Поліпривіт всім• 16 апреля 2025
Признавайтесь, кто буллил в детстве?
Или в подростковом возрасте.
Зачем вы это делали?
Козачка• 16 апреля 2025
Ответ дляЛюблюДевчонок
Я никогда не буллила, и вот мне под 50 уже и я так и не знаю, что побуждает детей/подростков к этому. Что ими движет, почему возникает такое желание вообще?
Геройство, максималізм, плохая компания.
Девочка лет 15ти в парке шла навстречу нам с компанией. И вот ей захотелось выглядеть круто перед компанией своей и шикнула на моего сына 5ти летнего. Он на роликах ехал навстречу им... испугался и упал. Они смеялись. Вот зачем? Сама была бы она точно так бы не сделала.
Поліпривіт всім
• 16 апреля 2025
Ответ дляnutty
Может мадам ещё раньше меня в школу ходила, годах в 60х....
Ну, во времена Тимура и его команды, наверное)). Тогда точно буллили двоечников и непослушных, невоспитанных).
Поліпривіт всім
• 16 апреля 2025
Ответ дляПрестидижитатор
Ви так думаєте шо безобідний чи ваші жертви вам повідомили?
Нерідко жертви мовчать у ступорі.
Спостерігала це навіть на роботі.
Булку Дай• 16 апреля 2025
Ответ дляЛюблюДевчонок
Ну нет, я отлично помню, как это происходило у нас в классе. У нас буллили некрасивую девочку и слабого физически мальчика.
У нас в универе буллили не совсем стандартную девочку в группе. Как же это было ужасно. И ведь даже уже не подростки. Вот как так. Сейчас вспоминаю и просто испанский стыд.
Щедрик• 16 апреля 2025
Не знаю чи можна це вважати булінгом, але коли я була десь в 5-му класі, то ми майже всім класом зробили ’бойкот’ однокласниці. Я навіть не пам´ятаю за що. Вони з подружкою посварилися і та подружка всіх підбила з нею не розмовляти, а ми як кошенята повелись.
То нам тоді добряче ’влетіло’ від класного керівника - вона в нас була неймовірна жінка. Дуже соромно було. До закінчення 11-го класу у нас більше таких чи ще гірших випадків не було.
Взагалі треба віддати належне нашій класній керівниці - ми були дуже дружніми
Поліпривіт всім
• 16 апреля 2025
Ответ дляЛюблюДевчонок
Интересное наблюдение насчет красоты. Буллят некрасивых, полных, детей в очках и т.д. Особенно если они отличники, и их называли ботаниками. При этом очень красивых девочек, которые тоже отличницы, участвовали в олимпиадах и т.д.,ботаниками и зубрилами никогда не называли (хотя они зубрилами были такими же).
Раздражевская• 16 апреля 2025
И меня и я.Кто ж знает почему.Это опыт.В моем случае это закалка,сейчас где сядешь там и спрыгнешь.
КартаБезКомиссий• 16 апреля 2025
Булила. Зачморишних і тупих. Одну дівчину навіть вдарила. Вона мене боялась і ніколи не відповідала мені. Прибігала її мама, дзвонила моїй, мене викликали до директора. Потім її мама витріпала мене за волоси у спортивній роздягальні))) Перевела її в інший клас, де її також булили, потім в іншу школу, далі її доля мені не відома. Я все життя згадую ту бідну дівчину, уявляю, що вона думає згадуючи мене.
Мені шкода і дуже боляче за те(((
Чому робила - мабуть хотіла показатися крутою.
Двох дівчат ще булила, але не так жорстоко
Мені шкода і дуже боляче за те(((
Поліпривіт всім
• 16 апреля 2025
Ответ дляЩедрик
Цікаво, як класний керівник дізналася про це - вона зі сторони це побачила чи їй та дівчинка поскаржилася?
Поліпривіт всім
• 16 апреля 2025
Ответ дляКартаБезКомиссий
Мені шкода і дуже боляче за те(((
Ви пишете, що вам шкода, але, судячи з кількості смайлів у перших реченнях, не дуже віриться.
Щедрик• 16 апреля 2025
Ответ дляПоліпривіт всім
Я зараз не згадаю, але вона завжди знала все про всіх, і про кожного окремо)))
А та дівчина плакала тоді і скоріше за все це неможливо було не помітити. Свині ми були, рідкісні. Потім її мама вийшла заміж, вона стала Ліберман і вони емігрували в Ізраїль.
КартаБезКомиссий• 16 апреля 2025
Ответ дляПоліпривіт всім
Подивіться уважно. Смайли там, де її мама тріпала мене за волоси. Мені смішно тому що мені так і треба. Я жалкую і зараз до людей відношусь з любов´ю
Поліпривіт всім
• 16 апреля 2025
Ответ дляКартаБезКомиссий
Щедрик• 16 апреля 2025
А ще згадала як в паралельному класі був явний поділ на ’крутих’ і ’ізгоєв’. Там жесть, що відбувалось. В 11-му класі одна дівчинка вистрибнула з вікна. Вона була дуже дивна, вся зажата і якась зашугана. То над нею ті тварюки знущались з особливою жорстокістю. Її ніхто не зазищав. Мені здається, що вчителі ще й самі ’підливали масла у вогонь’, постійно роблячи їй зауваження або некоректні вислови в її адресу
Хитрушка-чекушка• 16 апреля 2025
Ответ дляnutty
Тоже очки ? 🤣
Та нет, просто слишком стеснительная была. После того как от меня получили, больше не задирали)
Невидимка• 17 апреля 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
Сейчас под «булинг» можно любой косой взгляд списать.
Ребенок должен уметь за себя постоять, быть толстокожим, уметь дать едкий ответ.
А як не вміє то що з тою дитиною робити? Хай знущаються всі, кому не лінь?