• 16 апреля 2025
Ответ дляШвендяю містами
Зараз у панамку вам насунуть, і ви побіжете вся в соплях писати нову тему, які всі злі на форумі
А чому нема якогось окремого розділу для новоєвропейок, щоб відразу було зрозуміло хто і з якою метою настрочив тему?
Є, але їм не цікаво там самим з собою спілкуватись.
Я от теж не розумію приколу. Рубрика досуг.
Ну написала б автор в тій рубриці одразу,що вона в такій-то країні і там багато вихідних. В кого ще так?
Менше хейту було б.
Чекаю завтра• 16 апреля 2025
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Ну ФОП і підприємці самі собі графік встановлюють. Не тільки на Великдень.
Садочки і школи у нас працюють, принаймні в моєму мікрорайоні. Вихідні тільки сб і нд
Ну бачите,а пишуть ніякого вихідних немає
Любимка-анонимка• 16 апреля 2025
Ответ дляЧекаю завтра
До чого державні вихідні до вільного графіка роботи?
Репетиторша
• 16 апреля 2025
Ответ дляПишу_граммотно!
От чего кстати отдыхаете на Пасху? Тяжело работаете или переутомились?
Отдыхаю от работы. Работа не сложная, но далеко -60 км каждый день
Я таке знаю• 16 апреля 2025
Вечерний тролль пожаловал с новой беспроигрышной темой Собрал в кучу все - и выехавших, и праздники, и львовскую область...
Кто все с начала дочитал, про ’куличи’ и мову уже было? 🥱
Чекаю завтра• 16 апреля 2025
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Тема про великодні вихідні.
Чекаю завтра• 16 апреля 2025
Ответ дляЛюбимка-анонимка
А державні вони чи ні, яка різниця.
Калинові вуста• 16 апреля 2025
Ответ дляСhanelKa
Що ще не так ? Не працюєш - погана
Працюєш - погана
Да йоб .. ь . У вас голова болить?
Я ці вихідні заробила.
Працюєш - погана
Да йоб .. ь . У вас голова болить?
Я ці вихідні заробила.
Лучше бы вы в Украине работали ,толк был,а так,нам пофиг,что вы там за границей делаете.
Любимка-анонимка• 16 апреля 2025
Ответ дляЧекаю завтра
Тема про великодні вихідні.
І до чого великодні вихідні до людей, які вихідні собі можуть робити хоч щодня?
Vita_Nikolaeva• 16 апреля 2025
Ответ дляЯ таке знаю
это в других темах
Калинові вуста• 16 апреля 2025
Ответ дляРепетиторша
Тут почти половина не в Украине
Тут половина в Украине работают сами на себя.
То, что вам считывается это ваша проблема, не тех остальных и не моя
Так идите в беженских раздел и там упражняйтесь в остроумии. Вы же поняли, что вам тут не рады, но продолжаете упорно всем отвечать
Чекаю завтра• 16 апреля 2025
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Достатньо на великі свята.
Якщо чесно, навіть незнаю коли зараз державні вихідні
Пишу_граммотно!• 16 апреля 2025
Ответ дляКалинові вуста
И жаловаться на правдивые сообщения
Любимка-анонимка• 16 апреля 2025
Ответ дляЧекаю завтра
Достатньо на великі свята.
Поки війна - їх немає
Чекаю завтра• 16 апреля 2025
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Поки війна - їх немає
Так приватні установи ніколи на них не зважали.
Калинові вуста• 16 апреля 2025
У низці міст України 14 квітня оголошено День жалоби за жертвами ракетних ударів РФ по Сумах, у закордонних дипломатичних установах України будуть приспущені державні прапори.
У Сумській міській територіальній громаді Дні жалоби оголошено 14, 15 та 16 квітня.
Ответ дляКалинові вуста
Я б і хотіла, але мабуть, не потрібна, судячи до їх відношення, я з характером, керівництво з характером
Не прийшли до однієї сталої позиції, але, я не виключаю, що то людський фактор і колись то зміниться.
працюю на фріланс іноді по конкретних запитах
Калинові вуста• 16 апреля 2025
Ответ дляСhanelKa
Шо вы мелете
Любимка-анонимка• 16 апреля 2025
Ответ длясою не люблю
Комусь подобається розділятися. Україномовні та російськомовні, виїхали чи залишилися, воюють чи ні і ще багато інших варіантів. Замість об´єднання, підтримки, допомоги.
І де ви бачите від автора підтримку?
Я бачу інше, протилежне. І не одна я.
А всього лиш тема не в тому розділі і не тими словами. Додала б автор одну фразу і тема пішла б інакше.
Я бачу інше, протилежне. І не одна я.
Калинові вуста• 16 апреля 2025
Ответ длясою не люблю
В чем нам допомогла автор? Дразнит тех,кто три года под ракетами и без выходных? Есть же специальный раздел по странам.
Калинові вуста• 16 апреля 2025
Ответ дляРепетиторша
Вы довольны своей темой?)
сою не люблю• 16 апреля 2025
Ответ дляЛюбимка-анонимка
І де ви бачите від автора підтримку?
Я бачу інше, протилежне. І не одна я.
Автор не зобов´язана нічого добавляти. З назви теми все зрозуміло про що мова.
Калинові вуста• 16 апреля 2025
Ответ дляСhanelKa
Мені написали, що я маю, і де працювати( це звичайно наглість). Але Я відповіла
Ми або на різних мовах розмовляємо
Або щось з розумінням написаного
Ми або на різних мовах розмовляємо
Або щось з розумінням написаного
Когда уже сделают форум для таких как вы
Репетиторша
• 16 апреля 2025
Ответ дляКалинові вуста
Вы довольны своей темой?)
Нет, не довольна. Жалею о теме
Извиняюсь, что её начала
сою не люблю• 16 апреля 2025
Ответ дляКалинові вуста
Від вибору розділу все б змінилося, аякже
Любимка-анонимка• 16 апреля 2025
Ответ длясою не люблю
З назви теми зрозуміло одне, що автор прийшла познущатись.
Вище вірно написали - як раз дні жалоби. Але автор про те не знає напевно.
Калинові вуста• 16 апреля 2025
Ответ дляРепетиторша
Нет, не довольна. Жалею о теме
Извиняюсь, что её начала
Вы знаете,сколько праздников у нас было за три года?
Ах да,были салюты все это время,вот в Сумах на днях тоже,только и думаем про праздники
Калинові вуста• 16 апреля 2025
Ответ дляСhanelKa
Для яких?
Странных. Вас тут обосрали в теме про покупку дома, а вы все равно лезете